1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

عابديني:داماش به فروش نرسد منحل خواهد شد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏24 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مديرعامل باشگاه داماش گيلان با اشاره به آخرين وضعيت واگذاري امتياز اين باشگاه گفت‌: خوشبختانه دو سه خريدار پا پيش گذاشته‌اند اما اگر اين باشگاه طي روزهاي آتي به فروش نرسد قطعا منحل خواهد شد.
    awww3.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00030709.jpg
    امير عابديني در گفت‌وگو با ايلنا با بيان اين مطلب افزود‌: ما در باشگاه داماش دو بخش داريم، بخش معنوي و مادي؛ تيم در بخش معنوي روحيه و شکل خوبي دارد و نفراتي که جذب کرده‌ايم مصمم هستند در مسابقات ليگ بر‌تر حضور داشته باشند. همچنين هواداران خوبي داريم که به خوبي تيم را تشويق مي‌کنند اما در بخش مادي مشکل داريم.

وي ادامه داد‌: مشکلات ما بسيار حاد است و هنوز حل نشده، به دلايلي که همه مي‌دانند. آنقدر اين مساله را گفته‌ايم که اظهر من الشمس است و نامه‌اي نوشتم به استاندار که پيگيري‌هاي لازم را انجام بدهم و اگر اين کار صورت نگيرد تيم منحل مي‌شود. مسوولان قضايي هم موضوع را به خوبي درک کردند و پيگير هستند‌. ‌

عابديني متذکر شد: بنده تکليفم اين بود که اتفاقات پيرامون باشگاه را اطلاع‌رساني کنم. يک تکليف نيز در قبال استان و هواداران بر عهده‌ام است و آن اينکه تيم را جمع و جور کنم و همچنين پاسخگوي مطالبات کادر فني و بازيکنان تيم باشم‌. ‌

مديرعامل باشگاه داماش در ادامه اظهار داشت‌: متاسفانه ما بازيکناني جذب کرده‌ايم که حتي به دليل عدم دريافت مطالبات خود نمي‌توانند خانه‌اي اجاره کنند. اين بازيکنان نفراتي هستند که از تهران آمده‌اند و به دليل عدم دريافت پيش پرداخت نمي‌توانند حتي يک خانه اجاره کنند. من حتي مي‌ترسم به آن‌ها چک بدهم چراکه اگر اين چک‌ها وصول نشود آبروي خودم هم به خطر مي‌افتد.

وي افزود: البته فدراسيون فوتبال با وجود اينکه خودش با مشکلات مادي زيادي روبرو است تاکنون به تمامي تعهدات خود عمل کرده و مبلغ 450 ميليون به ما داده هرچند که هنوز قراردادي با صداو سيما نسبته که دلمان خوش باشد از حق پخش تلويزيوني نيز مبلغي را دريافت کنيم‌. ‌

عابديني ادامه داد‌: البته يک خبر خوش هم بدهم که دو - سه خريدار جديد براي خريد امتياز داماش جلو آمده‌اند و مذاکرات خوبي با آن‌ها داشتيم. اميدوارم کساني که تصميم گيرنده هستند شرايطي را بوجود بياورند که هر چه سريع‌تر اين واگذاري انجام شود‌. ‌مطمئنا اگر اين خريداران هم از خريد باشگاه منصرف شوند داماش منحل خواهد شد.

وي افزود‌: خريداران هر کدام که پا پيش گذاشتند يکي از شروطشان اين بود که بنده حداقل تا يک سال ديگر به عنوان مديرعامل باشگاه به کارم ادامه بدهم من قول دادم که مي‌مانم و هر وقت خريداران به اين جمع بندي رسيدند که مدير جديد به اين تيم اضافه شود بنده بدون هيچ مشکلي بروم‌. ‌

مديرعامل باشگاه داماش در خصوص واگذاري امتياز اين باشگاه از سوي سيروس محجوب، گفت‌: من از او تشکر کنم. او براي خريد باشگاه عزم جدي داشت ولي ما نتوانستيم جواب درخواست او را آن طور که مي‌خواست بدهيم. به هر حال يک سري مسايلي وجود داشت که به قوه قضاييه مربوط مي‌شد.

عابديني با اشاره به عملکرد تيم داماش در هفته اول ليگ بر‌تر اظهار کرد: من معتقدم هفته اول هفته آزمون و خطاست و همه تيم‌ها تقريبا اشتباهاتي دارند اما تيم ما نشان داد مقابل تيم خوب فولاد خوزستان حرف‌هايي بسياري براي گفتن دارد و گرچه نتيجه يک بر يک در خانه حريف براي فولادي‌ها نمي‌توانست نتيجه بدي باشد اما در ‌‌‌نهايت من از تيمم راضي هستم.

اين پيشکسوت فوتبال کشور در خصوص انتخاب جواد نکونام به عنوان کاپيتان تيم استقلال که از سوي امير قلعه نويي انتخاب شده، گفت‌: قلعه‌نويي معمولا در مديريتش کمتر اشتباه مي‌کند و حتما وي براي اين انتخاب ادله خاصي داشته است. من فکر مي‌کنم سرمربي استقلال به اين نتيجه رسيده که نکونام مي‌تواند مديريت لازم را در زمين مسابقه داشته باشد.

وي افزود‌: البته مشخص نبود فرهاد مجيدي به استقلال بيايد اما اگر اين اتفاق رخ مي‌داد خود جواد نکونام و فرهاد مجيدي اين موضوع را حل مي‌کردند و بعيد مي‌دانم عدم حضور مجيدي در استقلال به خاطر بازوبندي کاپيتاني باشد‌. ‌

اين مدير فوتبال کشورمان با اشاره به حق پخش تلويزيوني مسابقات فوتبال ليگ بر‌تر، گفت‌: من اميدوارم در اين زمينه فدراسيون فوتبال و صداوسيما به توافقاتي برسند. حق پخش تلويزيوني کمک بزرگي به فوتبال کشور است و مسئولان رسانه ملي بايد اين موضوع را مدنظر قرار بدهند.