1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

smsهای سرکاری92

شروع موضوع توسط DJamir در ‏31 مارس 2013 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

1. DJamir

DJamir amirhossein کاربر تایید شده

1)برای پیدا کردن شوهر به چهار نکته باید توجه کنید نکات را در پایین صفحه مشاهده کنید:
    .
    .
    .
    .
    خاک تو سرت ترشیده بد بخت!!
    2) سلامتی ذغال که همین جوری سیاهه/تو آتش قرمزه/بعدش بیرون اومده از اتش خاکستریه...
    3) اون بالا نشستی نه یه زنگ می زنی نه یه دونه اس میدی پس تو به چه دردی می خوری؟
    -فقط بلدی از اون بالا نارگیل پرت کنی!!!
    4) ببخشید نصف شبی مزاحم شدم بچه ها میگن اطلاعات ورزشیت عالیه میخواستم بدونم دیشب رونالدو دستشویی رفت یا نه؟!!
    5) می دونی چیه؟ ...نمی دونی؟... فکر کن!!! من بگم؟ ...بابا دوست دارم!!! تو رو؟ نه!!! بابامو میگم...
    6)من تازه فهميدم که توتنهاکسی هستی که توجاده های پرپيچ وخم زندگيم تنهام نميذاری و ميشه بهت اعتماد کرد.....
    -ازت ممنونم لاستيک دنا!!!!!!!!
    7) زنگی مثل یه اقیانوسه و اهداف ما همون جزیره ها هستند.برای رسیدن به جزیره ها باید پارو بزنیم. وا...چرا داری اس ام اس میخونی؟پارو بزن دیگه.!!
    8)بچه گوریله به مامانش میگه :مامان من چرا انقد زشتم؟مامانش میگه:برو خدارو شکرکن شبیه اونی که اینsmsرو میخونه نشدی!!!
    9) به بعضیا باید گفت عزیـــــــــــــزم...: زندگی ما بازار نیست که بری یه دور بزنی اگه از کسی خوشت نیومد برگردی، رفتی دیگه برو گم شو تا یه لگد نخوابوندم تو شیکمت....

گلناز2222 از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.