1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

فال

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏5 مارس 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

 1. sahar.te

  sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏1 آگوست 2012
  ارسال ها:
  7,198
  تشکر شده:
  9,712
  جنسیت:
  زن
  مخصوص آقا پسرا
  فروردين : ?? بار به خواستگاري ميري و جواب رد مي شنوي اما در ?? امين بار در حاليکه در اوج نااميدي هستي جواب بله رو ميگيري و در کنار همسرت سالها به خوبي و خوشي زندگي مي کني.

  ارديبهشت : تا يکسال ديگه با دختر مورد علاقه ات ازدواج مي کني اما هنوز به شش ماه نکشيده بينتون اختلاف مي افته و کار به طلاق مي رسه . دختره مهريه اش که ???? سکه طلا هستش رو اجرا مي زاره و تو به زندان مي افتي تو زندان معتاد ميشي و هرويين مصرف مي کني و بعد از چندسال تحمل سختي و رنج در گوشه زندان ميميري.
  خرداد :تا دو سال ديگه ازدواج مي کني و با يک دختر بسيار زيبا که خيلي هم دوستش داري اما شب عروسي موقعي که مي خواي بري رو تخت پات به لبه تخت گير مي کنه و مي افتي سرت مي خوره به گوشه تختو ميميري.
  تير : ازدواج موفقي خواهي داشت و در تمام دوران زناشويي بمعناي واقعي کلمه زن ذليلي .مشارکت در کارها يعني تفاهم مثلا بعضي کارهاي خانه از قبيل شستن ظرفها با تو هستش . خانومت دختر خيلي خوشگلي که با اينکه برات ميميره ولي اعتقاد داره نبايد روتو زياد باز کنه واسه همين بهت نمي گه دوست دارم ولي وقتي ميري خونه اگه زودتر از ت اومده باشه و حوصله داشته باشه سعي مي کنه بهترين فضا رو واسه همسرش فراهم کنه و بالاخره يه جورايي رفتار ميکنه بفهمي که دوست داره و گاهي که تو خيلي ايده آل ميشي بهت ميگه دوست دارم!!!
  مرداد : احتمالاً بختتو بستن به خواستگاري هر دختري که ميري به هفته نکشيده يه خواستگار عالي واسش مياد و عروس ميشه . کم کم معروف ميشي به بخت گشاي دختراي ترشيده و ميتوني کاسبي خوبي راه بندازي!
  شهريور : يه شب که داري با موتورت ميري خيابون گردي تو يک خيابون تاريک ميبيني يک ماشين با شدت به يک دختره مي زنه و فرار مي کني . سريع مثل قهرماناي فيلماي هندي ميپري دختره رو بغل مي کني و مي بري بيمارستان و خلاصه نجاتش مي دي اما دختره به کما رفته و پليسا فکر مي کنن تو باهاش تصادف کردي و ميگيرن زندانيت مي کنن و بعد ? ماه دختره بهوش مياد و ميگه تو چه فداکاري کردي و پدر و مادرش ميان تو رو آزاد مي کنن . باباي دختره يه کارخونه داره و ميلياردره و ميگه پسرم خيلي ازت خوشم مياد و دوست دارم دامادم بشي و خلاصه داماد ميشي و تا آخر عمر فقط مي خوري و مي خوابي و سفر خارج ميري.
  مهر : عاشق دختري ميشي که فکر مي کني اونم تورو خيلي دوست داره و بعد از يک دوران عاشقي سخت بالاخره به خودت جرات ميدي و ميري خواستگاري دختره اما دختره يک سيلي آبدار مي زنه تو گوشت و ميگه بي ناموس من تو رو مثل داداشم دوست داشتم اما تو سو استفاده کردي و تو تا آخر عمر ديگه ازدواج نمي کني.

  آبان : چپ و راست واست دوست دختر رديف ميشه و هميشه ?? – ?? تا دوست دختره آن لاين داري و ?? – ?? تام آف لاين . همه عاشقتن و مي خوان زنت بشن اما تو علاقه اي به ازدواج نداري و سرانجام در سن ?? سالگي به علت مصرف زياد دوست دختر سکته مي کني و ميميري.
  آذر : ? بار ازدواج مي کني و از هر زنت صاحب ? فرزند ميشوي . همه زنات تو رو از خودشون بيشتر دوست دارن. هر سه زنت تو يک خونه در کنار هم زندگي مي کنن و اصلاً باهم مشکلي ندارن . کار بيرون از خانه هم انجام نمي دي فقط سرماه به سرماه ميري پول يارانه ات رو ميگيري (فکر کنم ?? نفر هستين هر کدوم ?? هزار تومان اوه چقدر ميشه) کلاً آدم خوشبختي هستي.
  دي : ميري خواستگاري دختر همسايه تون و با هم نامزد ميشين بعد از شش ماه دختره مريض ميشه و کم کم کور ميشه اما تو بخاطر پيماني که با او بستي باهاش ازدواج مي کني و سالها با هم زندگي مي کنين.
  بهمن : با دختره مورد علاقه ات نامزد ميشين و بعد از ? سال دوران نامزدي شيرين موقع عروسي سر سفره عقد عاقد سه بار از دختره مي پرسه آيا حاضره زن تو بشه و اون ميگه نه!!!
  اسفند :يک روز اتفاقي چشمت به پير زن همسايه مي افته و ناخودآگاه عاشقش ميشي و موضوع رو به مامانت ميگي اما اونا مخالفت مي کنن و ميگن اين سن مامان بزرگتو داره اما تو ميگي مهم عشق و تفاهمه که ما داريم سن و سال که مهم نيست و با مخالفت شديد پدر و مادر با هم ازدواج مي کنين اما شب عروسي عروس از شدت خوشحالي سکته مي کنه و مي ميره!!
  میدونم که همش کاملا درستهnishkhand
   

  موضوعات مشابه

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.