1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

چقدر دلم گرفته امروز...

شروع موضوع توسط 18u در ‏1 فوریه 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. 18u

18u برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

امروز فهمیدم به اندازه کافی دوست توی زندگیم ندارم... برخلاف همیشه که فکر می کردم دوستانم زیادی شده اند ولی امروز که در تنهایی و بی حوصلگی خودم جریان داشتم، هیچکس با من نبود.حتی برای خوردن یک بستنی.البته می دانم هیچ دوستی نمی تواند جای دیگری را پر کند و مثلا وقتی من امروز دلم می خواهد با فلانی بیرون بروم ،در همان زمان دلم نمی تواند بخواهد با دوست دیگری بروم. و مثلا من وقتی دلم گرفته است و ذهنم رفته است در آن ورطه های کمی سطح بالاترش،حرفهایم را به هرکسی نمی توانم بزنم.
    امروز حتی خواستم تنهایی بروم آن کافه ی چوبی یک "موکا"ی تلخ بخورم. تلخ تلخ... شاید کمی آرام بگیرم ولی نشد... بی دوست نشد. شاید چون اگر تنهایی گریه می کردم در این اجتماع فضول خیلی خجالت می کشیدم. ترجیح دادم برگردم به خانه ام که تکرارش دارد روانم را پرپر می کند و آهسته آهسته می پوساندم.
    این "فکسوفنادین" هم نعمتی بود. "ریتالین" را هم اگرچه امتحان نکرده ام ولی فکر می کنم محشر باشد. شب را بمیری در خواب و یک روز را پر از انرژی آغاز کنی ... فوق العاده است.اینجوری احتمال اینکه دلم بگیرد هم کمتر می شود.شاید این لوراتادین فکسنی را گذاشتم کنار و از فکسوفنادین دوست داشتنی ام لذت بردم.
    airanrooz.persiangig.com_image_pic_love_gol_girl.jpg