1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

iphone اولین حضور رئیس جدید اپل با آی- فن سخنگو

شروع موضوع توسط heelboy در ‏1 فوریه 2013 در انجمن دانش و فناوری در موبایل

1. heelboy

heelboy کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

قلب این تلفن همراه هوشمند جدید، یک تراشه پر قدرت دو هسته ای به نام A5 است. این تراشه در “آی- پد ۲″ نیز به کار رفته است. پردازشگری که توانسته است تا حد قابل توجهی تواناییهای پردازشی این محصول جدید را ارتقا دهد. تیم کوک تائید کرد که قدرت پردازش “آی- فن ۴S” به میزان ۷ برابر سریعتر از مدل قبلی است.

همچنین اپل خاطر نشان کرد که به خاطر یک معماری جدید داخلی و توانایی دستگاه برای ساخت دو آنتن داخلی برپایه نوع حالت عملکرد، مشکل آنتن دهی که در “آی- فن ۴″ وجود داشت در ۴S حل شده است.

همچنین کیفیت دوربین ۴S نیز بهتر شده است. دوربین این “آی- فن” جدید یک دستگاه ۸ مگاپیکسلی با وضوح تصویر ۳۲۶۴ در ۲۴۴۸ پیکسل است.

حسگر و عملکرد کلی دوربین نیز افزایش یافته است و این دوربین می تواند با کیفیت وضوح تصویر بالا Hd 1080p فیلمبرداری کند.

“آی- فن ۴s” مجهز به سیستم دستیار صوتی هوشمند است

“آی- فن ۴s” دارای یک سیستم فرماندهی و تشخیص صوتی جدید به نام “سیری” (Siri) است. شرکت “سیری” یکسال قبل این فناوری را برای اپل توسعه داد.

“سیری” به کاربر اجازه می دهد که به آسانی و تنها از طریق صدا “آی- فن” را کنترل کند و با اعلام فرامینی چون “به این فرد یک اس. ام. اس ارسال کن!”، “به من بگو کجا هستم!”، فردا صبح من را از خواب بیدار کن!” و یا حتی “بهترین رستوران یونانی را در این شهر برایم پیدا کن!” از عملکردهای دستگاه استفاده کند.

این فناوری به “آی- فن” اجازه می دهد که ورودی صدا را درک کند و پاسخهای مناسب را بر روی نمایشگر و یا به صورت صوتی ارائه دهد. این سیستم در حال حاضر تنها به سه زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی در دسترس است.

“آی- فن ۴s” در بازار آمریکا از ۱۴ اکتبر با قیمت ۳۹۹ دلار به صورت آزاد و ۱۹۹ دلار با قرارداد اپراتور عرضه می شود این محصول جدید همچنین با شبکه های Cdma و “جی. اس. ام” نیز سازگار است.