1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

فرديناند: از تيم ملي انگليس کناره گيري نکرده ام

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مدافع با تجربه تيم فوتبال منچستريونايتد اعلام کرد قصد کناره گيري از تيم ملي انگليس را ندارد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00026084.jpg
    به گزارش شين هوآ از شانگهاي، ريو فرديناند که به همراه تيم يونايتد به چين سفر کرده، اخبار منتشره در مورد تصميم براي کناره گيري از تيم ملي انگليس را تکذيب کرد.

وي که 81 بازي ملي در کارنامه دارد، با تصميم روي هاجسون از تيم انگليس براي يورو 2012 به دلايل فني کنار گذاشته شد اما پس از آنکه گري کيهيل مصدوم شد، هاجسون به جاي دعوت از فرديناند، مارتين کلي بي تجربه را از ليورپول به اردو فرا خواند.

با اين وجود فرديناند 33 ساله گفت:« فکر نمي کنم جايي گفته باشم که مي خواهم از فوتبال ملي کناره گيري کنم.من فقط مرتبه آخر با تصميم سرمربي دعوت نشدم.من در اين مورد از هاجسون سوال کردم اما او گفت اين تصميم را عوض نمي کند.با اين وجود هر وقت که لازم باشد در خدمت تيم ملي هستم. در حال حاضر تمام تمرکز من روي بازي براي منچستريونايتد معطوف است.»

فرديناند تاکيد کرد دوست دارد در جام جهاني 2014 تيم ملي انگليس را همراهي کند.

وي در مورد تيم المپيک انگليس گفت:« اين تيم در حضور تيمهاي برزيل و اسپانيا وظيفه دشواري دارد. اما اميدوارم آنها در مسابقات تا حد ممکن به پيش بروند.»