1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

موهات چه رنگیه؟

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏12 آوریل 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. sahar.te

  sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏1 آگوست 2012
  ارسال ها:
  7,198
  تشکر شده:
  9,712
  جنسیت:
  زن
  شخصيت انسان حتي در موهايش پيداست. باور کنيد به راحتي مي توان از روي موهاي انسان ها شخصيت آنها را شناخت. در مطلب زير که برگرفته از سايت شميم است شناخت رفتار انسان از روي چگونگي حالت و رنگ موها مورد بررسي قرار گرفته است.
  ? شناخت رفتار از چگونگي حالت موها
  ?) خانم هايي که موهايشان را از پشت گوش هايشان محکم مي بندند، انسان هايي گوشه گير هستند که اغلب ميل به عزلت و تنهايي دارند، اين ها به راحتي نسبت به ديگران اطمينان نمي کنند.
  ?) خانم هايي که با موهايشان بازي مي کنند و گاهي آنها را بالا مي بندند، تا حدي که جزيي از گردنشان مشخص مي شود، بيانگر آن است که آنها از هرچه که آزادي شان را مقيد مي کند بي زارند و انسان هايي راحت طلب هستند و از برقراري رابطه با مردم خشنودند.
  ?) خانم هايي که عادت دارند غالبا موهايشان را دور انگشتانشان بپيچند و بازي کنند، معمولا خواستار جلب توجه ديگران هستند و دوست دارند که مردم دوستشان بدارند و از آنها تعريف کنند.
  ?) خانم هايي که دائما به موهايشان دست مي زنند و اسباب سرگرمي آنهاست، کساني هستند که نازپرورده و لوس هستند و ماجراجويي و مبارزه طلبي را دوست دارند.
  ? شناخت شخصيت از رنگ مو
  ?) موهاي سياه: اشخاصي که موهاي سياه دارند، داراي شخصيتي قوي و استوار و پرچذبه هستند، دوست دارند عصبانيت خود را ظاهر کنند، بسيار ساده و زود عصباني مي شوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زيادي از خود نشان مي دهند، بسيار صبورند و در بسياري از امور هم خواستار نوگرايي و تجدد مي باشند در تنها چيزي که ممکن است در تغييرش ترديد نشان دهند، همان تغيير رنگ موهايشان مي باشد. چنين افرادي داراي شخصيتي آرام و رومانتيک مي باشند.
  ?) موهاي قهوه اي تيره: اشخاصي که داراي موهاي قهوه اي تيره هستند ذاتا انسان هاي غريبي به شمار مي روند که گاهي گوشه گير و گاهي اجتماعي هستند، نسبت به کودکان علاقه زيادي نشان مي دهند و حتي با آنها بازي هم مي کنند، از راه هاي بسيار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضي اوقات خجالتي هستند. گاهي هم بي باک هستند و مي توان گفت; انسان هايي متجدد مي باشند و بسياري از اوقات هم به تغيير دادن رنگ موي خود علاقه نشان مي دهند. زيرا احساس خستگي و تکراري بودن نسبت به هر چيز که در اطرافشان است، مي کنند.
  ?) موهاي شاه بلوطي(خرمايي مايل به قرمز): اين افراد انسان هايي بسيار غريب و عاطفي بشمار مي روند و گاهي هم بدذات مي شوند، بدبين و بدچشم نسبت به هر چيزي و در تصميمات خود عجول و شتابزده و همه شاهدند که آنها اشخاصي هستند مغرور به علم خود و مردان ثروتمند و زيبا آنها را براحتي جذب مي کنند و با علم به اينکه زيبايي فاني و از بين رفتني است، آنها عاشق زيبايي هستند.
  ?) موي بور: افرادي که داراي موهاي بور هستند شخصيت شان به زيبايي شان وابسته است، انسان هايي هستند با اعتماد به نفس بالا و غالبا از آنچه مي بينند دستپاچه و هول مي شوند، انسان هايي بسيار اجتماعي هستند که دوست دارند با هر شخص غريبه اي آشنا شوند و مردم را خيلي دوست دارند، بعضي از آنها به زيبايي شان مي نازند و به خاطر رنگ موهايشان مغرور مي شوند، زيرا اين رنگ مو بسيار مورد توجه برخي از زنان و مردان است
   
  baranbahar و mehrdadyakoza از این پست تشکر کرده اند.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.