1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

چاکر خواه همه نینیای پاتوووووووووووووووووووق ...

شروع موضوع توسط 18u در ‏20 مارس 2013 در انجمن گفتگو با کاربران

1. 18u

18u برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

دوستای گلم سلام؛ عزیزان جان سلام؛ مهربونترینها سلام؛ عزیزای دلم؛ مونس همه لحظه های تنهائیم؛ با شماهام که غریبه بودین برام و امروز شدین سرمایه هام و پربهاترین گنج تو قلبم؛ خشگلای من صبح بهاره؛ فال گوش بمونین؛ ای جااااااااااااااااااااااااان یکی داره میاد؛ یه مهمون شاد؛ بابا خانم بهاره میخواد شادی بیاره؛ گلهای من عید داره میاد ؛ مثل هر سال؛ این عید هم مبارک باشه برای همممممممممممه تون؛ الهی که به همه آرزوهاتون برسین؛ الهی غم از خونه های دلتون گریزان و فراری؛ الهی لبتون خندون؛ اشکاتون از شوق؛ دوستیهاتون مدام؛ جون جونیا امروز آخرین روزیه که پیشتونم؛ دست همه تون رو میبوسم که تو این چند وقت بهترین بودیم برام؛ خودم چاکر خواه همه تونم به مولا؛ خدایا میشه ازت یه عاااااااااااااااااااااااااالمه خواهش داشته باشم توی این صبح سال نویی؛ خدا جونم بیا گوشتو بیارمیخوام یه چیزی بهت بگم جون من روم رو زمین نزنی خدا نه نگی که خیلی حالم خط خطی میشه ها؛ من پیش دوستام آبرو دارم خدا پسخودت بیا و کرم کن و آبروم رو بخر خووووووووو؛ خدا جون امروز برای اولین عیدی میخوام خودت دستاتو بیاری جلو بغلتو واکنی و من و همه دوستامو بغل کنی biainja خدا بیا ما بنده هاتو بغل کن ؛ وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای یعنی چه حس و حالی داره توی آغوش بزرگ تو موندن هاااااااااااااا؟؟؟؟ خدایا خودت اولین بوسه رو بهمون بده bos؛ ای خدا وقتی تو بوسمون کنی همه غمامون ؛غصه هامون از پاکی و طهارت وجودت ازمون دورو ودورتر میشه اینو مطمئنم؛ پس اولین عیدی امسال رو خودت بیا و به من و دوستام بده؛ خدایا خودم دورت بگردم ؛ چیه چرا چپ نگاه میکنی خدا :mad: میخوای بگی تو اونقدی بزرگی که 18یو با همه حقارت و خردی و کوچیکیش نمیتونه دورت بگرده؛ باشه یادم نبود اینم قبول ؛ حالا دورت نتونم زیر بومت که میتونم بگردم و قربونت بشم :rolleyes: اینو که دیگه نمیتونی چپ نگاهم کنی هاااااااااااا؟؟ :d آره من زیر بومت میگردم و قربونت میرم ؛ قربون تو و این همه بزرگیت؛ بابا خالق منه مخلوق فداتم؛ بابا صانع من مصنوع هلاکتم؛ قهار من مقهور بیچاره تم؛ صابر چه کنم چاره چیه یه زندگی خودم مصبورتم؛ شاکر یه دنیا مشکورتم؛ خدای مهربون جیغ بزنم از خوشی و سر مستی ؟؟؟؟ ;) واااااااااای که امروز با صدای پرستو های نازت از خواب پاشدم ؛ وای که چه حس مستانه ای داشتم؛ آی قاصدکهای رسیدن بهار تو سرزمین شادی ؛ آی پرستوها قربون اومدنتونبشم من؛ قربون صدای سحریتون برم من؛ خوش اومدین خشگلای من؛ بیاین همون جای همیشگی زیر ناودون خونه لونه کنین بیاین قربون پر وبال قشنگتون بشم من؛ بیاین تا نگاتون کنم و شما از اون سفر دوری که رفته بودین و امروز برگشتین برام قصه بگین؛ خدایا همه چیز آماده ست؛ سبزه اومد ؛ گل اومد؛ سنبل هم لب جوب آب سر از خاک در آورده ؛ یاسمن و یاس هم هستند؛ سیب سرخم حاضره؛ آینه و شمعدونم میارم؛ قرآن میذارم؛ نقل و نباتم دوستامن؛ سکه هام اونان؛ حالا فقط خودت بیا و به همه مون عیدی بده؛ بچه ها دست همه تون رو میبوسم؛ سال خوبی براتون آرزو دارم؛ امیدوارم به همۀ آرزوهاتون برسینۀ همیشه سلامت و شاد و تندرست باشین؛ عزیزایی رو که دارین خدای مهربون براتون حفظشون بکنه و اون مهربونهایی رو هم که از دست دادین الهی که بحق این لحظه های مقدس همنشین اولیا در جنت و فردوس برین باشن؛ .... ( آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن) ....

-gol--gol- یا مقّلب القلوب والأبصار؛ یا مدّبر الیل و الّنهار؛ یا مّحول الحول والأحوال ؛ حوّل حالنا الی احسن الحال -gol--gol-
    -shadi--shadi--shadi--shadi--shadi--shadi--shadi--shadi--shadi--shadi-

سال نو به همـــــــــــــــه تون مـــــــــــــــــــــــــــــــــــبارک

عزیزای عزیزتر ازجونم؛ تو لحظات تحویل سال نو برای همدیگه دعا کنیم؛ به یاد هم باشیم؛ مریضا رو فراموش نکنیم؛ برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان هم حتما دعا کنیم؛ فقرا رو از یاد نبریم؛ اونایی رو که دلمون رو شکستن ببخشیم و از اونایی که دلشون رو شکستیم دلجویی کنیم... گلهای من شادی مدام؛ پیروزی در فرجام؛ عزّت در سراسر ایّام ؛ سلامتی و تندرستیه مادام رو برای همه تون آرزومندم...

گلهای قشنگم در آخر ازتون میخوام که من رو هم ببخشین اگه جایی به هر کدومتون تندی و بی ادبی و جسارتی کردم؛ من رو به کوچکی و نادانیم حلالم کنین؛ یه مدتی دگه نیستم مهربونا میرم تا درسام رو سر وسامونی بدم ؛ چون امتحانا تو راهن و این ترم برخلاف ترمای گذشته فرصت زیادی هم نداریم؛ پس باید جدی باشم و وقت رو بی استفاده نگذرونم؛ وای که چقدری خوشبخت بودم با شماها؛ ممنونم از همه تون که اینقدر صمیمی و دوست داشتنی بودین برام؛ اوووووووووووووو از کدوماتون بگم که تمومی ندارین...

آقای مدیر ازتون خیلی ممنونم که اجازه دادین وارد انجمن خوبو صمیمیتون بشم و بعنوان یک عضو لحظاتم رو اینجا خیلی شاد و زیبا سپری کنم؛ ازتون سپاسگزارم که خیلی جاها به حرفام اهمیت دادین و چیزهایی رو که میگفتم و نیاز بهشون داشتم برام انجام دادین ؛ امیدوارم سال خوبی داشته باشین و هر روز موفقتر از دیروز باشین مرد بزرگه کوچولو nishkhandtashvigh-gol-tashvigh

همه تون عزیز بودین برام دوستای انجمن فارس پاتوق؛ از اولین روزهای ورودم تا آخرین دقایق عمرم عاشششششششششششششششششششششق همه تونم بمولا و هیچ وقت فراموشتون نمیکنم... مواظب همه خوبیها و مهربونیهاتون باشین .... روز و روزگار برهمه تون خوش وخدانگهدار تا دیداری دوباره ...
    یا علـــــــــــــــــی مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدد
    byebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebyebye