1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

ای نگا هت نخی از مخمل و از ابریشم

شروع موضوع توسط shayan s2 در ‏1 فوریه 2013 در انجمن عشق و عاشقي

1. shayan s2

shayan s2 کاربر تایید شده

چند وقتیست... که شبها ...به تو می اندیشمبه تو آری... به تو یعنی... به همان منظر دوربه همان سبز صمیمی... به همان... باغ بلوربه همان سایه... همان وهم ...همان تصویریکه سراغش... ز غزلهای خودم ...می گیریبه همان... زل زدن از فاصله دور ...به همیعنی آن شیوه فهماندن منظور... به همبه تبسم ...به تکلم ...به دلارایی توبه خموشی... به تماشا... به شکیبایی توبه نفسهای تو... در سایه سنگین سکوتبه سخنهای تو با ...لهجه شیرین سکوتشبحی... چند شبست... آفت جانم شده استاول اسم کسی... ورد زبانم شده استدر من انگار ...کسی... در پی انکار من استیک نفر... مثل خودم ...عاشق دیدار من استیکنفر ساده... چنان ساده ...که از سادگیشمی توان... یکشبه پی برد... به دلدادگی اشیک نفر سبز ...چنان سبز ...که از سرسبزیشمی توان... پل زد از احساس خدا... تا دل خویشآی... بیرنگ تر از آینه... یک لحظه... بایستراستی... این شبح هر شبه ...تصویر تو نیست؟اگر این حادثه هر شبه... تقصیر تو نیستپس چرا ...رنگ تو و آینه... اینقدر یکی است؟حتم دارم ...که تویی... آن شبه آینه پوشعاشقی... جرم قشنگی است... به انکار ...مکوشآری... آن سایه ...که شب ...آفت جانم شده بودوان الفبا... که همه ...ورد زبانم شده بوداینک... از پشت دل آینه... پیدا شده استو تماشا گه آن ...خیل تماشا شده استآن الفبای دبستانی دلخواه... تویی عشق من... آن شبح شاد شبانگاه ...تویی

sahar.te از این پست تشکر کرده است.
  2. sahar.te

sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

-gol- tashvigh

shayan s2 از این پست تشکر کرده است.
  3. shayan s2

shayan s2 کاربر تایید شده

[;);)

sahar.te از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.