1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

دختر کبریت فروش

شروع موضوع توسط امید01 در ‏5 آوریل 2013 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

1. امید01

امید01 مدیر بخش صدا و موسیقی کاربر تایید شده

دختر كبريت فروش ديگه كبريتي نداشت كه بخواد بفروشه همه شون ريخته بود زمين و خيس شده بود و او داشت واسه كبريت هاش گريه مي كرد آخه اون كبريت ها دارو ندارش بودن به سمت خونه راه افتاد با خودش مي گفت: فكر نكردن زندگي من تو اون كبريت هاست همچنان صداي خردهاي قلبش رو زير پاهاش ميشنيد فقط يه كبريت ته جيب لباس كهنه اش بود اونو محكم توي دستاش گرفت چون ميدونست هيزم هاي خونه انتظار اين كبريت رو ميكشه تا خونه رو براي مادر بزرگ پيرش گرم كنه همينطور كه راه مي رفت چشمش به چراغ هاي پر نور مغازه غذا فروشي افتاد جلو رفت سرگرم نگاه كردن بود كه ...... همبازي كودكيش رو با پدر مادرش رو يكي از ميزها ديد.
    زمزمه كنان گفت: چقدر بزرگ شده .... دكتره يا معلم؟؟؟ قرار بود معلم شوم.......
    آه..... چه دوستش داشتم .......
    كمي صبر كرد و بعد دستش را به جيبش فرو برد و تنها كبريت باقي مانده را در دستش گرفت......
    آرام به سمت در ورودي رفت وكبريت را به دست مردي كه در جلوي در براي خوش آمدگويي به مشتريان ايستاده بود داد تا به دست پسرك برساند!
    و زير لب گفت : عشق من ، تنها دارايي من همين كبريت بود كه آن را به تو دادم......
    و همچنان صداي شكست شدن قلبش را مي شنيد. 2dhc3lovv6noaanrokaf.jpg