1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

انگيزه فجر کار را براي آدم سخت مي کند

شروع موضوع توسط alicpu در ‏23 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران که براي عنوان کسب آقاي گل در اين فصل تلاش مي کند در رابطه با ديدار مقابل فجر سپاسي حرفهاي جالبي بر زبان آورد.
    awww3.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939919.jpg
    کريم انصاريفر گفت: از ديدار اول که مقابل نفت آبادان که هفته قبل برگزار کرديم سر بلند خارج شديم وتوانستيم با کسب هر 3 امتياز به تهران برگرديم ولي اين پيروزي و انگيزه اي که به دست آمد هرگز تضميني براي پيروزي مقابل فجر شهيد سپاسي نيست.

وي ادامه داد: فجر تيم حاشيه داري است که برايش تفاوتي ندارد ميزبان است يا ميهمان. آنها همواره بهترين بازي را ارائه مي دهند و همين عامل کار را براي ما سخت خواهد کرد و با باعث مي شود براي کسب دومين پيروزي تلاش بيشتري را به کار گيريم.

اين مهاجم جوان افزود: گل زدن آرزوي من است و لحظه شماري مي کنم تا اولين گل خودم را با پيراهن پرسپوليس به ثمر برسانم و با همين هدف پابه ميدان ورزشگاه آزادي مي گذارم.

وي خاطر نشان کرد: اميدوارم مسئولان تماشاگران پرسپوليس را ببخشند تا آنها بتوانند به راحتي و با حضور در ورزشگاه آزادي اولين ديدار خانگي تيم محبوب خودرا از نزديک تماشا کنند. محروم کردن هواداران از ديدن فوتبال کار حرفه اي نيست و مسئولان فدراسيون بهتر است که به جاي برخوردهاي اين چنيني از روش هاي ديگري بهره بگيرند.

انصاريفر در مورد ترافيک مهاجمان در خط حمله پرسپوليس هم افزود: اين موضوع نه تنها ناراحت کننده نيست بلکه جاي خوشحالي دارد چون باعث افزايش رقابت مردم در تيم خواهد شد و موجب مي شود هر مهاجمي که آماده تر باشد جايي در بين 11نفر نهايي براي خود پيدا کند.

وي در مورد پيوستن جواد نکونام به حريف سنتي گفت: به نکونام تبريک مي گويم او به ليگ ايران برگشت و اميدوارم بهترين بازيهايش را براي استقلال انجام دهد.