1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

توصيه هاي مربي ايتاليايي تيم زنيت به کاپلو

شروع موضوع توسط alicpu در ‏23 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

فابيو کاپلو سرمربي جديد تيم ملي فوتبال روسيه براي خو گرفتن با زندگي و کار در اين کشور از سرمربي ايتاليايي تيم زنيت سنت پترزبورگ راهنمايي گرفت.
    awww3.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00017567.jpg
    کاپلو بعد از برتري 2 بر صفر زنيت از تيم ''آمکار پرم'' در ورزشگاه ''پتروفسکي'' در رختکن تيم زنيت با ''لوچيانو اسپالتي'' ملاقات کرد و با او به گپ و گفتي دوستانه پرداخت.

اسپالتي در اين باره گفت: کاپلو شخصيت بزرگي است و به عنوان يک مربي تجربه هاي بسياري دارد.

وي افزود: او هرگز بر اساس نظرات ديگران قضاوت نمي کند و تجربه شخصي خودش را مهم ترين چيز مي داند. در کل فقط تعداد کمي از مربيان ايتاليايي هستند که ديد روشني نسبت به روسيه دارند. به همين دليل من سعي کردم چيزهايي را در مورد زندگي در روسيه به او بگويم. اميدوارم اين گفت و گو به او کمک کند.

اسپالتي همچنين خاطرنشان کرد، در اين ملاقات برخي از بازيکنان تيم زنيت را هم به کاپلو معرفي کرده است.

وي اظهار داشت: کاپلو قرار است براي تماشاي مسابقات ليگ به سراسر روسيه برود و خودش بازيکنان تيم ملي فوتبال روسيه را انتخاب کند.

وي اضافه کرد: من هم وقتي وارد يک تيم جديد مي شوم به همين شيوه عمل مي کنم چون معتقدم واقعيت چيزي است که با چشم خودتان مي بينيد.