1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال جدید

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏29 مارس 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. sahar.te

  sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏1 آگوست 2012
  ارسال ها:
  7,198
  تشکر شده:
  9,725
  جنسیت:
  زن
  فروردین ... :
  در ابتدای سال سیاره تان مریخ درچه برجی حرکت دارد؟ درجدول تحویل سال مریخ را در برج حمل در نزدیکی خورشید می بینیم..و در انتهای سال مریخ را در برج هفتم حمل یعنی میزان مشاهده میکنیم.اولین روزهای سال است که مریخ از کنار اورانوس عبور دارد.خب! می توان امیدوار بود که دست به کارهای غیرمعمول و افراطی نخواهید زد.چرا که با یک حرکت و تصمیم آنی،مدتهامشغول خواهیدشد تا رفع و رجوعش کنید.سرشاخ شدن با دیگران از دی ماه به بعد،باحرکت و توقف طولانی مریخ در برج میزان ،برایتان گران تمام ممکن است بشود.
  اول سال حرکت های ناگهانی...آخر سال باتلاق تاثیر حرکت انجام شده در اول سال است که پیش چشم عیان میشود.درتمام سال چشمانتان را با دقت باز نگهدارید و تا میتوانید حرکات و تصمیمات برق آسا اتخاذ نکنید،خصوصا نیمه ی دوم اردیبهشت که مریخ در برابر زحل صف آرائی میکند.پول در برابر خطر..؟
  در ماه خرداد است که مسئله ای محرمانه ذهنتان را به خود مشغول می دارد.و شاید اول پائیز مطلب برایتان روشن ترشود. جوانترها مادر یا پدر را در تیر ماه دریابند.حواسشان بیشتر دراین مسیر جولان خواهدداد.میانسال ها حداقل اندیشه تغییر منزل را به خود راه می دهند.و برخی زودتر دست به کار شده و خانه را جابه جا کرده اند...!
  ازلحظات دشوار سال یکی در اوایل شهریور ممکن است رخ دهد.و این مشکل شاید مربوط به یکی از فرزندان باشد و اگر فرزند نداشته باشید یک دوست صمیمی که کسالت و ناخوشی او را تهدید خواهد کرد.
  اوایل مردادخود را درگیر یک حالت کم حوصله باهوش و ناآرامی خواهید دید..کسالت اولیاء؟ شاید...لحظات خبر ساز سال همین روزهاست.
  پائیز زمان بهتری برای شماست آن هم در محیط کار.زهره و توقف طولانی آن در برج جدی (دی) آرامش و عشق بیشتری در قلبتان خواهدآورد.
  سخن آخر اینکه درایام آخرسال احتیاط و دقت زیاد به شما توصیه میشود.مراقب درگیری با همسرتان باشید.نگذارید عصبانیت بی جا کاردستتان بدهد.تصمیمات مهم خصوصا در مورد روابط خانوادگی را بگذارید برای بعد...
  اردیبهشت ... :
  چه می شود کرد؟ دنیا همینه،روزی با تو و روزی...ببینیم جلوی رو چه دارید...؟
  امسال سیاره ی مریخ از اوایل آذر ماه وارد برج میزان شده و تا پایان سال توقف طولانی در برج میزان دارد.خوب سال مار است دیگر...! مراقب نیش ها باشید.خصوصا اواسط اردیبهشت.با حرکت زحل در عقرب همچنان درگیر وضع سلامت خود خواهید بود خصوصا در شهریور ماه زمانی که مریخ در برج اسد در تربیع قرار میگیرد با زحل در برج عقرب.ممکن است بخاطر مهاجرت و یا جابه جایی که انجام داده اید مورد انتقاد قراربگیرید و یا اینکه جابه جایی موجب رنج شما گشته باشد.
  موثر در این وضعیت تربیع اورانوس در برج حمل (بیت دوازدهم) است با سیاره ی پلوتو در برج جدی (برج سفرهای طولانی) نقطه ی روشن برای شما حرکت زهره است که توقف طولانی دارد در برج جدی (دی)،و همینطور ورود سیاره ی مشتری است به برج سرطان در تیر ماه.این دو حرکت ضمن این که کمی از نا امیدی ها و دلهره ها را می کاهد،می تواند همراه باشد با تغییر در تصمیمات قبلیتان،مثل جابه جایی ها و سفرهای دور دست.نزدیکان و خواهران و برادران به امیدهای شما می افزایند.اگر با متولد مهر همنشین هستید او با این تغییرات مخالفت خواهد کرد..چه وقت؟ مخالفت ها بیشتر در اواخر سال خواهد بود.تاثیرحرکت زحل در بیت عقرب،بیت هفتم طالع شما نیز با این مخالفت ها همزمان خواهدشد.
  تفکر در موضوع دنیای دیگر و وضعیت انسان ها درآنجا..احضار ارواح..(نه برای همه ی اردیبهشتی ها!!) رویاهای شما را به خود مشغول میدارد.هر چه باشد برج عقرب،برج مرگ،ارواح،پس انداز ها،ریسکهاست.دوستی یا آشنایی.با اعتقادات هنرمندانه اش می تواند شما را به این امور بکشاند.و..شاید اگر جوان باشید تصمیم بگیرید که زندگی خود را وقف حضور در این دنیای پرهیجان بنمایید.
  خرداد ... :
  تا ماه تیر که سیاره ی مشتری در برج جوزاست کمی خیالتان راحت به نظر میرسد! مواظب باشید فرصت ها سریع می گذرند.همیشه این شانس به سراغتان نمی آید.مبادا مغرور شوید.خصوصا که با ادامه ی حرکت زحل در برج عقرب مشکلی پنهانی می رود که آرام آرام خود نماید.به خصوص اوایل اردیبهشت ماه و یادتان باشد که باد همیشه گل به مراه نمی آورد و دشواری در روابط اجتماعی و رفتارهای خصوصی.
  میانه ی شهریورماه است که یکی از نزدیکان پا پیش گذاشته و سعی می کند با مشکل شما درگیر شده و آن را به نوعی حل نماید.پیداست که شما خود را در یک مخمصه ی مالی کشانده باشید....؟ پس اندازها و ذخایر مالی نقش شان کم اهمیت نیست.و خوش بینی مالی شما را،یک عامل نامشخص ممکن است برهم زند.
  مقابله ی مشتری و پلوتو تا دی ماه ادامه می یابد.و در این موقع است که کمک فرا می رسد و زهره توقف طولانی در برج جدی (دی) خواهد داشت و با رسیدن ساعاتی همراه با شادی و خوش بینی درونی هم زمان می شود
  یکی ازفرزندان شما،اگردارای فرزندهستید،بامشکل خاصی از آذر ماه به بعد رو به رو خواهد شد.شاید این مشکل هم در رابطه با امور مالی باشد.جرقه های این مسئله از مرداد زده خواهدشد.اوایل آذرماه که ماه کامل به برج جوزا میرسد خود را عیان خواهد ساخت.
  با وجود علاقه به داشتن روابط و معاشرت با سایرین به نظر می رسد احساسات شما یک فشردگی و گرفتگی را در این زمینه تجربه خواهدکرد.حرکت پیچ و مهره های روابط شما به سختی کا رخود را انجام خواهند داد.یک متولد عقرب (آبان) نقش مهمی را در این خصوص ایفا میکند.
  حرکت سیاره ی مشتری در برج سرطان (تیر) توجه شدید شما را به امور مالی،پول و نقدینگی می کشاند.شانس های موقت در خصوص پول و اسکناس را دائمی نپندارید و از ریسک های مالی بپرهیزید.
  تیر ... :
  سیاره مشتری یا هرمزد یا ژوپیتر و حرکتش در برج سرطان که در ماه تولد شما یعنی تیر ماه وارد برج سرطان می شود می تواند خاطره انگیزباشد.نگاه گرمی که بر شما خواهد تابید و احساسات لطیفی که عرضه خواهد شد به قول آن شاعر پر احساس : دوید در قدمت دانه های گوهر اشک...بیا که رشته ی صبرم زهم گسسته،مرو
  حتی شانس هایی : مادی و مالی هم ممکن است به شما روی آور شود.
  مگر از مستی ما بو نبرد باد بهار...که به هر * گذرد بی خود و مدهوش شود
  در هر حال ورود مشتری به برج سرطان که جایگاهی مناسب با زحل در عقرب و نپتون در حوت خواهد یافت. با روحیه ای قوی تر وشادمان تر و دست های کمک رسانی بیشتر هم زمان می شود.
  اگرجنس مونث و جوانسال هستید نگاهی گرم و آشنا آرام آرام به شما نزدیک می شود.احتمالا یک متولد اسفند مهربان...یا یک متولد برج آتشین،آذرماه..؟
  مراقب رقیبان هم باید بود.اگر برایتان این رابطه مهم باشد میان چند فرد مناسب برای وصلت،چطور می خواهید انتخاب کنید؟ با مشورت کامل خصوصا اوایل آبان ماه که سیاره ی مشتری در برج تولدتان حالت رجعت به خود می گیرد علاقمندانتان شما را تحت فشار قرارخواهند داد.
  شرف مشتری در برج سرطان است و اگر سن بالاتری دارید درگیر امور مالی و یا مطالعاتی خواهید شد.مواظب کسالت ها در همین ایام باشید.
  در شهریور ماه به خاطر دوستی،با یک مشکل مالی دست و پنجه نرم خواهید کرد.
  متولدین : دی - تیر - فروردین.و در نیمه ی دوم سال متولد مهر هم اضافه خواهد شد..بله هر چهار برج کاردینال هستند،این بروج تحت تاثیر یک تشکل انرژی قرارخواهند گرفت که به طور آشکار در اواخر فروردین 1393..اثرخود را نشان خواهد داد.
  متولدین جوان تر ماه تیر زمستان و ماه دی را به خاطر بسپرند؛زهره ی زیبا و عشق آفرین از اواسط آبان ماه وارد بیت هفتم شما یعنی برج جدی می شود و توقفی طولانی در آنجا تا اواسط اسفند ماه دارد.زمانی که اواخر دی ماه در کنار آفتاب قرار می گیرد شما وارد مرحله ای از عشق و احساسات و عواطف خواهید شد که یک متولد دی ماه (و شاید مهر ماه) می تواند نقش مهمی را در زندگی تان بازی کند.
  میرفت و آتش بردلم افتاده بود ازدیدنش****از آن خرامان رفتن و در زیر لب خندیدنش
  ده روز اول مرداد بیشتر احساسات خود را کنترل کنید خصوصا با کسانی که قبلا با آنها سابقه ی درگیری داشته اید.همین طور پاییز به بعد که احساسات شما رنگی از ناآرامی و حالت درگیری به خود می گیرد و این افکار ناآرام تا پایان سال شما را رها نخواهد کرد.مبادا بی جا از کوره در بروید و عزیزانتان را هدف قراردهید.قبل از هر قضاوتی ابتدا تفکر و دقت و بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.
  مرداد ... :
  با اقامت کوکب کیوان در کاشانه ی کژدم خصوصا در شهریور ماه آنگاه که مریخ آتشین در برج اسد زیر فشار قرار می گیرد؛توسط سیاره ی زحل در حالت تربیع تضادهای فکری در اندیشه های شما جولان خواهند داشت.و این تصمیم که با آنچه از پاییز گذشته شروع شده بیشترخود را درگیر نمایید.
  در اوایل تابستان تیر ماه است که سیاره ی غول پیکر مشتری یا هرمزد پای به برج سرطان می نهد.سرطان بیت هشتم است از برای قوس.یک دوست و غمش شما را در بر می گیرد.
  چشمان اشکبار مرا دید و همچو گل با خنده از برابر چشم ترم گذشت
  سرطان بیت دوازدهم شماست و با ادامه ی حضور پلوتو در برج جدی اضطراب مختصری پیرامون تندرستی خود شما را گاه به خود می کشد.در اواسط مرداد است که مشتری در برابر پلوتو گذرخواهد داشت.در همین زمان ها مریخ هم درسرطان از مقابل پلوتو گذشته،ناراحتی،دوست،سلامتی ،کمی اضطراب،کلماتی است که حالات این ایام را توصیف گر است.
  ازاواسط آبان ماه است که زهره ی زیبا پای به برج جدی میگذارد.و این مشکلات را تلطیف کرده و شادمانی بیشتری وجودتان را در بر می گیرد.توقف و ایستائی ونوس در برج بزغاله ی دریایی تا اسفند به درازا خواهد کشید.احساسات شما لطافت بیشتری به خود گرفته و محیط اطراف را سرور انگیز خواهید یافت.
  و جوان تر ها شاید قلبشان برای یک نفر تندتر و تندتر بطپد.یک متولد دی..؟ شاید..
  مگر از مستی ما.. بو نبرد باد بهار که به هرکس گذرد..بی خود و مدهوش شود
  با حرکت مریخ در برج میزان که از آذر ماه شروع شده و تا سال به پایان برسد هم چنان این سردار جنگی در این بیت گام بر خواهد داشت و توقفی طولانی و تاثیرات افراطی این حضور را تجربه خواهید کرد.
  در رانندگی و حرکات سریع بیشتر مراقب باشید.خصوصا در اواسط اسفند ماه که مریخ روی ازحرکت مستقیم برمی گرداند.هرحرف،.هر سخن و خبر،قبل از باور نیاز به بررسی و تعمق خواهد داشت.
  حوادث نیامده و آنچه در پس این پرده روی نهفته بیشتر مورد توجه تان قرار می گیرد.زحل کهنسال اکنون در عقرب است.و مشتری منظومه وار درسرطان.و نپتون پر رمز و راز در برج امور پنهانی یعنی حوت. و سخن آخر اینکه دیدن آینده و حوادث آن تا چه اندازه می تواند اقناع کننده باشد و یا ترس آور؟
  شهریور ... :
  هم چنان سیاره ی پلوتو در برج جدی (یکی از فرزندان و یا دوستان) زیر فشار سیاره ی اورانوس خواهد بود در برج حمل.و روح و روان شما را موجب رنج و شادی بیشتر...
  ازآبان ماه است که سیاره ی زهره برای توقفی طولانی چهره در برج جدی نمایان می سازد.یک زمان نامساعد برای شما زمانی است که سیاره ی آتشین مریخ در برج اسد (بیت دوازدهم شما و یکی از بروج ثابته که در تاثیر خود پای خواهد فشرد) زیر فشار سیاره ی زحل در برج عقرب ( تفکرات و ذهنیات.ونزدیکان) می رود.
  یک گره ذهنی از وقایع یکی دو سال گذشته ناخودآگاه شما را اندوهناک و پر وسواس می کند.چه گاه رخ می دهد این فشار درونی از اواسط برج سنبله (شهریور ماه)
  و اما تیر ماه که مشتری پر قدرت خود را به بیت سرطان (بیت شرف مشتری) می رساند برای جوان ترهای شهریور می تواند ثمره اش شکفتگی جوانه های یک عشق باشد که یک دوست ناخودآگاه آن را برایتان به ارمغان می آورد.
  افتاده ی عشقیم و چو از جای برآییم *** راهی به جز از کوی دلارام نگیریم
  و اما احتیاج شدید شما به پول و یا شاید اصراف در هزینه کردن ها کی پیش می آید..؟ خوب حواستان را جمع کنید.یادتان نرود اواسط آذر است که مریخ داغ به کفه های ترازو نزدیک میشود (برج میزان،مهر).سال تمام می شود و بسال 1393 داخل می شویم و مارس یا مریخ یا بهرام هنوز در بستر میزان خیمه و خرگاه گسترده و در اسفند ماه گام هایش را آهسته تر بر می دارد.و نمی خواهد جلوتر برود تا تاثیر بیشتر را هم زمان شود.اصلا می دانید چه می کند...؟ می ایستد و یکدفعه به عقب برمی گردد.یعنی مرافراموش نکن! به من بیندیش...
  قول های مالی که قبلا داده اید حالا رو می شود و فشارمی آورد هر * به یک جور.
  از لحظات دل انگیزی که ممکن است برای تان پیش بیاید ورود سیاره ی تبادلات احساسی و جلوه های عاطفی،ونوس زیباست که ارتعاش گام های نرمش را بر بام جدی چون خیالی دلنشین احساس خواهیدکرد...چه وقت...؟ از نوامبر2013 (آبان 1392) که این زیبای سیارات مهمان جدی میشود.
  بیت پنجم برای سنبله (دیدارهای شادمانه،خبرهای جالب) در اواخر دی ماه به کناره های آفتاب درخشان نزدیک می شود و تا اواسط اسفند ماه در این برج توقف خواهد داشت.
  مشتری در سرطان.زهره درجدی.مقابله ی دوسعد..اوایل آذر ماه است که این دو در برابر هم حرکت دارند.اگر جنس مونث باشید این مقابله می تواند هم زمان با ظهور دوخواهان باشد؛یک خواهان احساسی و رمانتیک.و یک خواهان جدی و منطقی.اگر این چنین شد انتخاب باخودتان است...کدامیک ؟ این یک سوال جدی برای شما خواهد بود.
  مهر ... :
  بلند و پست جهــــان را چه جای غم خوردن *** که لطف نغمه گری، در نوای زیر و بم است
  ترکیبی از درگیری با بزرگترها و شخصیت مورد علاقه تان از همان روزهای اول سال برای برخی متولدین برج میزان خود می نماید و تا دی ماه که سرانجام فریاد شما را در می آورد و تغییرات و تحولات تازه را در زندگی خود احساس کرده و می کنید.هفت سالی تا اقتران زحل و مشتری در برج دلو (بیت پنجم طالع شما) مانده است و زحل اکنون در یک زاویه ی 90 درجه با آن اتصال قرار گرفته است.
  مسایل آینده اکنون برای تان بیشتر جالب به نظر می رسد تا مسایل حال...! اگر منتظر گشایشی در امور کاری و مالی هستید در تیر ماه که مشتری وارد برج سرطان میشود این چراغ پر نورتر خواهد شد.با احتیاط کامل جلو بروید.در مرداد مشتری به مقابله ی پلوتو خواهد رسید و موانع چند سال گذشته در اثر بی توجهی شما شانس های مالی را تحت الشعاع خود ممکن است قرار بدهد. خصوصا که سیاره ی زحل در برج عقرب حرکت دارد.و حرکت های تصمیم گیرانه ی شما،اگر در اموری مثل حسابداری – کارمندبانک و نظایرآن،فعالیت دارید از جانب آنها که منافعشان با شما مشترک است،زیر نظر گرفته می شود.
  برج مالی شما برج عقرب (آبان) است و عقرب برج پس اندازها و پول های مردم محسوب میشود.مراقب باشید.اگر با پول دیگران کار می کنید امور مالی خود را از وجوه مربوط به دیگران تفکیک کنید تا دچارسوء تفاهم نشوید چرا که هرگونه اشکالی در امور مربوط به اسکناس و سکه و نقدینگی در میانه ی شهریور زمان رسیدن حالت تربیع بین سیارات مریخ و زحل آشکار میشود.
  از اواسط آذرماه جسارت و انرژی بیشتری در خود احساس خواهید کرد این وضعیت برخی متولدین مهر ماه را ممکن است به تندروی بکشاند. از سخنان و حرکات افراطی پرهیز کنید خصوصا اواسط اسفندماه.
  جوان ترها تمایلات به درگیری با دیگران را در خود کنترل کنند و اما شادی بیشتر از اواسط آبان ماه و آن هم در محیط خانه وجود شما را در برمی گیرد.
  زهره ی شوق آفرین در برج جدی انوار درخشانش را خواهد بارید و دراواخردی ماه این تاثیر شدت خواهد یافت.تغییر رنگ آمیزی منزل،خرید وسایل جدید،و صرف وقت و هزینه به منظور زیباتر کردن خانه و محیط زندگی تغییر نوع آرایش و لباس درخانمها اتفاق خواهد افتاد.
  روزهای پایانی آذر ماه می توانند روزهای پرجنجالی باشند اگر مراقب گفتار و رفتار خود نباشید.
  از صلح و جنگ عالم..آسوده ایم و فارغ *** ما را که هست با خود.هرلحظه صلح و جنگی
  ابان ... :
  در حمله ی اول زجهان گرد بر آرد.. *** آن خال و خط و زلف سیاهی که توداری..
  و زحل همچون خال سیاهی چهره ی طالع شما را آراسته کرده است.در میانه ی شهریور ماه است که تربیع (وضعیت نامناسب) بین مریخ در برج اسد با زحل در برج عقرب حاصل میشود.تضاد و فشار از ناحیه ی تلاش ها و محیط کاری با امور بنیانی زندگیتان را احساس خواهید کرد و این احتمال است که این تضاد توسط یکی از نزدیکان تان تشدید شود.مثل دهه ی دوم اردیبهشت که جرقه اول زده شد.
  با تثلیث زحل در عقرب و نپتون درحوت یک هشدار علاقه به تخدیر در بعضی متولدین برج عقرب و کشش به طرف مواد افیونی و توهم زا...نکند جای خود را خدای نکرده در زندگیتان باز کنند!!
  تمام سال نقطه ی راس ماه در برج عقرب قرار گرفته و به قول برخی طالع بینان پروژکتور ها و نور افکنها روی شما می چرخند .
  اگر علاقمند به سفر یا تحصیلات عالی هستید با ورود سیاره ی مشتری به برج سرطان درماه تیر تسهیلاتی جهت رسیدن به این اهداف بدست خواهید آورد.
  دراین سال مار سیاره ی قرمز مریخ توقف طولانی دربرج ترازو (میزان) برج دوازدهم طالع شما ( بیت دشواریها )خواهد داشت.دخول این سرباز و جنگجوی منطقه البروج به برج میزان از دسامبر2013 = آذر 1392 شروع میشود و تا پایان سال همچنان در برج میزان شمشیرخود را از نیام کشیده،به چشم ها نمایان خواهد ساخت.رنج خواهید برد از دست خودتان.کسالتی نامعین.ارتباط با جنس مخالف.یک معترض به اعمال شما
  در همین زمانها زهره در برج جدی (برج نزدیکان - ذهن و افکار) توقفی طولانی دارد.از آبان تا اسفند وموجب انبساط و شادی ذهنی شما و بهبود آثار حرکت مریخ در برج میزان می شود.
  شهد وصالم داده و زهر فراقم می چشاند *** در زیر لب خندیدن و از من نگه دزدیدنش
  در10 روز آخر دی ماه اندیشه ی خرید یک وسیله ی نقلیه یا کمک به یکی از خواهران یا برادران بیشتر وقت شما را خواهد گرفت.و اگر اهل تحقیق و مطالعه هستید بیشتر از سایر اوقات برای این امر وقت خواهید گذاشت.
  و بالاخره ده روز اول اسفند ماه بسیارمراقب روحیه ی خودباشید چرا که مریخ در برج میزان شروع به رجعت می نماید و دوباره دربیت دوازدهم شما تاثیر خود را خواهد نهاد.امورپشت پرده شما را به خود می کشد.اموری که ممکن است خوشحال کننده نباشند.
  اذر ... :
  تغییرات مالی غیرمنتظره،سکه،اسکناس،ارز، تعهدات در یکی دو سال گذشته که هنوز ادامه دارد؛ذهن شما را مشغول ساخته است.با توجه به ورود سیاره ی زحل به برج عقرب بریز و بپاش های مالی گذشته سخت دست و پاگیر خواهد شد.اساس کار را بر صرفه جویی و حفظ سرمایه ی نقدی خود بگذارید.حتی اگر از اواسط آبان ماه حس کردید می توانید بیشترخرج کنید.و شاید به همراه این خوش بینی که تا اسفند طول خواهد کشید گشایش هایی حاصل شود،ولی معضل مالی هنوز تمام نشده می ماند.
  حرکت زحل در برج عقرب شاید شانس غیر منتظره ای برای شماباشد. چطور؟ می تواند مشکل آفرینان برای شما را دچار دردسر و گیرافتادگی نماید. آیابرخی گره های کور ایجادشده در گذشته می توانند گشوده شوند؟ دعاکنید.
  دخترخانم ها بیشتر به خودشان خواهند رسید.لباس های جدید،وضع ظاهری خودرا درجهت مثبت ممکن است تغییر دهند.
  مشتری،سیاره متولدین برج آذر امسال در ماه تیر،به برج سرطان پای میگذارد.یک متولد تیر یا فروردین می تواند در زندگی تان نقش مهمی بازی کند.چرا که شرف مشتری درخشنده در برج سرطان است.مراقب برخی تخیلات ناشناخته ی خودباشید.
  * نیست تا پرسد از او مقصودش از این شیوه چیست *** ره با رقیبان رفتن و احوال من پرسیدنش
  رویاهایی که در ساعات شبانه روز شما را مشغول میدارند.تفکرات عرفانی،مطالعه ی کتابهای فلسفه و عرفان،و افکار عارفانه می توانند این تصورات را در جهت سازندگی بیشتر هدایت کنند. اگر اهل ادبیات باشید سرودن اشعار و در این زمینه شما را به سوی خود می کشاند.
  ونکته ی مهم آخر.امسال سیاره ی مریخ توقف طولانی در برج میزان خواهد داشت.مریخ در میزان دروبال است.بنابراین دوستی،کسی،محرکی،ممکن است با ظاهر خیرخواهانه موجب زیان برای شما شود.در عین حال زمینه ی دوستی ها بطور کلی گرمتر و معاشرین بیشتری دور و برخود خواهید دید.
  دی ... :
  آمدن سیاره ی تابان زهره یا آناهید..اواسط آبان ماه به برج جدی و توقفی طولانی تا اواسط اسفند ماه در این نقطه تعدیل می شود.تاثیرحرکتهای مهم سیاره ای درسال گذشته و امسال و نگرانی و اضطرابات احتمالی شما کاهش می یابد.دستهای یاری آفرین یک دوست به طرفتان دراز خواهدشد.یک سرگرمی و کار جدید می تواند شما را از گرفتگی فکری برهاند.
  در هر حال سیاره ی پلوتو برای مدتی طولانی در برج جدی ماه تولد شما توقف خواهد داشت و تدریجا یک مجموعه ی انرژی امسال و سال آینده می رود که شکل بگیرد.تجمعی از سیارات،پلوتو - اورانوس – مشتری که زحل و مریخ هم بدانها خواهند پیوست یک مجموعه ی قدرتمند می سازند و زندگی شما میتواند دستخوش تغییرات مهمی بشود.
  ممکن است جمعیت ها در انتخاب اهداف شما نقش مهمی ایفا نمایند.خصوصا از دسامبر2013 (آذر1392) آنگاه که سیاره ی مریخ پایش به برج میزان می رسد و یک ایستائی دراز مدت در این درجات هبوط آفتاب را شکل خواهد داد.
  شاید علیه آنچه یکی دوسال گذشته شما را از روال عادی زندگی خارج کرده دست به کارهایی بزنید.دقت کنید.پیچیدگی علل امور خیلی بیشتر از یک عامل است.پس از هرگونه شدت عمل پرهیزکرده و در یافتن علت و انگیزه ی رخدادها بیشتر و محققانه بکوشید و آنگاه دست به عمل بزنید.
  مسائل ماوراء الطبیعه،ناشناخته و گاه کمی ترسناک،معاشرت های پشت پرده و افراطی،همزمان با جلو رفتن پلوتو در جدی شما را به سوی خود می کشد.مراقب تغییرات تدریجی روحی خود باشید.خصوصا اوایل تیر ماه که ماه کامل در برج جدی طلوع کند.احساسات آرام شما متلاطم ممکن است بشود.
  با ورود سیاره ی مشتری به برج سرطان شانش جوان ترها برای یافتن زوج مناسب فزونی می یابد.عشاق مواظب رقیبی ناگهانی باشند!
  بهمن ... :
  گل مراد من امشب شکفته درجـام است *** بیا که شام مرا صبح نیک فرجام است
  آیا ورود سیاره ی زحل به برج عقرب از پاییز گذشته توانسته با آن تغییراتی که می خواسته اید همزمان شود؟ درهرحال سیاره ی شما از یک منطقه ی مشکل و پردرگیری دارد خارج میشود. تاثیرحرکاتی مثل مقابله ی زحل با اورانوس،تربیع زحل با پلوتو به نظر می رسد با ورود سیاره ی مریخ به برج میزان از میانه ی آذر تغییرات مثبتی را بتوانید در اندیشه ی خود به وجود آورید.ورود مشتری به برج سرطان احساس شادمانی و تندرستی بیشتری را در شما همزمان شده و براعتماد به نفستان بیفزاید.همین طور ورود و توقف طولانی زهره در برج بزغاله ی دریایی از آبان ماه با نشاطی پنهانی در قلب شما همراه خواهدشد.
  اگر سن بالایی دارید گرایش های پنهانی به جنس مخالف برایتان دردسرساز می تواندبشود. از اواسط اسفند که مریخ در برج میزان شروع به رجعت می نماید مراقب برخی تصمیمات خود باشید.تندروی هیچ وقت نتیجه ی دلخواه را بدست نخواهد داد.
  در شهریور ماه زمان تربیع مریخ و زحل می توانید ناظر ظهور مشکلی در روابط اجتماعی خود باشید.ممکن است حرکت و عمل را در اجرای تصمیمات دشوار بیابید که با صبر و حوصله از این مرحله می توانید گذر کنید. تجمع و بروز احساسات و افکار و افزایش جذر و مد آنها در اولین روزهای مرداد ماه با طلوع قرص قدرتمند ماه می تواند چند روزی شما را در هیجانات خارج از کنترل گرفتار سازد.اموری مثل درگیری احساسات شما با دیگران و یا با شریک زندگیتان.
  اولین روزهای فروردین و ایام نوروز با اتصال مریخ و اورانوس در برج حمل ذهنیت و افکار تند وسریع با رویاها و تصورات شما همراه شده و نقطه نظرهای جدیدی را برایتان ایجاد می کنند.
  تیر ماه که مشتری برای دیدار برج سرطان پا پیش می گذارد رنگ احساستان در برداشت از زندگی رنگین ترخواهد شد.
  اسفند ... :
  نام بلبل ز هواداری عشق است بلند *** ورنه پیداست چه از مشت پری برخیزد
  زیباترین حرکت نجومی امسال برای شما ورود سیاره ی مشتری است به برج سرطان،برج شرف مشتری،برج دوستان،فرزندان،شادی ها و زهره هم که درجه ی شرفش در حوت (اسفند) است.امسال توقف طولانی دارد در برج جدی برج آرزوها و معاشرین رویاها.بنابراین اگر جوانسال هستید نسبت به زمان های دیگر خوشبین تر وشادتر خواهیدبود و شانس یافتن دوستان تازه،شریک زندگی و سفرهای کوتاه نشاط آور را خواهید یافت.دختران اسفند در جریان یک سفر مورد توجه قرار گرفته و شاید ماجرا به ازدواج ختم شود.متولدین خرداد و شهریور شاید دراین ماجرا دخیل باشند.
  در کنار این شادی ها سیاره ی مریخ هم توقفی طولانی خواهدداشت در برج میزان،اگر دختر خانم هستید بسیار دقت کنید آنچه قلب شما را تسخیر می کند و شما را به سوی خود می کشد نمی تواند مناسب ترین برای شما هم باشد.فقط گذشت طولانی زمان این مسئله و حقیقت را به شما خواهد نمایاند.ولی آن زمان آیا وقت جبران خواهید داشت....؟
  شهریور ماه آن زمان که مریخ در برج اسد درحالت فشار قرار می گیرد توسط سیاره ی زحل در برج عقرب،یک اعتقاد،یک اندیشه ی دشوار می تواند شما را به سوی احساس کسالت و افسردگی بکشاند.حرکت سیاره ی نپتون هم در برج حوت (اسفند) ادامه خواهد داشت و افکار فانتزی،علاقه به مرموز بودن و رویاهای مشغول کننده،آرام آرام شما را تحت تاثیر خود قرارخواهد داد.به جانب کارهای هنری و اموری که در آن بتوانید این تخیلات و احساسات را به شکل آثار هنرمندانه ارائه دهید کشیده خواهید شد.و در این مسیر به شدت مراقب دوستانی باشید که نشانی از مواد افیونی،توهم زا را با خود دارند وخدای نکرده شما را به سوی باتلاقی می کشانند که خود در آن،دارند فرو می روند.
  آخرین روزهای مهر ماه و فرا رسیدن پاییز و وزیدن بادهای سرد نزدیکانی سعی خواهند کرد شما را از پهنه ی رویایی که در آن غوطه ورید به سوی واقعیت ها بکشانند.واقعیت هایی شاید ناخوشایند.
  دراشک غوطه خوردم و دلداده تر شدم *** دادم به آب چشمه ی غم شستشوی خویش
  اواسط دی ماه می تواند روزهایی شاد باشد برای شما گذر زهره از درجه ی حضور خورشید تابان می تواند کمک کند تا در شادی دوستان بیشتر شریک شوید.
  در اواسط بهمن ماه که مریخ به کنار نپتون می رسد رویاهای شیرین شما می تواند با یک بحران موقت دست و پنجه نرم کند.واقعیت یا رویا...کدام پیروزخواهندشد..؟
   

  موضوعات مشابه

  مبین1 و گلناز2222 از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.