1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

دلیل ممنوع التصویر شدن سحر قریشی از زبان خودش

شروع موضوع توسط اسرا در ‏14 آوریل 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

1. اسرا

اسرا برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

سحر قريشي روزهاي پرمشغله اي را سپري مي كند.
    اگر مشكلي گريبان كارش را نگيرد،در ماههاي باقيمانده از سال 90 چند فيلم سينمايی از او روي پرده مي رود.
    يلدا دلنوازان اما حرف هاي مهم ديگري هم دارد كه به امروز بر نمي گردد و حكايت اتفاقات ديروز است.
    قريشی از روزهايي مي گويد كه بي دليل مهر ممنوع التصوير را روي پيشاني خود ديد و نتوانست در دومين پروژه متوالي تلويزيوني با سهيلی زاده روي آنتن برود.

aselective.ir_wp_content_uploads_2011_11_68_1600x1200.jpg

او در يك جمله مي گويد:عقده اي ندارم كه اگر داشتم اينجا نمي ماندم،اما فرد يا افرادي را كه بي دليل مرا ممنوع التصوير كردند را به جدم مي سپارم.
    قريشي اين را مي گويد و ادامه مي دهد:اينكه مي گويم بدون دليل واقعا همين طور بود.هر چه پرسيدم گفتند خانم قريشي حاشيه داري.پرسيدم يكي از آنها را نام ببريد.پاسخ مي دادند كه زياد سر زبانها هستي.مي گفتم آخر اين هم دليل شد؟مگر مي شود به صرف اينكه سر زبانها باشي،با تو اينطور رفتار كنند.
    او ادامه مي دهد:سر اين جريان خيلي از مديران سازمان صدا و سيما را ديدم.تا خود آقاي ضرغامي هم رفتم.برايم حالا مشخص شده كل ماجرا حسادت و سليقه شخصي بوده است.
    اينكه يك نفر براي سيستم تصميم بگيرد. شايد اگر صد كار ديگر بود اهيمت زيادي براي من نداشت اما آن كار آقاي سهيلي زاده اگر روي آنتن مي رفت ديگر براي عمرم كافي بود.خدا ازشان نگذرد.