1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

مارادونا: رونالدو هرگز به مسي نمي‌‌رسد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏24 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

اسطوره‌ آرژانتيني‌ها اعتقاد دارد که هموطنش در سطح خود او قرار دارد.
    مارادونا در اظهار نظري اعلام کرد که ستاره پرتغالي رئال مادريد هميشه در سطح پايين تري از مسي قرار داشته و در حال حاضر نبايد به فکر‌ رسيدن به جايگاه او باشد.

اين دو ستاره از نامزد‌هاي کسب توپ طلا فيفا هستند و رقابت بسيار نزديکي‌ براي کسب اين عنوان دارند. همچنين هر دو آن ها فصل موفقي‌ را به همراه تيم‌هاي باشگاهي خود پشت سر گذاشته‌اند اما مارادونا معتقد است که رونالدو همچنان در جايگاه دوم فوتبال جهان باقي‌ خواهد ‌‌ماند.

ديگو مارادونا بهTVR گفت: ليونل قدرت شوت‌هاي رونالدو را ندارد اما مسي يک رهبر واقعي‌ است و تيم را به سو‌ي‌ برد هدايت مي‌کند.

او ادامه مي‌‌دهد: هنگامي که رونالدو موفق شد توپ طلا را کسب کند، من به مسي گفتم ديگر نبايد نفر دوم باشي‌ و از آن زمان اين رونالدو بوده که هميشه پشت مسي قرار گرفته.

اگر چه شماره 10 افسانه اي آرژانتيني‌ها در زمان برگزاري ‌‌هاي يورو 2012 نظر ديگري داشت و از کريستيانو رونالدو در کنار مسي به عنوان بهترين بازيکن جهان ياد کرده بود اما حالا هم وطنش را بدون رقيب مي‌داند.

برنده جام جهاني‌ 1986 همچنين درمورد مقايسه مسي و خودش گفت: من هرگز نمي خواهم خودم را با او مقايسه کنم اما اين مقايسه نکات جالب بسياري دارد، ما هر دو آرژانتيني و چپ پا هستيم و هر دو دوران طلايي‌ ارزشمندي در فوتبال داشته‌ايم.

ليونل مسي در فصل گذشته 73 گل در تمام رقابت‌ها براي بارسلونا به ثمر رساند و رکوردي جالب توجه از خود به جا گذشت.