1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

هواپيماهاي بدون سرنشين آمريکا ، جنايتي پنهان با هزاران قرباني بي گناه

شروع موضوع توسط ♥azin baroon♥ در ‏4 مه 2013 در انجمن گفتگو با کاربران

 1. ♥azin baroon♥

  ♥azin baroon♥ امیردهداری کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آگوست 2012
  ارسال ها:
  11,393
  تشکر شده:
  4,869
  جنسیت:
  مرد
  1062827_755.jpg نويسنده با اشاره به جنايات ناشي از به کار بردن اين ربات هاي آدمکش مي نويسند : در 17 سپتامبر2001 ، بوش قانونی را امضا کرد که هنوز هم ابعاد آن محرمانه است و طی آن دست سازمان سيا براي اقدام عليه بشريت و اقدامات ضد انساني بيش از پيش باز گذاشته شد اما اين در حالي بود که تا سالها نه اوباما و نه هیچ مقام رسمی دیگری در کاخ سفید رسماً به وجود اين پرنده های بدون سرنشین اعتراف نمی کردند .
  از سال 2001 ، هزاران نفر از جمله بسیاری از غیرنظامیان بوسیله این هواپيماهاي بدون سرنشين کشته شده اند .
  کال در ادامه مي افزايد : در جلسه اي در ابتدای ریاست جمهوری اوباما ، ژنرال "جیمز کارترایت" جانشین رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا از اوباما می پرسد چرا باید یک نیروی هوایی دوم داشته باشیم ؟ اوباما بلافاصله جواب می دهد سیا هرچه بخواهد می تواند داشته باشد . حتی سفیر آمریکا درپاکستان اظهار نگرانی می کند که این حمله ها میتواند به روابط آمریکا با پاکستان لطمه بزند که اوباما می گوید این چیزی است که سیا می خواهد و باید انجام شود.
  ریشه سیاست هواپيماهاي بدون سرنشین اوباما به دوران "آیزنهاور" برمی گردد.تابستان سال 1960 بود که "سیدنی گوتلیب" شیمیدان وابسته به سیا با کیفی حاوی نوعی سم زیرپوستی به کنگو رفت . آن زمان آغاز دوران ترورهای سیا بود . این سم برای استفاده در خمیردندان ، آب یا غذای پاتریس لومومبا که در آن زمان نخست وزیر کشور کنگو بود به آنجا فرستاده شد . لومومبا مستحق مرگ بود چون به زعم رئیس جمهور آمریکا ، "آیزنهاور" ، او طرفدار کمونیستها بود .
  "تیم وینر" در کتاب خود با عنوان تاریخچه سیا می نویسد "سیدنی گوتلیب" در بدو ورود کیف حاوی سم را به افسر سیا در لئوپولدویل "لری دولین" می دهد. دولین می گوید چه کسی دستور ترور را داده و گوتلیب می گوید که مطمئن باش که رئیس جمهوراین دستور را داده است . او بعدها می گوید از اینکه این کار را بکند بسیار شرمنده بوده به همین خاطر سموم را به درون رودخانه می ریزد اما بعد کمک می کند راهی غیرمستقیم برای ترور لومومبا پیدا شود . ژانویه بعد بود که لومومبا توسط نظامیان بلژیکی اعدام شد .
  در آن زمان اين سیا بود که لیستی از رهبران ، ملی گراها و چپ هایی را که آمریکا از آنها خشنود نبود تهیه و روي ترور آنها کار کرد . اما نکته اينجاست که ملل بزرگ می توانند به تاثیرگذاری جهانی خود ادامه دهند ، البته نه با خون و خونریزی بلکه بارشد اقتصادی ، نوآوری علمی ، توانمندی نظامی و قدرت خلاقانه ایده های نو.
  در ابتدای دهه 70 میلادی به نظر می رسید که سیاست پنهانی مداخله و ترور به پایان خود رسیده است . بعد از بازجویی ها و تحقیق هایی که از سیا در زمان ریاست جمهوری "جرارد فورد" از این قتل های پنهانی سیا صورت گرفت ، رئیس جمهور ترورهای سیاسی را ممنوع اعلام کرد .روسای جمهور بعدی نیز کم و بيش این رویه را دنبال کردند .
  اما بعد از واقعه 11 سپتامبر سال 2001 ، روساي سیا به بهانه بازداشت اعضای القاعده جنايات علني خود را آغاز کردند . جرج بوش هم با آغوش باز این تصمیم را قانونی کرد . در 17 سپتامبر ، بوش قانونی را امضا کرد که هنوز هم ابعاد آن محرمانه است و طی آن موضوع ترور به سیا سپرده شد .
  از آن زمان سیاست کشتار هدفمند آمریکا بدون درنظر گرفتن ابعاد غيرانساني آن ادامه پیدا کرد ، سیاستی که سیا ، کاخ سفید و پنتاگون سه ضلع آن بودند . در این سیاست اما نقش هواپيماهاي بدون سرنشین بسیار مهم بود و برای سالها نه اوباما و نه هیچ مقام رسمی دیگری در کاخ سفید رسماً به وجود آنها اعتراف نمی کرد . اما در اين ميان سوالي که ذهن را درگير مي کند اين است که آیا پشت پرده برنامه کشتار هدفمند بدون تشکیل دادگاه و اجازه قاضی و یا رای عمومی همان منافع آمريکاست ؟
  جنگ عراق باعث شد ترورها به رهبري سيا گسترش پیدا کند . وزیر دفاع وقت "دونالد رامسفلد " ، پنتاگون را ترغیب می کرد که با حمایت از فرماندهی عملیات ویژه در عراق ، تروریست های بیشتری را به لیست خود اضافه کند . بین سالهای 2003 تا 2008 ، نیروی عملیات ویژه آمريکا درعراق تحت فرماندهی "ژنرال استنلی مک کریستال" ، یک سیستم جامع و هماهنگ دستگیری وکشتار هدفمند را به وجود آورد .
  درواقع مک کریستال طرح اجرا شده و البته شکست خورده سیا در ویتنام را درعراق اجرا کرد . از آن پس مک کریستال و نیروهای ویژه اش تصمیم گرفتند دامنه ترورهای خودر ا به کل جهان گسترش دهند و اصطلاحا مظنونین القاعده را در تمام دنیا تعقیب کنند.
  بعد از سال 2006 و سازمان دهي مجدد طالبان " مک کریستال" سیستم جاسوسی خود را به افغانستان منتقل کرد . درسال 2009 اوباما دستور داد صدها هزار نيروي ارتش آمریکا به افغانستان اعزام شوند و از "مک کریستال" خواست رهبری تمام نیروهای آمریکائی و بین المللی در افغانستان را برعهده بگیرد . این انتصاب پیامی بود به سیا و پنتاگون به این معنی که ترورهای هدفمند باید ادامه پیدا کند اما همچنان پنهان بماند .
  اینگونه بود که سیل حملات آمریکا متوجه اهدافی در مناطق قبایلی پاکستان شد و در اين ميان زنان ، کودکان و افراد بي گناهي جان خود را از دست دادند . آمارها نشان مي دهد که از سال 2009 اوباما دستور 300 حمله را صادرکرده است . براساس نظر مازتی ، مقامات سیا برای استفاده از اين هواپيماهاي بدون خلبان به شدت به اوباما فشار می آورند .
  در مارس گذشته سناتور کنتاکی "رند پاول" درجلسه معرفی "جان برنان" به عنوان رئيس سیا به اوباما گفت که هزاران نفر در این حملات کشته شده اند آن هم در پاکستان ، کشوری که آمریکا هیچ وقت به آن اعلان جنگ نداده است . همینطور سومالی و یمن و البته فیلیپین . دراین حملات حداقل 4 تبعه آمریکا نیز کشته شده اند .
  بند پنجم قانون اساسی آمریکا می گوید که هیچ شخصی نباید از حق زندگی ، آزادی و یا تملک املاک خود بدون طی مسائل حقوقی و دادگاه محروم شود . هر شهروند آمریکائی باید حق داشته باشد از طی مراحل قانونی دردادگاه بهره مند شود . اين در حاليست که کشتار مردم بي گناه در بمباران اين پرنده هاي سهمگين از سوي آمريکا بدون احترام به هيچگونه حقوق بشري صورت مي گيرد و رئیس جمهور آمريکا بر اساس حق قانونی نانوشته ای حق دارد دستور قتل هرکسی را که بخواهد صادرکند .
   

  موضوعات مشابه

 2. gyso

  gyso rashin کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏17 آوریل 2013
  ارسال ها:
  130
  تشکر شده:
  245
  جنسیت:
  زن
  akheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey........mer30 amirali
   
 3. ♥azin baroon♥

  ♥azin baroon♥ امیردهداری کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آگوست 2012
  ارسال ها:
  11,393
  تشکر شده:
  4,869
  جنسیت:
  مرد
  khj fadatbos
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.