1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

چرا بعضي‌ها اين همه دوست‌ داشتني‌اند؟!

شروع موضوع توسط milad75 در ‏30 دسامبر 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

 1. milad75

  milad75 مدیر بخش سرگرمی و تفریح کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  589
  تشکر شده:
  556
  جنسیت:
  مرد

  awww.niksalehi.com_newspaper_khabar_129835_919.jpg
  مجله سیب سبز:نه سحر و جادوست و نه كار گردنبند مهره مار. آدم‌هاي دوست‌داشتني و دلنشين، راز‌هاي ديگري دارند؛ راز‌هايي كه اگر چشم‌تان را روي رفتار‌هاي ديگران ببنديد از آنها بي‌خبر مي‌مانيد. دوست‌داشتني‌ها آدم‌هاي اطراف‌شان را خوب مي‌شناسند و مي‌دانند از چه ميانبر‌هايي مي‌توانند بيشترين تاثير را روي آنها بگذارند. پس اگر مي‌خواهيد شما هم به جمع دوست‌داشتني‌ها وارد شويد، دنبال فوت و فن خاصي نگرديد. شما بايد آرام‌آرام شخصيت‌تان را الك كنيد و ويژگي‌هايي كه چشم ديگران را خيره مي‌كند در خود نگه داريد. پس هر روز يك قدم به دوست‌داشتني شدن نزديك‌تر شويد.

  مهره مار دست کیست؟
  «هوا را از من بگیر، خنده‌ات را نه» شعر مشهور پابلو نرودا، بیان واقعیتی است در زندگی آدمی؛ یک انسان طبیعی، همان‌طور که به آب، هوا و خوراک محتاج است، حتی گاهی بیشتر از آنها، به چیز دیگری احتیاج دارد: توجه، احترام، محبت، عشق یا... .
  همه ما، مرد یا زن، کودک یا سالمند، فقیر یا ثروتمند، پیروز یا شکست‌خورده، خوشحال یا غمگین، در هر حالی، به این «توجه» محتاجیم و این نیاز را ممکن است هزار جور بیان کنیم؛ یکی به زبان می‌آورد، یکی در رفتارش پیداست و ديگري فقط در نگاهش. حتی ممکن است چنان خویشتن‌دار باشیم که هیچ * نفهمد، اما خودمان نمی‌توانیم انکارش کنیم.
  اغراق نیست اگر بگوییم اغلب دعواهای زن و شوهری یا دلخوری‌های دوستانه، ریشه در همین مسئله دارند. می‌خواهیم به ما توجه شود و وقتی نمی‌شود یا به اندازه نباشد، دلخور می‌شویم و این را به صورت واکنش‌هاي پرخاشگرانه بیان می‌کنیم. می‌خواهیم دوست داشته شويم و وقتی احساس می‌کنیم به اندازه کافی دوستمان ندارند، افسرده یا عصبی می‌شویم. می‌خواهیم احتراممان را حفظ کنند و وقتی فکر می‌کنیم به ما توهین شده، اگر زورمان برسد، تلافی می‌کنیم و دعوا راه می‌اندازیم و اگر نرسد، در خودمان ريخته و حرص می‌خوریم و جایي دیگر، سر كس دیگري خالی می‌کنیم.
  همه ما نیاز داریم دوست داشته شویم، محبوب و محترم باشیم، تحسینمان کنند، از خطاهایمان بگذرند و خلاصه، از گل بالاتر به ما نگویند.
  اما گاهی یک موضوع را فراموش می‌کنیم: باید لیاقتش را داشته باشیم. خودخواهی محض است كه هرطور دلمان خواست با بقیه رفتار کنیم و بعد توقع داشته باشیم همه قربان صدقه‌مان بروند. (بگذریم که گاهی چون قدرت داریم و از ما می‌ترسند، این طور رفتار مي‌كنيم، ولی لازم به توضیح نیست که این محبوبیت فریبنده، نه پایدار است و نه ارزشی دارد، چون صادقانه نیست.) این مقاله، درباره بعضی از ابتدایی‌ترین اصولی صحبت می‌کند که می‌تواند شما را در قلب دیگران جا دهد، اگر لیاقتش را داشته باشید!

  می‌خواهید همسرتان عاشق شما باشد؟ از ایـن راه برویـد
  كنار نكشيد
  اگر به همسرتان وعده‌اي داده‌ايد و اگر راهي را با هم شروع كرده‌ايد، حق نداريد خسته شويد و كنار بكشيد. يادتان نرود كه همسرتان روي حمايت شما حساب كرده و بدترين كاري كه مي‌توانيد انجام دهيد، اين است كه حمايت عاطفي‌تان را از او دريغ كنيد. به او بفهمانيد كه در سختي‌ها و شادي‌ها در كنارش هستيد تا علاقه‌اش به شما صدچندان شود.
  مرموز نباشيد
  كشف‌ناشدني بودن يكي از دلايلي است كه مي‌تواند يك مرد را از شما دلزده كند. درست است كه همه آدم‌ها راز‌هايي درون‌شان دارند اما اگر بخواهيد به همسرتان ثابت كنيد كه نمي‌تواند سر از كار شما دربياورد، كار را خراب كرده‌ايد. فراموش نكنيد كه پنهان كردن واقعيت‌هاي كوچك و دروغ گفتن در مورد مسائل مالي و ارتباطات‌تان هم مي‌تواند رابطه شما را به نقطه بحران برساند.
  خودخواه باشيد
  گمان نكنيد با قرباني كردن خودتان مي‌توانيد او را عاشق‌تر كنيد براي بيشتر كردن عشق‌تان هم كه شده كمي خودخواه باشيد. به فكر سلامت‌تان باشيد و به‌دليل آنكه فداكارتر جلوه كنيد خودتان را ناديده نگيريد. بد نيست اگر بخشي از پولي كه در حساب‌تان هست را فقط براي خودتان خرج كنيد. اگر شما خود را قرباني كنيد، به مرور به زني خسته تبديل مي‌شويد كه براي همسرتان هم هيچ زيبايي‌اي نمي‌تواند داشته باشد.
  مسئوليت‌پذير باشيد
  حتما در زندگي مشترك شما، مسئوليت بعضي كارها و تصميم‌ها بر عهده شماست. پس با جديت روي آنها تمركز كنيد و نگذاريد هيچ‌چيز شما را از انجام وظايف‌تان باز دارد. در جريان اين زندگي، ممكن است اشتباهاتي را هم مرتكب شويد اما باز هم بايد مسئوليت‌شان را برعهده بگيريد و هرگز با فريب و دروغ از زير اين بار شانه خالي نكنيد.
  احترام بگذاريد
  صميميت را با بي‌احترامي اشتباه نگيريد. شما بايد بتوانيد براي همسرتان، عقايدش و تمام افراد و چيزهايي كه براي او محترم هستند ارزش قائل شويد. يكي از بدترين كارهايي كه مي‌توانيد انجام دهيد، اين است كه وقتي فوتبال مي‌بيند شبكه را عوض كنيد. اين كار فقط تغيير دادن كانال تلويزيون نيست، بلكه براي همسرتان به معناي بي‌تفاوت بودن شما نسبت به علائقش است.
  كهنه نشويد
  شايد قبل از آنكه ازدواج كنيد، برايتان عجيب باشد كه چطور 2نفر مي‌توانند ده‌ها سال در كنار هم زندگي كنند و تكراري نشوند اما واقعيت اين است كه اگر مراقب نباشيد، روزي براي هم تكراري خواهيد شد. اگر مي‌خواهيد روز به روز بيشتر دوست‌تان داشته باشد از شيوه پوشيدن لباس گرفته تا شرايط اجتماعي و هر معيار ديگري را موردتوجه قرار دهيد. سعي كنيد هميشه حرف تازه‌اي براي گفتن داشته باشيد و هر روز نو شويد.
  ضعف‌هايش را کمرنگ ببینید
  همسرتان هم مثل شما و هر آدم ديگري نقطه ضعف‌هايي دارد. ممكن است علاقه يا توانايي ادامه تحصيل را نداشته باشد، رانندگي‌اش بد باشد يا ايراد‌هايي در ظاهرش وجود داشته باشد. اگر شما او را با همين ويژگي‌ها انتخاب كرده‌ايد، پس ديگر ضعف‌هايش را به رخش نكشيد؛ مردها عاشق زن‌هايي هستند كه ناتوانی‌هايشان را ناديده مي‌گيرند.
  بهترین باشید
  مسلما او روزي شما را به ‌دلايلی انتخاب كرده است پس از آنها باخبر شويد. مهرباني، صبوري، حمايت‌گري يا هر ويژگي ديگري كه دليل اصلي به‌وجود آمدن اين عشق بوده را بشناسيد و سعي كنيد اين ويژگي‌ها را در خود تقويت كنيد.
  خود قديمي‌تان باشید
  اگر گمان مي‌كنيد بايد طبق خواسته‌هاي او زندگي كنيد و خود قديمي‌تان را فراموش كنيد در اشتباهيد. آنچه شما را در نظر يك مرد دلنشين‌تر مي‌كند، داشتن يك هويت مستقل و زندگي در كنار زني است كه هميشه حرف شنيدني‌اي براي گفتن دارد.
  ببخشيد
  همسرتان اشتباهي كرده و به احساسات شما و زندگي مشترك‌تان آسيب زده؟ آيا شما گفته‌ايد كه او را مي‌بخشيد و باز هم در كنارش مي‌مانيد؟ اگر چنين قولي داده‌ايد به حرف‌تان وفا كنيد و ديگر موضوع را به رخش نكشيد. اشتباهات همسرتان را مثل پتك توي سرش نكوبيد تا عشقش به شما كم نشود.

  می‌خواهید شمع مجلس شوید؟ از این راه بروید
  حرفي براي گفتن داشته باشيد
  در گروه‌هاي دوستي، كسي مي‌درخشد كه حرف‌هايش تازه و جالب است. اگر مي‌خواهيد ديگران توجه بيشتري به شما كنند، بايد روي فن بيان‌تان بيشتر كار كنيد. شما بايد بتوانيد با صدايي لطيف‌تر صحبت كنيد و هميشه ضرب‌المثل‌ها، داستان‌ها و حتي لطيفه‌هايي را براي پيوند زدن با موضوعات در آستين داشته باشيد.
  به فكر ديگران باشيد
  بهترين دوست‌ها كساني هستند كه هميشه و در هر كاري مي‌توان روي كمك‌شان حساب كرد. دليلي ندارد كه شما براي دوست‌تان فرش زير پاي‌تان را بفروشيد اما شايد بتوانيد در روزهاي سخت زندگي‌اش، چند ده يا چند صد هزار تومان به او قرض بدهيد. دليلي ندارد از كارهاي مهم‌تان به‌خاطر او بگذريد اما مي‌توانيد در وقت‌هاي خالي‌تان، به او در حل مشكلاتش كمك كنيد.
  از منابع‌تان خرج كنيد
  شايد توان كمك كردن به دوست‌تان را نداشته باشيد اما مسلما در اطراف شما آدم‌هاي ديگري هستند كه مي‌توانند او را راهنمايي كرده يا مشكلش را حل كنند. پس كساني كه مي‌شناسيد را به دوستان‌تان معرفي و راه را براي حل مشكلات‌شان آسان‌تر كنيد.
  غلط‌گير نباشيد
  شما مي‌توانيد اطلاعات‌تان را با ديگران به اشتراك بگذاريد اما در عالم دوستي، نبايد مثل يك لاك غلط‌گير مدام با اطلاعات‌تان ديگران را اصلاح كنيد. شايد گاهي لازم باشد كه اشتباه دوست‌تان را با آرامش و مهرباني به او گوشزد كنيد اما اگر بخواهيد كلمه‌كلمه حرف‌هايش را اصلاح كنيد، ديگر در دلش ميلي به دعوت كردن دوباره شما باقي نخواهد ماند.
  راستش را بگوييد
  وقتي صحبت از دروغ به ميان مي‌آيد، ذهن شما به سمت پنهان كردن بزرگ‌ترين حقيقت‌ها كشيده مي‌شود اما در دنياي دوستي، حتي دروغ‌هاي كوچك و بي‌ضرر هم مي‌توانند چهره شما را تخريب كنند. همين‌كه قيمت جنسي كه خريده‌ايد را بيشتر بگوييد يا با گفتن دروغ‌هاي كوچك، غيبت‌تان را در گروه دوستي توجيه كنيد مي‌تواند شما را از يك فرد دوست‌داشتني به يك انسان دروغگو تبديل كند.
  جملات منفي را حذف كنيد
  در ذهن همه آدم‌ها، اتفاقات، خاطرات و تصاوير ناخوشايند وجود دارد اما اگر مي‌خواهيد دوست‌داشتني‌تر باشيد، بهتر است در چند ساعتي كه دور دوستان‌تان جمع شده‌ايد، اين تصاوير را كنار بگذاريد. سعي كنيد جز خاطرات خوشايند، چيزي را تعريف نكنيد و هنگام وارد شدن به جمع‌هاي بزرگ دوستانه، غصه‌هاي‌تان را پشت در بگذاريد.
  خودتان باشيد
  دنياي دوستي ميدان رقابت نيست؛ پس هرگز در ميان دوستان‌تان خود را بيشتر از آنچه هستيد جلوه ندهيد. لاف زدن‌هاي مالي و حتي بزرگنمايي در مورد جايگاه اجتماعي‌تان مي‌تواند چهره شما را در ميان دوستان خراب كند. براي دوست‌داشتني بودن، بايد خودتان باشيد؛ با تمام سادگي‌ها و حتي ضعف‌هاي‌تان.
  شنونده خوبي باشيد
  شايد نتوانيد از نظر مالي دوست‌تان را ياري دهيد و شايد آنقدر مشغله داشته باشيد كه نتوانيد زياد به او سر بزنيد اما همين‌كه براي حرف‌هايش دو گوش خوب باشيد مي‌تواند حس بهتري را نسبت به شما ايجاد كند. پس هميشه براي شنيدن حرف‌هاي دوست‌تان حاضر باشيد و بدون آنكه در موردش قضاوت كنيد، تنها گوش كنيد.
  موقعيت شناس باشيد
  براي اينكه افراد در كنار شما احساس خوبي داشته باشند و حسابي خوش بگذرانند، بايد كمي ريزبين‌تر باشيد. شما بايد روحيات دوستان‌تان را خوب بشناسيد و برنامه‌اي متناسب با روحيات‌شان را طراحي كنيد. دوست شما از فيلم ديدن لذت بيشتري مي‌برد يا دوست دارد در طبيعت واليبال بازي كند يا جوجه كباب بخورد.
  ظاهر را حفظ كنيد
  خنده به لب بودن و به تن كردن لباس‌هاي رنگي هم در بالا بردن زيبايي شما بي‌اثر نيستند. در اين روزهاي پر از مشغله، حتي ديدن يك چهره خندان و يك لباس آراسته و شاد مي‌تواند به افراد آرامش دهد. پس براي دوستان‌تان ارزش قائل شويد و با ظاهري خسته در مقابل‌شان حاضر نشويد.
  می‌خواهید عشق رئیس باشید؟ از این راه بروید
  چراغ ذهنتان را روشن كنيد
  ديگر دوره و زمانه كارمند‌هايي كه تنها پيرو حرف‌هاي رئيس‌شان هستند و از چارچوب وظايفي كه در شرح‌كار‌شان آمده يك قدم آن طرف‌تر نمي‌روند به سر آمده است. مديران امروز به‌دنبال كارمند‌هايي خلاق هستند كه هميشه ايده‌هاي تازه را در ذهن دارند. پس اگر گمان مي‌كنيد موضوعي مي‌تواند به پيشبرد كار شما كمك كند، حتما آن را بيان كنيد. البته خلاقيت شما تنها در حوزه وظايف‌تان محدود نمي‌شود. قطعا دادن ايده‌هاي خلاقانه در حوزه‌هاي ديگر هم مي‌تواند علاقه رئيس‌تان را به شما چند برابر كند.
  منظم باشيد
  مرتب بودن ميز كار‌تان، فهرست كردن كارهايي كه بايد انجام دهيد به‌ترتيب اولويت‌شان و نگهداري از اسناد و اطلاعاتي كه ممكن است هرازگاهي به آنها احتياج پيدا كنيد، مي‌تواند از شما در ذهن رئيس‌تان يك كارمند منظم و دقيق بسازد، پس با شلختگي اين فرصت را از دست ندهيد. به هم ريختگي و فراموش كردن كار‌ها، چهره شما را به يك فرد بي‌مسئوليت شبيه مي‌كند كه نمي‌توان در مورد موضوعات مهم به او اعتماد كرد.
  از او كمك بگيريد
  قطعا هزار و يك چيز در حوزه كار شما وجود دارد كه به آن مسلط نيستيد، پس مي‌توانيد در مورد آن موضوعات، از رئيس‌تان كمك بگيريد و به او نشان دهيد كه به دانشش محتاج هستيد. البته قرار نيست از همان ساعت اول كار تا پايان روز از رئيس‌تان سؤال بپرسيد. ولي بد نيست گاهي با پرسيدن سؤال‌هاي تخصصي و كليدي توجه او را به‌خودتان جلب كنيد.
  از مخالفت كردن نترسيد
  درست است كه كارمند‌هاي بله قربان‌گو خيال رئيس‌ها را راحت مي‌كنند اما از نظر هر مديري، آنها آدم‌هاي منفعلي هستند كه لياقت ارتقا و صاحب‌نظر شدن را ندارند. اگر نمي‌خواهيد تا ابد در اين جايگاه درجا بزنيد، بهتر است با ايده‌هايي كه به‌نظرتان نادرست است، مخالفت كنيد. البته كساني كه با تمام ايده‌ها هم مخالفت مي‌كنند زياد محبوب نيستند؛ پس با ملاحظه و به مودبانه‌ترين شكل ممكن، بگوييد كه از نظرتان چه راه‌حلي مي‌تواند موثرتر باشد و اگر نظرتان پذيرفته نشد، حتما خواسته رئيس‌تان را به اجرا دربياوريد.
  هواي همكارها را داشته باشيد
  يك مدير موفق، از كارمندانش انتظار دارد كه خود را عضوي از تيم بدانند و گذشته از تلاش براي پيشرفت خودشان، براي بهترشدن شرايط تيم هم تلاش كنند. آنها دوست دارند كارمند‌شان به فكر همكارانش باشد و نه تنها از نظر عاطفي بلكه از نظر شغلي و مهارتي هم آنها را ياري كند. شايد سرد بودن رابطه شما با همكاران ديگر‌تان، باعث سردي رئيس‌تان شده است. پس يك قدم به همكارتان نزديك‌تر شويد و تلاش كنيد به او در جريان مشكلات كاري، بيشتر كمك كنيد.
  نگویید نمي‌توانم
  رئيس‌ها عاشق كارمندان آچار فرانسه هستند، يعني كارمنداني كه به هيچ كاري نه نمي‌گويند و از پس هرچيزي برمي‌آيند. اگر واقعا كاري را بلد نيستيد، به دروغ خودتان را متخصص جلوه ندهيد اما اگر مي‌توانيد آن را ياد بگيريد و از پس انجامش بربياييد، اين موضوع را به رئيس‌تان توضيح دهيد و با اشتياق پيشنهادش را قبول كنيد.
  درگير حاشيه نشويد
  در محيط كار شما بايد هم ديده شويد و هم ديده نشويد. ديده شدن در محيط كار به همان نشان دادن نبوغ و ايده‌پردازي مربوط مي‌شود و ديده نشدن معناي بي‌حاشيه بودن را مي‌دهد. در محيط كار از آدم‌هاي هميشه معترض نباشيد يا درگير حاشيه‌هاي كاري هم نشويد.
  متخصص شويد
  اگر مي‌خواهيد در اين بازار آشفته كار، توجه رئيس‌تان را جلب كنيد بايد از عادي بودن فاصله بگيريد. شما مي‌توانيد يكي از زيرشاخه‌هاي حوزه كاري‌تان را انتخاب كنيد و با مطالعه و بررسي دقيق آن، به مرور به يك متخصص تبديل شويد؛ با كارجويان عادي تفاوت و حرف خاصي را براي گفتن داشته باشيد.
  راستش را بگوييد
  امروز نمي‌خواهيد سر كار برويد! احتمالا نخستين فكري كه به ذهنتان مي‌رسد، مبتلاشدن به يك بيماري خيالي يا به دردسر انداختن يكي از اطرافيان‌تان است. اگر تا‌كنون از اين راه‌ها استفاده مي‌كرديد، بهتر است از همين امروز براي صادق‌تر بودن با رئيس‌تان تلاش كنيد، پس به جاي بهانه‌آوردن حقيقت را با او درميان بگذاريد و بيهوده خودتان را به بيماري نزنيد.
  به فكر جيبش باشيد
  كارمنداني كه به فكر جيب سازمان هستند هميشه محبوب‌ترند، پس تا مي‌توانيد به ايده‌هايي فكر كنيد كه باعث صرفه‌جويي در هزينه‌ها مي‌شود. بد نيست اگر سازمان‌تان مي‌خواهد براي انجام كاري كه شما از پس آن برمي‌آييد هزينه اضافه‌اي بپردازد، شما پيشنهاد انجام دادن آن كار را بدهيد.
   

  موضوعات مشابه

  اسرا و sepidehh از این پست تشکر کرده اند.
 2. sepidehh

  sepidehh کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏6 آگوست 2012
  ارسال ها:
  0
  تشکر شده:
  536
  جنسیت:
  زن
  mamnon
   
  milad dost از این پست تشکر کرده است.
 3. اسرا

  اسرا برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏14 اکتبر 2012
  ارسال ها:
  2,525
  تشکر شده:
  1,734
  جنسیت:
  زن
  مطالبت عالی بود.ممنون
   
  milad dost از این پست تشکر کرده است.
 4. سمیرا جون

  سمیرا جون کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏22 دسامبر 2012
  ارسال ها:
  264
  تشکر شده:
  86
  جنسیت:
  زن
  :)
   
  milad dost از این پست تشکر کرده است.
 5. sahar.te

  sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏1 آگوست 2012
  ارسال ها:
  7,198
  تشکر شده:
  9,725
  جنسیت:
  زن
  -gol- tashvigh
  من خودم مهره مار دارم-eshve-;)
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.