1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

رويانيان: اشتباه من خريد بازيکن ميلياردي بود!

شروع موضوع توسط saeed2 در ‏3 فوریه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

 1. saeed2

  saeed2 نظارت کننده مدیران بخش مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏21 ژوئیه 2012
  ارسال ها:
  0
  تشکر شده:
  1,397
  جنسیت:
  مرد
  awww.beytoote.com_images_stories_news_91_11_91_11_247.jpg
  رويانيان: اشتباه من خريد بازيکن ميلياردي بود/پنج سال زمان مي‌خواهم تا درآمدزايي کنم
  به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ محمد رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: ورزش يک موضوع سياسي نيست که به صورت محدود به آن پرداخته شود.
  در اين جلسه فتح اله زاده نيز بايد حضور مي يافت تا به عنوان يک صاحب نظر به تبادل نظر مي پرداخت با اينکه هماهنگي و انسجام تيمي در پرسپوليس خوب است اما هنوز نياز به توسعه فرهنگي داريم.
  وي ادامه داد: اگر استقلال در صدر جدول است آن همه مشکلي را که ما در فصل گذشته و ابتدايي اين فصل داشتيم، استقلال نداشته است.
  وي افزود: اگر باشگاه پرسپوليس دولتيست سهم آن از دولت به اندازه سهم استقلال بوده است نه بيشتر، متأسفانه اغلب باشگاه هاي ما دولتي هستند در صورتيکه يک باشگاه حرفه اي بايد درآمد زا باشد و وابستگي به دولت اصلاً معني ندارد من اگر اينجا هستم فقط به نمايندگي از باشگاه ها صحبت مي کنم نه نماينده دولت.
  رويانيان ادامه داد: به تازگي کي روش اظهار نظرهاي جالبي مي کند که ما به شوخي مي گيريم اما با تعامل تيم ها مي توان همين مشکلات را که او مطرح مي کند برطرف کنيم.
  وي افزود: دو تيم استقلال و پرسپوليس معمولاً 80 درصد ظرفيت تيم ملي را تشکيل مي دهند اما فدراسيون در طول سال کمتر از چند جلسه با ما گفتمان دارند بنابراين اين عدم هماهنگي بين فدراسيون و تيم ها از سهل انگاري خود فدراسيون سرچشمه مي گيرد.
  وي اظهار داشت: خواسته هاي تيم ملي بايد خيلي بيش تر از اينها پيش برنده باشد و ليگ بايد خود را با تيم ملي همراه کند تمام ضعف هاي تيم ملي بايد درون باشگاه ها حل شود محصول زحمات باشگاه ها در بازي هاي تيم ملي منعکس مي شود پس تعامل باشگاه ها بايد بيشتر از اين باشد.
  رويانيان افزود: فوتبال و باشگاهداري در آن يک صنعت است بايد با استفاده از پتانسيل موجود در آن به توسعه فرهنگي و اجتماعي اهميت بيشتري بدهيم و هواداران در اين توسعه نقش اصلي را دارند اقرار مي کنم با اينکه يک سال و اندي است که در فوتبالم اما تازه فهميدم که اول راه هستم من هنوز نياز به زمان دارم تا باشگاه را به مرحله درآمدزايي برسانم و براي اين پنج سال فرصت مي خواهم.
  وي اظهار داشت: حرف من اين است که تبليغات دور زمين را بايد به باشگاه ها بدهند تا چهار برابر پولي را که با آن سازمان ليگ را مي گردانند درآمد ازآن باشگاه ها شود متأسفانه حتي حق پخش بازي ها را هم به ما نمي دهند./باشگاه خبرنگاران
   

  موضوعات مشابه

  پلیس از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.