1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

چه تفاهمی...!!!؟؟؟

شروع موضوع توسط mobin1 در ‏27 فوریه 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. mobin1

mobin1 برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

awww.beytoote.com_images_stories_fun_fu2387.jpg
    1-دخترا وپسرا در تنهایی به چه چیز فکر می کنن؟
    دختر:یعنی میشه فوق تخصص پزشکی بگیرم ویک پسر خوشگل و خوشتیپ وپولدارکه مامانش فسیل شده مرده و خواهراش همه لال باشن وباباشم هراز چندگاهی سکته ی قلبی ومغزی کنه ومن اون روز شیفت باشم بیارنش بیمارستان من .بعد من برم عملش کنم بعد از 48ساعت عمل طاقت فرسا از اطاق عمل بیام بیرون شوهرموببینم که هاج و واج به من نیگا میکنه بپرم بغلش بگم متاسفم بابات زنده موند awww.persianblog.ir_editor_images_smilies_4.gif بعد اونم خوشحال شه وهممون تو دود محوشیم ودوروز بعد.... به دلیل جا گذاشتن چاقوی شکم بری تو لوزالمعدش بمیره راحت شیم!!!!
    وسرانجام پس از گفتن جمله ی سوزناک خدایایعنی میشه از فکر درمییان awww.persianblog.ir_editor_images_smilies_3.gif
    پسر:یعنی میشه پزشکی دانشگاه تهران قبول شم و اونجا یه دختر پولدار تور کنم و با پول باباش یه بنز آخرین سیستم بگیرمو با رفقا بزنیم بریم کنار دریا!ولی زهی خیال باطل میگی نه برو3تا پایین تر...
    2-.تو مغازه لباس فروشی...
    دختر:دنبال زیباترین لباس میگرده که از خریدش راضی باشه قشنگ چرخشو میزنه و بعد از 8/45ساعت خرید میکنه آخرشم از چیزی که خریده اصلاراضی نیست وعمرا اون لباسشونونمیپوشه میپوسه ته تهشم میدن بازیافت جاش نمک میگیرن!!!!
    پسر:لباسای زشت رو سری انتخاب میکنه که سری برسه سر قرار نکنه دیر کنه و طرف بره بعد وقتی میاد خونه تازه لباسشو میبینه مثل سگ پشیمون میشه میگه من باکدوم عقلم اینو خریدم تازه بوی عرقم گرفته دیگه ازش پس نمیگیرن هه هه دلم خنک شد awww.persianblog.ir_editor_images_smilies_19.gif
    3-وقتی از یکی بدشون بیاد...
    دختر:سعی میکنه طرفو نبینه یا بی محلش میکنه وبا ی اییییییییییییییییشششششی از کنارش ردشه
    پسر:تمام تلاششو میکنه آبروی طرفو ببره و ضایعش کنه.
    4-وقتی بحث درس و کنکور میاد وسط...
    دختر:روزی 29 ساعت درس میخونه و آخرش یه رشته ی خوب جای خوب قبول میشه و سعی میکنه درس بخونه تا فردای 4تا خواستگاربیاد واسش که نترشه!!!(پیرو قانون شونصدم نیوتن که میگه:زگهواره تا گور دانش بجوی تا بلاخره خدا پشت کله یکی بزنه بیاد ترو بگیره!! awww.persianblog.ir_editor_images_smilies_4.gif )
    پسر:روزی 0/5 ساعت مطالعه میکنه و آخرشم گند میزنه بعد میگه من میخوام برم سربازی مردو چه به درس و مشق میخوام در خدمت جامعه باشم ولی اشک میریزه ومیگه awww.persianblog.ir_editor_images_smilies_4.gif
    5-وقتی می خوان ورزش کنن...
    دختر:با یه لباس راحت میان پارک یکم تند راه میرن تا هوای پارک رو استشمام کنن بعدشم میرن باشگاه و با تمرین خودشونو ورزیده تر میکنن
    پسر:خودشو میکشه که تیپ بزنه بعدش میره تو پارکا ول میچرخه که شاید بتونه مخ یکی این دخترای که صبحا میان ورزش رو بزنه
    6-.وقتی تو خیابون یک ماشین آخرین سیستم و اسپورت می بینن...
    دختر:میگه ایول عجب ماشینیه!خوشبحالش....
    پسر:با حسرت نگاه میکنه پس از گفتن جمله ی خواهرو مادرنگامیکنن اگه رانندش دختر باشه خودشونو میندازن جلوی ماشین تا شاید فرجی شه

ودر اخرم این دو موجودناشناخته با این افکارشون تو جلسه خواستگاری هر چی طرف میگه اون یکی هم میگه آّ اره منم باشما موافقم یا میگه چه تفاهمی...!!!!
    اگرتو جلسه خواستگاری همچین جمله هایی شنیدین یکی تو گوش طرف بزنیدبعدشم به جرم دروغگوییباهاش ازدواج نکنید