1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

فک و فامیله داریم؟

شروع موضوع توسط milad75 در ‏26 ژانویه 2013 در انجمن اس ام اس های خنده دار

1. milad75

milad75 مدیر بخش سرگرمی و تفریح کاربر تایید شده

مدرسه ی داداشم تبلیغات ِ انتخابات شورای دانش آموزی شروع شده . داداشم کاندید شده بعد شعار ِ انتخاباتی اش اینه :
    “مدرسه را مختلط میکنم”
    من awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    مدیر مدرسه awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

به مامان گفتم تولّدت چی دوست داری برات بگیریم ؟
    گفت سلامتی شما برام بهترین هدیه‌ی تولّده . ماکروفر awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

داداشم ( ۴ ساله ) شبا تا ۳ و ۴ بیداره باید من هم بیدار بمونم باهاش بازی کنم ، دهنم صاف میشه تا بخوابه ساعت ۷ صبح جفت پا میاد توو شکمم پاشو صبح شده وقت خواب نیست وقت بازیه awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

تلویزیون داشت می گفت : کودک لطیف است با آن به درستی برخورد کنید !
    در راستای مسخره بازی به مامانم میگم : ماماااااان من لطیفماااااا
    مامانم : عزیزم تودیگه از لطافت دراومدی کثاااااافط شدی awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_lol.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

به دختر خالم گفتم تل ( tel ) جدیدتو بده داشته باشم . . .
    خدا شاهــــده
    خدا شاهــــده
    خدا شاهــــده
    تل سرشو از توو مووهاش درعاورده میگه بیا ، مفت خریدم ، تازه رنگای دیگشم داشت !
    فک و فامیله داریم ؟

.

دو تا پسربچه ۴ و ۹ ساله تو فامیلمون داشتن دعوا میکردن ، یعنی داداش بزرگه داشت کوچکه رو کتک میزد ؛ من رفتم پا در میونی کردم و کوچیکه رو نجات دادم بعدش همون کوچولوه بهم فوش میده میگه : به تو چه داداشمه ؟ صلاحمو میدونه داره تربیتم میکنه !
    فک و فامیله داریم ؟

.

داشتم به همسرم اس ام اس میدادم که عروسک خوشگله من کجاست ؟
    اشتباهی به بابام سند کردم . جواب داد من چه میدونم خرسه گنده ؟ الان بچت باید عروسک بازی کنه ! awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

خودم رو کشتم رفتم مهندسی رباتیک گرفتم ، فامیلمون برگشته میگه عقربه بزرگه ساعت خونه مون افتاده ، می تونی جا بندازیش ؟ awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

پسر داییم کلاس اوله کار خیلی بدی کرده بود داییم داشت دعواش میکرد و یکی زد تو گوشش ، خالم رفت وساطت کنه پسرداییم گفت عمه زنگ بزن ۱۱۰ بیاد این دیوونه رو ببرن تیمارستان awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

برادرزاده م ۳ سالش نشده ، ساعت ۲-۳ نصقه شب از خواب پا شده با گریه و زاری که من چرخ گوشت میخوام !
    حریفش نشدن رفتن چرخ گوشتو آوردن بالا سرش گذاشتن و اینگونه بود که بچه تا صب با چرخ گوشت خوابید ! awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

خواهر زادم یه نقاشی‌ کشیده همه خانواده تو نقاشیش هستن جز من میگم دایی پس من کوشم ؟
    میگه دایی خیلی‌ دور وایسادی تو این مقیاس معلوم نیستی‌ ! awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_neutral.gif
    فک و فامیله داریم ؟

.

تلویزیون بچهه رو نشون داد حافظ کل قرآن بود . بابام گفت یاد بگیر نصف توئه . یهو باباشم نشون دادن که اونم حافظ کل قرآن بود بابام کانالو عوض کرد awww.takpayamak.com_wp_includes_images_smilies_icon_lol.gif
    فک و فامیله داریم ؟​