1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

پيام اينزاگي به هواداران خشمگين روسونري

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

فيليپو اينزاگي، در نخستين مصاحبه خود به عنوان سرمربي جوانان ميلان، از روزهاي خوشي که در اين تيم داشت صحبت کرد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00938749.gif
    به نقل از AC-MILAN.IR سوپر پيپو گفت: " داستان من با ميلان به بهترين نحو ممکن پايان يافت,با يک گل در ديدار پاياني سري آ ايتاليا.همه چيز ايده آل بود. حال من روياي ديگري را آغاز کرده ام ،اما اين بار به عنوان سرمربي جوانان ميلان و اميدوار هستم روزي به عنوان سرمربي ميلان به مقام قهرماني در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا دست يابم و سعي ميکنم که اساس و پايه کارلو آنجلوتي را ادامه دهم و از او براي هرچيزي که به من داد سپاسگزارم"

با اينکه اينزاگي در ماه آينده 39 ساله خواهد شد اما پيشنهاد هاي بسياري از باشگاه هاي مختلف براي او وجود داشت که از جدي ترين آنها مي توان به مالاگايي که فصل آينده در ليگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت و آتالانتا و فولام اشاره کرد.

البته او در نهايت با 156 گل در 370 ديدار تنها در سري آ به کار خود با ميلان پايان داد.

اينزاگي ادامه داد:"من نمي توانستم به دليل علاقه اي که به ميلان دارم براي تيم ديگري بازي کنم چرا که نمي توانم اين باشگاه را ترک کنم.من يک پيشنهاد رسمي از انگلستان داشتم اما نمي توانم ميلان را ترک کنم. من با قراردادي دو ساله در سمت سرمربيگري تيم جوانان ميلان به کار خود ادامه خواهم داد و اميدوار هستم که روزي سرمربي گري تيم بزرگسالان ميلان را نيز بر عهده بگيرم.بيش از هر چيزي در حال حاضر رقابت با برادرم در تيم لاتزيو براي من شگفت انگيز است"

سيمونه اينزاگي در حال حاضر به عنوان سرمربيگري جوانان لاتزيو فعاليت دارد.

پيپو اينزاگي در پايان صحبت هاي خود همچنين پيامي براي هواداران خشمگين روسونري که از فعاليت اخير ميلان در نقل و انتقالات تابستاني و همچنين فروش سيلوا و زلاتان راضي نيستند فرستاد:"آرام باشيد, با سيلويو برلوسکوني و آدريانو گالياني همه چيز خوب پيش خواهد رفت"