1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

وطنخواه: ژوزه نياز به زمان دارد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس اعتقاد دارد بايد به سرمربي پرتغالي اين تيم فرصت داد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939907.jpg
    رضا وطنخواه درباره شکست 3 بر 2 پرسپوليس مقابل فجرسپاسي گفت: واقعا نگران شدم. فکر نمي کنم براي قضاوت زود باشد چرا که اکنون وقت امتياز جمع کردن است.

وي در پاسخ به اين سؤال که ايراد کار پرسپوليس کجا بود، عنوان کرد: چون از نزديک در تمرينات نيستم نمي توانم به طور کامل اشکال کار را بگويم اما فکر مي کنم اين تيم در مرحله آمادگي جسماني يا بيش از حد کار کرده و بدن ها دفرمه شده يا کم کار کرده است. فجر سپاسي در اين مسابقه دو برابر بازيکنان پرسپوليس دويد و پاس داد.

وطنخواه در پاسخ به اين سؤال که ژوزه تا چه اندازه مي تواند مقصر باشد، گفت: ما نبايد عادت بد عرب ها که خيلي زود به فکر تعويض مربي مي افتند را اجرا کنيم. مربي يکي از ارکان باشگاه است. هيچ مربي‌اي دوست ندارد مدافع تيم ملي اش در محوطه جريمه آن اشتباه بچه‌گانه را انجام دهد. فکر مي کنم مربي ايراني که کنار ژوزه کار مي کند بايد داشته هاي بيشتري را به او منتقل کند.

عضو کميته فني پرسپوليس در خصوص اينکه اين کميته ژوزه را انتخاب کرده و چرا علي پروين با يک شکست انتقادات تندي عليه اين مربي انجام داده، گفت: من خودم يکي از افرادي بودم که در حضور ژوزه در ايران تاثيرگذار بودم. در آن جلسه خيلي نفرات بودند و هر کسي هم نظري داشت. اگر مربي ايراني بود به همين زودي از وي انتقاد نمي شد. اگر باشگاه هم به من زنگ بزند همين را مي گويم که پروين يکي از اعضاي کميته فني است. بايد به ژوزه وقت بدهيم. نمي گويم ژوزه مقصر است يا نه اما بازيکن هم بايد در زمين کارآيي خود را نشان دهد. اين نيست که مربي همه کاره باشد.