1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

تجربه های یک زن و شوهر در مورد ارتباط زناشویی

شروع موضوع توسط sheytooon در ‏18 فوریه 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

1. sheytooon

sheytooon مدیر بخش گالری و تصاویر کاربر تایید شده

نصایح یک زن و شوهر در مورد یک ارتباط زناشویی موفق
    دیروز همسرم از من سوال کرد که آیا او چاق به نظر می رسد؟ من گفتم بله ؛ او حدود ۹ کیلو وزن اضافه کرده است و من صادقانه اعتقادم را به او گفتم. حال او از من رنجیده شده و اخمهایش در هم رفته ؛ به من می گوید تو خیلی رک و سنگدل هستی.
    آهای مردم….او خودش از من سوال کرد. چرا این زنها تحمل شنیدن حقیقت را ندارند؟
    زن می گوید:
    حالا مگر چطور می شود گاهی اوقات برای ناراحت نکردن من نقش بازی کنی. چطور نمی فهمی وقتی از تو می پرسم با این لباس چاق بنظر می رسم ، باید جواب بدهی نه اصلا”. از من نخواه علتش را برایت توضیح بدهم. مسلما” یک زن چاق خودش بهتر از هر کسی می داند که چقدر چاق شده است و حتما” برای این چاقی فکری خواهد کرد. جواب های تند و آزار دهندۀ تو فقط کار را خراب تر می کند. پس تا وقتی که تلاش خودم نتیجه بدهد لطف کن و ساکت باش. اینطوری از زندگی ات هم لذت بیشتری خواهی برد.
    مرد می گوید:
    ای مردانی که جان و اعصاب و زندگی خود را دوست دارید، شما را به خدا هر وقت همسرتان راجع به تناسب اندام و چاقی احتمالی اش از شما نظر خواهی کرد، با دقت کافی و زیرکانه جواب بدهید ( البته اگر تصمیم ندارید صاف صاف دروغ بگویید). به جای مراجعه به مغز درمانده اتان، او را به هر زن خوش اندام و زیبا رو که می شناسید تشبیه کنید. بگویید آنها مرا یاد تو می اندازند. اگر موثر نبود، سریع بروید و موهایتان را بتراشید تا دانه دانه آنها را نکنده است.این تنها چارۀ کار است.