1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

خدا مرد است !

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏13 آوریل 2013 در انجمن دل نوشته های کاربران

1. sahar.te

sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

پلک هايش از اشک چشمانش خيس ميشود.....
    پشتش از درد تير ميکشد...
    چشمانش را در اطراف مي چرخاند...
    چشمانش برق مي زند...ان را مي بيند
    برش ميدارد....دستانش حرکت ميکند....چشمانش را ميبندد...
    خودش را مي بيند... کوچک است...خواهرش نوزاد است....مادرش رنجور ايست ...پدرش فرياد مي کشد...
    او نمي داند چرا....فقط ميشنود...ميشنود.....اما نميفهمد....به اکنون بر ميگردد ...اکنون ميداند...اما باز هم نميفهمد...نميفهمد چرا پدرش به خاطر به دنيا امدن دختر خودش...وجود خودش ...سر مادر رنجورش فرياد ميکشد..
    تنش ميلرزد...
    بازهم مي انديشد....خودش..برادرش...و مادرش...
    ميشنود...صداي کمربند را....ميشنود صداي فرياد برادرش را.. التماس هاي خودش را...به ياد مي اورد در کوچه با کسي ديده شده است....با عشق نوجوانيش... ان هم در خيابان...
    باز هم ميبيند....خودش..برادرش...و مادرش...اکنون گريه ي مادرش را ميشنود....صداي تلفن پدرش را ميشنود..خبر پيدا شدن دکتري براي نابودي فرزند برادرش را ميشنود....نابودي بکارت دختري را ميبيند...
    چشمهايش را ميچرخاند...نه کمر بندي ميبيند....نه فريادي ميشنود....اکنون برادرش هنوز نجيب است...نميداني؟؟..او پسر است..
    زمان گذشته است.. اکنون دختري بالغ است...در گمانش ميپندارداکنون حق تصميم گيري با اوست.....ولي ...ولي ميشنود...صداي سيلي پدرش را...و ميفهمد پدرش هنوز زنده و باغيرت است...او با اجازه و ميل و انتخاب او سر سفره ي عقد مينشيند..جرا که پدرش هنوز زنده و باغيرت است...
    فشار دست همسرش عاصيش کرده است.....بازهم درد ميکشد و ميشنود...اکنون همسرش گفته است...او ميداند اينجا خانه ي پدرش نيست که خودش تصميم بگيرد...چرا که شوهرش هنوز زنده و باغيرت است....
    اشک هاي خواهرش را ميبيند...صداي مادرش را ميشنود...(مرد است و شيطنت هايش..زن در اين مرز و بوم هميشه ذليل و فرمانبردار بوده است....)ديگر نميخواهد صداي مادرش را بشنود...فقط مي انديشد اگر خودش يا خواهرش هم خيانت کرده بود...باز هم او بود و شيطنت ها و نيازش...؟؟؟
    پاهايش ضعف کرده است...نميتواند بايستد..20 ساعت است نخوابيده است...نوزاد نورسيده اش از گريه نمي ايستد..صداي همسرش را ميشنود....بچه با مادر است...
    صداي قاضي دنيارا بر سرش ميکوبد...بچه با پدر است..مال اوست...نام خانوادگيش مال اوست...جيغ و گريه ي فرزندش را ميشنود..طعم تلخ دوريش را مي چشد...
    اشک ديگر چاره ساز نيست....
    ديگر نمي انديشد...نميتواند بينديشد..ديگر انديشه اي وجود ندارد...
    او اکنون ميداند حرکت تيغ نيز مرگي تدريجي است...هم حرکتش درد اور است ..هم گذشت زمان به فاصله دو طرف مچ...هرگز نميدانست فاصله دو طرف مچش اينقدر طولاني است.... اکنون ميداند
    روحش پرواز ميکند ...اکنون ديگر نه خودش را ميبيند...نه پدرش را.. نه مادر.. نه خواهر...نه برادر... نه شوهر و فرزندش را...
    فقط خون ميبيند...و خون....
    زير لب نام خدا را تکرار ميکند...لبخند ميزند....وديگر نمي انديشد خدا مرد است و مردان اورا ساخته اند.....
    ديگر انديشه اي وجود ندارد

من به هيچ و جه قصدم بد جلوه دادن جنس مذکر نيست..قصدم نشون دادن شرايط جامعه ست و البته 60 در 100
    بيشتر از نصف
    نه 100 در 100
    من ميخواستم از جنس زن احترامشو نمايش بدم....جنس فداکار و از همه مهمتر جنس مادر....
    و اينکه من به هيچ وجه فکر نميکنم خدا مرده ...فقط ميخواستم به عقيده ي خيليا اشاره کنم

من زنم... کوه را حرکت ميدهم...بدون اينکه کلمه اي از خستگي و دلسردي به زبان آرم
    و تو همواره ناراضي و پرصدا سنگريزه ها را جابجا ميکني
    چرا که تو نيرومند تري!!!
    من زنم... وقت تولد نوزاد ... تلخي بيداري شبها بر بالينفرزندمان...سکوت و صبر در زمان خشم تو مال من،لذتهاي شبانه...خوابهاي شيرين و افتخار مردانگي مال تو!
    عادلانه است نه؟؟؟
    0_911830001305236083_irannaz_com.jpg