1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

نقش ويژه بکام در مراسم افتتاحيه المپيک لندن

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

'ديويد بکام' کاپيتان سابق تيم ملي انگليس قرار است نقشي ويژه در مراسم افتتاحيه المپيک لندن که جمعه برگزار خواهد شد، داشته باشد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00940018.jpg
    بکام 37 ساله جزييات اين نقش را فاش نکرد چرا که برگزار کنندگان المپيک مي خواهند اين نکته همچون يک راز، مکتوم بماند.

وي تنها به اين نکته بسنده کرد که '' اين نقشي در مراسم افتتاحيه است و من به آن افتخار مي کنم، چون من هفت سال پيش و از آغاز بحث المپيک لندن در آن حضور داشتم. به همين خاطر سب ( کو) خواست همچنان مرا درگير با المپيک نگاه دارد. من به اين خاطر احساس غرور مي کنم.

بکام در ميان شگفتي همه از سوي '' استوارت پيرس'' سرمربي تيم فوتبال المپيک بريتانيا کنار گذاشته شد.

همزمان، لرد کو رييس کميته برگزاري المپيک گفت در حال گفت و گو با بکام براي واگذاري نقشي به او است.

وي گفت: ديويد يک حامي فوق العاده و شايد حامي شماره يک برگزاري بازي هاي المپيک در لندن از همان آغاز بود و اين اشتياق و حمايتش را تا اين زمان حفظ کرده است.

رييس کميته برگزاري المپيک لندن افزود: او برخاسته از شرق لندن است و اهميت بازي ها و ورزش را براي جوانان به خوبي درک مي کند. او يک الگوي عالي است.

هافبک لس آنجلس گالاکسي قرار است در روزهايي که آزاد است، به لندن بازگردد.

بکام گفت: مي روم و مي آيم ولي به طور قطع نقشي خواهم داشت.من گشتي در لندن زدم و مي دانيد که مشاهده اين تغييرات و پيش بيني اتفاقاتي که قرار است بيفتد هيجان انگيز و مايه مباهات است.