1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

سوتی های شماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

شروع موضوع توسط RAHIM68 در ‏27 فوریه 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. RAHIM68

RAHIM68 برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

در مجلس بله وبرون من که خیلی هم رسمی بود ودوفامیل می خواستند باسبک وسنگین کردن یکدیگر باهم بیشتر آشنا شوند اولش سکوت مرگباری حاکم بود تابالاخره مادربزرگ من شروع کرد به صحبت کردن تایک کمی یخ مجلس بازبشه خلاصه همه چیزداشت خوب پیش میرفت که صحبت ازمبل وصندلی به میان اومد وشغل من که توی کار مبل هستم واینها که یکدفعه مادربزرگم که دوندون مصنوعی اش رانذاشته بود توی دهنش می خواست بگه مبل وصندلی کفت :مسلمندلی ! که همه رفتند روهواازخنده ودوخانواده حسابی باهم آشنا شدند
    مهدی از شیراز

سرکلاسمون وقتی معلم واردشد همه بلند شدند جز یکی از بچه ها, معلم داد زد گوساله من جای پدرتم چرا احترامی نمیذاری.
    مهدی از تهران

دوسال پیش ک من سوم دبیرستان بودم واسه کتاب مبانی کامپیوتر باید میرفتیم ی کلاس دیگه ک تقریبا ۳۰ کامپیتور داشتیم!تو کلاس ما چند تا از بچه ها واقعا شلوغ کار بودن طوری ک هرروز اول صبح ک میومدن سر کلاس برا این که کی لامپ کلاسو بازکنه و از پنجره بندازه بیرون دعوا میکردن،کلاسمونم طوری بود که اگه همرو اخراج میکرن کسی اون یکیو لو نمیداد(این برا این بود ک ب ادمای فضول فوشای بد داده بودیم،شاید خیلی از شماها هم موقع دانش اموزی از این چیزا دیده باشید)اقا ی روز ک ما رفتیم سر کلاس کامپیوتر ی پسره بود اسمش رضا بود این پررو ترین پسر کلاسمون بود!ی روز سر کلاس این اومد سر کامپیتور ما محکم با ضربه زد رو کیبورد و چندتا از دکمه هاشو کند بعد ی فنر از این دکمه ها رفت زیر ناخونش بیچاره از شدت درد زد اونیکی دوستم ک خیلی هم چاق بود ماشاالله از رو صندلی محکم افتاد زمین ینی طوری ک صداش عین بمب تو کلاس در اومد،بچاره ناظممون نگو دقیقا زیر همون قسمت ک دوستم افتاده بود میشینه باور کنید ۵ ثانیه هم نشد دیدیم رنگو روش پریده بخدا عین لبو قرمز شده بود اومد تو کلاس گفت اقا چی جی جی چی بود؟استادمون تا اینو دید دگ نتونست جلو خودشو بگیره ترکیده بود از خنده ماهم تا دیدیم اون داره میخنده شرع کردیم ب خندیدن!!!شاید باورتون نشه ولی ب جان مادرم راست میگم بی چاره ناظمه نمیدونست چیکار کنه!از فردا تا ی هفته ناظمه نیومد نگو بیچاره ترسیده مریض شده استاد مارو هم برده بودن اداره واسه خاطر خندش!
    از همه ماهم ۲ نمره کم کردن انظباط!خدایی دلم ی ذره شده واسه اونروزا
    بهمن از همدان

من ۱۴ سالم بود مامان بزرگم اومده بود خونمون من شبا کنار مامان بزرگم میخوابیدم یه روز صبح که کنار مامان بزرگم خواب بودم البته من بیدار بودم ولی توی جام دراز کشیده بودم چشامم بسته بود یهو مامان بزرگم یه گوز ۸ ریشتری داد من به روی خودم نیاوردم بعد چند ثانیه مامان بزرگم تکونم میده میگه آزاده آزاده بیداری وقتی اینو گفت منم سرم زیر پتو بودآقا ترکیدم از خنده پیش خودم گفتم اون گوزی که تو دادی اگر تو کما هم بودم بیدار میشدمولی بعدش اصلا به روی خودم نیاوردم
    آزاده از تهران

یه روز با شوهرم توی خونمون بودیم من داشم غذا درست میکردم شوهرمم خسته بود سر کار نرفته بود یهو مامانم زنگ زد خونمون شوهرم شمارهرو دید گفت بیا مامانته اگه از من پرسید بگو رفته سر کار نمی خوام فکر بد راجب من کنه گفتم باشه با مامانم حال احوال کردم مامانم گفت شوهرت خوبه سر کار میرهگفتم آره مامان امروز از شش صبح رفته سر کار منم خونه تنهام یهو بوی غذا سوخته اومد به مشامم داد زدم گفتم مهرداد بدو غذا سوخت مامانم گفت مگه نگفتی شوهرت سر کاره تو تنهایی من هنگ کرده بودم دیگه نمیدونستم چی بگم گوشی رو قطع کردم
    آزاده از تهران

یه معلمی داشیم یه روز عینکش رو چشمش بود ما هم داشتیم میخندیدیم عصبانی شدگفت عینک من کجاست
    رومینا از تبریز