1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

همکاری به 17 زن جوان به بهانه برگزاری کلاسهای عرفانی در کرج

شروع موضوع توسط sheytooon در ‏19 فوریه 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

 1. sheytooon

  sheytooon مدیر بخش گالری و تصاویر کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏13 سپتامبر 2012
  ارسال ها:
  0
  تشکر شده:
  69
  جنسیت:
  مرد
  پس از انتشار خبری با عنوان "همکاری به زن باردار،به بهانه تطهیر" توسط فردی که مدعی برگزاری کلاسهای عرفانی دریکی از مناطق کرج در البرز سال گذشته مطلع شدیم سرکرده این باند توسط دادگاه به اعدام محکوم شد،اما روند اجرای قانونی این پرونده آنچنان پیچیده شد که به رغم انتظارمان برای تعیین تاریخ اجرای حکم این شیاد شنیده شدکه نامبرده از اتهامات مختلفی که داشته تبرئه و رای مذکور شکسته شد.
  این خبر تعجب برانگیز موجب شد تا مجددا پرونده این شیاد و همدستانش را در فریب و همکاری دهها زن و دختر که تاکنون نزدیک به 30نفر آنها حاضر به شکایت رسمی علیه وی شده اند را بررسی مجدد نماید .
  مطالب زیر بخشی از اظهارات قربانیان این فرد میباشد:
  مردی که با برگزاری کلاس های عرفانی در شهرستان کرج اقدام به اغفال زنان و سوءاستفاده از آنها می کرد در حالی با شکایت 17 زن دستگیر شده که قرار است چهار شنبه این هفته اتهاماتش در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.
  حسین 45 ساله با برگزاری کلاس های عرفان در شهرک وحدت و همچنین منطقه مهرشهر کرج و با عنوان مشاوره خانواده طی هفت سال اقدام به فعالیت های غیرقانونی کرده و در این مدت چندین زن و دختر را مورد اذیت و آزار قرار داده است.
  متهم برای عملی کردن نیات خود با چهار زن به نام های مریم، صدیقه، فریده و مریم همدست بوده که مریم همسر و فریده مادرزن متهم هستند. نخستین شکایت از متهم این پرونده توسط شاکی اصلی او مریم، اوایل اسفندماه سال 88 تسلیم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج شده که تنها سه روز پس از اعلام این شکایت حسین در خانه اش توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی این شهرستان دستگیر و برای بازجویی فراخوانده شده است.
  دراین پرونده که تحت نظر قاضی کاظمی دادیار شعبه 8 دادسرای عمومی و انقلاب استان البرز رسیدگی شده است 17 زن از مردی به نام حسین درباره اذیت و آزار شکایت کرده اند. به گفته شکات این پرونده، متهم در جلسات مشاوره خانواده که در کنار کلاس های عرفان برگزار می کرد مدعی شده بود که تنها راه و روش درمان مشکلات مراجعانش اعمالی است که او آنها را مجاز می شمرده ولی از نظر اخلاقی جامعه آن را مطرود می داند.
  وی که با شگرد خاصی طعمه های خود را مورد اغفال قرار می داد وانمود می کرد که به مباحث عرفان شرقی تسلط دارد و این روش از درمان را از فرقه یی یاد گرفته و تدریس می کند. متهم ضمن ترویج زنا برای حل مشکلات جسمی و روحی زنانی که به این کلاس ها مراجعه می کردند مدعی شده بود که برای حل کامل مشکلات باید در مرحله آخر دست به اعمال منافی عفت با محارم خود بزنند!
  بر اساس گفته های تعدادی از شکات وی درکلاس شاگردانی را که خطایی از آنها سر می زد با چوب یا لوله جارو برقی مورد ضرب و شتم قرار می داد به طوری که آنها تا چندین روز از شدت ضربات وارده به بدن شان قادر به انجام کاری نبودند.
  مریم که تنها 24 سال سن دارد و برای پیگیری شکایتش از این فرد بارها تهدید به قتل شده است در باز جویی ها به ماموران گفت: سال 1376 از طریق مریم که خاله من است برای شرکت در کلاس های تربیت معنوی به این مرد معرفی شدم و سابقه اذیت و آزارهای او به 12 سال پیش بازمی گردد. او بیکار و تحصیلاتش زیردیپلم است اما مدعی می شد که فردی دارای مقام مذهبی و ماورایی است. تا چند ماه پیش نیز این کلاس ها را برگزار می کرد اما به علت شکایت چند تن از شاگردان مجبور به تعطیل کردن دفتر کارش شد.
  مریم درباره نحوه آشنایی اش با این کلاس ها و اعمالی که این فرد درکلاس هایش انجام می داد، گفت: قبل از اینکه ازدواج کنم زمانی که تنها 13 سال سن داشتم به دلیل مشکلاتی که با خانواده ام داشتم از طریق خاله ام با حسین آشنا شدم و طی این سال ها با خانواده او زندگی کردم. در تمام این سال ها او بارها به من دست درازی کرده بود.
  زمانی که 20 سالم شد با شوهرم مهدی ازدواج کردم. همان موقع بود که حسین به من گفت که از طریق کارهای غیراخلاقی می تواند مشکلات زنان را حل کند و وانمود می کرد که خودش هیچ تمتعی از این روابط نمی برد و تنها برای حل مشکلات دست به این کار می زند. با این حال متهم در بازجویی ها تمام این اتهامات را رد کرد و مریم را یک بیمار روانی توصیف کرد که معلوم نیست به چه دلیلی این حرف ها را می زند.
  وی در دفاع از برگزاری این کلاس ها به ماموران گفت: به دلیل آشنایی که با مباحث قرآنی و احادیث داشتم چند سال پیش مجوز برگزاری کلاس های اخلاق را گرفتم و برای خودم آموزشگاهی دایر کردم. من 10 سال است که شاکی را می شناسم.
  زمانی که مادرش او را پیش من آورد او مشکلات اخلاقی داشت من هم به مادرش گفتم که او را نزد روانپزشک ببرد اما او خودش گاهی اوقات به کلاس های ما می آمد. او الان چهار سال است که ازدواج کرده و شوهرش هم فامیل من است و تمام این ادعایی که او می کند کذب است. او بیمار روانی است و نمی دانم چرا این اتهامات را علیه من مطرح کرده است.
  در ادامه تحقیقاتی که در این زمینه اتجام شد مریم خاله شاکی نیز که یکی از متهمان است به ماموران گفت : شوهرخواهرم مرد سختگیری بود. مریم در نوجوانی مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود و مادرش از من خواست تا به آنها کمک کنم، من هم او را به این فرد معرفی کردم اما شاهد هیچ کدام از این کارهایی که مریم عنوان کرده نبودم.
  ادعای متهمان این پرونده در حالی عنوان می شود که 16 شاکی دیگر نیز در شکواییه شان عنوان کرده اند که متهم اصلی این پرونده با چهار زن همدست خود زنان را در این کلاس ها مورد اذیت و آزار قرار داده و به بهانه انرژی درمانی از طریق چاکر ها از آنها سوءاستفاده کرده است.
  شاکیان این پرونده همچنین اعلام کرده اند که بعد از اینکه مورد اذیت و آزار این مرد قرار گرفته اند تصمیم به ترک این کلاس ها گرفته اند اما متهم از آنها خواسته که در رابطه با مسائلی که در کلاس مطرح می شود چیزی به کسی نگویند و حتی آنها را تهدید کرده که در صورت عدم مراجعه به کلاس نوار اعترافات آنها را در اختیار دیگران قرار می دهد.
  در حال حاضر از سوی دادستانی کرج برای متهمان این پرونده قرار بازداشت موقت به اتهام ایجاد مرکز فساد و ارتکاب فعل حرام و روابط نامشروع و همچنین نگهداری از مشروبات الکلی صادر شده و دو روز دیگر این پرونده توسط قاضی کشکولی در شعبه 79 دادگاه کیفری رسیدگی خواهد شد.
   

  موضوعات مشابه

 2. اسپارتاکوس

  اسپارتاکوس کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏22 دسامبر 2012
  ارسال ها:
  6
  تشکر شده:
  581
  جنسیت:
  مرد
  چه مارمولکی بوده
   
 3. هدیه

  هدیه کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏14 فوریه 2013
  ارسال ها:
  1,476
  تشکر شده:
  537
  جنسیت:
  زن
  بعضیهاچقدر.............................:mad:
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.