1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

جائیکه خدا میخواهد باشم ...

شروع موضوع توسط 18u در ‏8 مه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. 18u

18u برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

داستان مردی را که هرگز نمی شناختم شنیدم، که حتما خدا می خواست این داستان را بشنوم.
    او رئیس امنیت شرکتی بود که باقی مانده اعضای خود را از حمله به برجهای دوقلو دعوت کرده بود تا فضای اداره خود را با آنها قسمت کند.
    با صدایی پر از وحشت داستان اینکه چرا این افراد جان سالم بدر برده اند و همکارانشان کشته شده اند را تعریف کرد :
    تمام داستانها تنها چیزهای کوچکی بودند.
    شما شاید می دانید که مدیر آن شرکت بخاطر اینکه پسرش مهدکودکش شروع شده بود، آن روز دیر به سر کار می آید.
    شخص دیگری بخاطر اینکه آنروز نوبتش بود که کیک به سر کار بیاورد زنده مانده بود اما برای من جالبتر فردی بود که آنروز صبح یک جفت کفش قرمز نو می پوشد او مسافت زیادی را تا محل کار طی می کند ولی درست قبل از رسیدن به محل کارپاهایش تاول می زند ،جلوی یک داروخانه می ایستد تا چسب زخم بخرد و بخاطر همین زنده می ماند.
    بنابراین حالا وقتی در ترافیک گیر کردم، به آسانسور نمی رسم، بر می گردم تا تلفن را جواب بدم و ... همه این چیزهای کوچک که مرا ناراحت می کنند...
    با خودم فکر میکنم که اینجا دقیقا همان جائیست که خدا می خواهد من در آن لحظه باشم.
    دیدید که مرگ و زندگی دست خداست اگر او اراده کند با یک چیز بسیار ناچیز مرگ از کنار شما عبور خواهد کرد ولی شما نمرده اید.
    امیدوارم که خدا با همین چیزهای کوچک به برکت دادن شما ادامه دهد.