1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

میبخشم آدمهایی رو که بلد نیستند بیخطا باشند

شروع موضوع توسط 18u در ‏12 مه 2013 در انجمن دل نوشته های کاربران

1. 18u

18u برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

بارها خودم هم اشتباه کردم .. بلد نبودم که بی خطا باشم .. و کلی طول کشید تا ببخشم خودم رو
    اما از صمیم دلم همیشه این رو خواستم که آدمها به درکی از خود و رفتارشون برسند که
    به جای فرار از اشتباهاتشون .. باهاشون رو به رو بشن و سعی در جبران اشتباهشون داشته
    باشن .. و فکر نکنند که همه ی کارهاشون صد در صد درسته و احتمال خطا رو همیشه در
    نظر بگیرن .. و از همه بیشتر همیشه آرزوم این بوده که اگه کسی می فهمه اشتباهی کرده
    حتما عذر خواهی بکنه و از دلی که شاید بی هیچ منظوری شکونده .. دلجویی بکنه .. اینجا
    درسته مجازیه .. اما احساس ما واقعی ترین واقعیتِ زندگیِ ماست .. همینجا از همه ی اونهایی که
    الان دارن با عشق یا که کنجکاوی حرفهای دل من رو اینجا می خونن .. می خوام که .. اینجا رو جدی
    بگیرن .. و به احساس هم احترام بیشتری بذارن .. من هر دلی که شکوندم .. روزی دلم شکست
    مراقب دلهاتون باشین لطفا .. که هیچ دلی رو هیچقوت نشکنه ....
    به قول معروف : تا توانی دلی به دست آور .. دل شکستن هنر نمی باشد ..
    برای همتون مثل همیشه آرزوی سلامتی دارم .. سلامتی جسم و جانتون .. و امیدوارم دنیای
    واقعی تون به قدری شیرین باشه که کمتر مثل من سر به لاکِ تنهاییتون فرو کنین و سر چاهِ
    تنهاییتون .. داد بزنین .. من این مدت که به سبک بچگی هام می نوشتم اینجا .. در واقع خودم رو
    تخلیه ی روانی می کردم .. تا با خیالات شیرینم .. آسان کنم به خودم تمام سختیهای واقعی زندگی
    مرسی که کنار من و احساس دلم بودین .. آدمهایی هم که به هر دلیلی من رو رنجوندن دستشون
    درد نکنه چون باعث شدن قدر انسانها رو بیشتر بدونم و دلم بخواد مثل اونها انسان بشم و انسان
    بمونم .. خدا یار و یاور همیشه ی شما باشه .. و شریکِ لحظه لحظه تان ..