1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

چند می گیری جای این مرد باشی؟ (عکس ها)

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏27 فوریه 2013 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

چند می گیری جای این مرد باشی؟ (عکس ها)
    کرکودیل ها جزو آن دسته از موجوداتی هستند که دیدن شان آدم را به یاد موجودات نخستین می اندازند. پیش از این بارها اخباری در مورد کروکودیلی به نام گوستاو منتشر شد که دهها انسان را خورده بود اما ” پوچو” نام کروکودیلی ۵ متری است که دوستی اش با یک مرد در کاستاریکا سالها تعجب همگان را بر انگیخت.
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_02_52308_763.jpg
    چیتو اسم مردی کاستاریکایی است که یک کروکودیل زخمی را در رودخانه ای پیدا کرد. او می گوید: من سرباز بودم و این کروکودیل را که یکی از چشم هایش با شلیک گلوله یک کشاورز زخمی شده بود پیدا کردم.
    او می افزاید: من او را با قایق چند بار به دامپزشک بردم و گوشت و مرغ به او دادم تا اینکه حالش خوب شد و به دریاچه برگشت اما هر وقت من را می دید به طرفم می آمد پشت سرم آرام راه می رفت.
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_02_52309_929.jpg
    چیتو می افزاید: پوچو با من دوست شد، روزهای اول از او می ترسیدم ولی بعد دیگر ترسی در میان نبود.
    چیتو و پوچو به نمایش های سرگرم کننده برای مردم محلی می پرداختند تا اینکه در اکتبر ۲۰۱۱ پوچو در ۵۰ سالگی به دلایل طبیعی درگذشت.
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_02_52310_991.jpg
    شنا کردن با یک کروکودیل ۵ متری که وزنش نزدیک به یک تن بود آن هم در آب های سبز رنگ و گل آلود مرز باریکی میان جسارت و دیوانگی است! کافی بود یک لحظه پوچو دوستی اش را فراموش کند و چیچو را در کمتر از ۵ ثانیه به قطعات کوچک تبدیل کند.
    آیا همه حیوانات در عالم واقعی هم اندازه شخصیت های کارتونی می توانند با انسان نزدیک شوند؟ چطور بعضی از آنها این همه می توانند به انسان خو کنند
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_02_52311_576.jpg

موضوعات مشابه

18 u از این پست تشکر کرده است.
  2. sh.gh.k

sh.gh.k برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

وای دلم لرزید عجب جراتی..

3. faryad

faryad کاربر تایید شده

kheily hal mide faghat age natarsi......

4. mortered

mortered کاربر تایید شده

خوشم اومد tashvigh

5. 18u

18u برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

دوستی با یک حیوان بسیار خشمگین رو تجربه کردم....اونا خیلی بادرکند؛ خیلی احساساتی هستند و خیلی پایبند به تعهدشون هستند؛ من شاهد مرگ اون حیوان بودم؛ و دوستی من هم با اون حیوان روزی آغاز شد که به شدت گرسنه بود و فقط با دادن چند تکه نان به من اعتمادپیدا کرد؛ روزهای خیلی خوب و فراموش نشدنی رو باهاش گذروندم؛ اون یک سگ بسیار عظیم الجثه از نژاد شیانلو و میکس با دینگو بود که 62 کیلو وزنش بود و وقتی روی پاهاش میایستاد قدش نیم متر هم از من بلند تر بود؛ سگ نگهبان یک مرکز بود که بسیار هم درنده خو بود؛ اما خیلی عالی با هم ارتباط برقرار کردیم ؛ طوریکه همه از دیدن و نحوۀ برخورد اون حیوون با من انگشت تعجب به دندان میگرفتند؛ بیشتر از 3 سال دوست خیلی خوبی برام بود تا اینکه کشتنش با خوراندن سم بهش چون خیلی خشمگین بود ؛ یک بار دزدی به اون مرکز اومد اون با یک جهش پاشنۀ پای اون مرد رو با ته کفش از جا کنده بود و صبح فردا در اولین ساعات روز کاری همه از دیدن اون پاشنۀ بجا ماندۀ انسان دچار وحشت شده بودند...اما همین حیوان وقتی زنجیرش باز بود بایک پرش از قفسش در می اومد و دوان دوان پیشم می اومد و جلوی پام * خیز می نشست و با زوزه های کوتاه و ریز با حالت خاصی از من میخواست تا نوازشش کنم و باعث خنده من و بقیه میشد اما هیچ * جز صاحبش ومن جرأت نزدیک شدن بهش رو نداشتند..یادش بخیر روزیکه میمرد پیشش نشسته بودم و با درد کشیدنش و جون دادنش اشک میریختم؛ اما دامپزشک بعد از معاینه گفت که دیگه نمیتونه براش کاری انجام بده و اون سگ خوب برای همیشه چشمهاش رو بست و مرد.........یادش بخیر

6. accountant

accountant گم شده بی نشون برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

:(

7. shiva

shiva كاربر دوست داشتني کاربر پر تلاش ( طلایی)

akhey elahi che ghamangiz

8. shiva

shiva كاربر دوست داشتني کاربر پر تلاش ( طلایی)

ghashang bood man doost dashtam ye palang i gorgi chizi dashtam

9. m_18

m_18 دل تنگ کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

dastan tarif mikonin bache ha

10. حلالم کن

حلالم کن دنبالم کن برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

خیلی خرهtaajob

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.