1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

منو تنهایی.................

شروع موضوع توسط RAHIM68 در ‏18 فوریه 2013 در انجمن دل نوشته های کاربران

1. RAHIM68

RAHIM68 برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

auploadtak.com_images_q9861_17173153758388637472.jpg صدای سکوت فضای غمگین قلبم را پیچیده ، تنهایی آمده و وجودم را با سردی وجودش پریشان کرده
    من در اوج بی کسی ام ، کسی نیست اینجا جز تنهایی که همدرد من است. برایم میخواند آوازی با
    صدای آرامش ، میداند که در قلبم چه میگذرد و میخواند راز درونی ام را. در این آرامش ظاهری و
    ناخواسته ام ، باطنی آشفته دارم ، از صدای آواز عشق بیزارم که مرا اینگونه در حسرت روزهای بهاری
    برده است. من در اوج تنهایی ام و تنهایی در اوج خوشحالیست ، زیرا دیگر تنها نیست و مرا دارد.
    وقتی به درد دل تنهایی گوش میکنم با خود میگویم ای کاش که از آغاز تنها بودم که اینگونه درغم پایان
    ننشینم . آن غوغایی که در روزهای عاشقی قلبم داشت دیگر ندارد ، بیقرار و بی تاب نیست ، انتظار
    برایش معنایی ندارد. با اینکه در اوج تنهایی ام اما با تنهایی رفیقم ، هم او درد مرا میفهمد و هم من
    راز تنهایی را . از نگاه پرنده تنها میخوانم .دیگر شب و روز درد مرا نمیفهمد ، ماه نگاهش به عاشقان
    است، ستاره ها به سوی دیگر چشمک میزنند و خورشید به آن سو میتابد که کسی آنجا به انتظار
    نشسته است! من در اوج تنهایی ام و میدانم که تنهایی در این روزهای بی روح دوای درد قلب
    شکسته ام نیست . گرچه پر از درد است اما باید سوخت ، گرچه تلخ است اما باید طعمش را چشید