1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

طالع بینی از روی حرف اول اسم شما ....

شروع موضوع توسط siavash 129 در ‏12 مه 2013 در انجمن جملات و اشعار کوتاه

 1. siavash 129

  siavash 129 کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏11 مه 2013
  ارسال ها:
  2,733
  تشکر شده:
  1,631
  جنسیت:
  مرد
  طالع بینی انسانها و شناخت خصوصیات آنها از روی حرف اول اسم آنان!!!
  توجه:در این روش به علت وجود نداشتن حروف "گ.پ.چ.ژ" باید به جای این حروف معادل فارسی آنها را قرار دهید.مثال:(ژچ گ)ج(پ)ب.

  الف:
  خوش اخلاق و خوش رفتار و در باطن میانه رو و با همه ملاحظه کند و خونگرم میباشد و با همه * زود صمیمی می شود و در زندگی در جنگ و جدال و گفتگو به سر می برد و پیراهن سیاه بر او نامبارک می باشد و محنت بسیار می کشد و هر چه را طلب کند زود بیابد و مریضی وی همیشه در باد قولنج کردن و پهلو می باشد.
  ب:
  فردی خوش قیافه و زیبا و با محبت و رفیق باز و همیشه مغرور و جیب او خالی و قدر مال دنیا را نداند.
  ج:
  فردی باشد زیبا و خوش اخلاق وبا محبت و او همیشه از مریضی شکم رنج می برد و این مریضی هر چند وقت یکبار آشکار می شود و دو وجه دارد یا سیاه چهره و قوی استخوان یا سفید پوست و بزرگ اندام و همیشه سرگردان و آشفته می باشد و از کار خود حیران است.
  د:
  او فردی با دیانت و پر فکر و بشاش و زیبا چهره و جنگجو است و قدر مال دنیا را نمی داند و همیشه در حال ترقی می باشد.
  ه:
  او فردی است که همیشه اطرافیان را امر و نهی می کند و زیبا چهره و تند خو و آتشی مزاج و طبع او گرم می باشد.
  و:
  فردی است که همیشه به دیگران کمک می کند و گاهی مغرور می شود و زبان بد پشت سر او باشد و دیگران بدی او را می گویند.
  ز:
  زیبا و خوش اخلاق و با محبت و خونگرم و در هر کاری مقرراتی است و در زندگی برای او سحری می کنند و در زندگی شکست بزرگی می خورد و همیشه از درد،سر و زانو در عذاب می باشد و نسبت به زندگی دلسرد می گردد و حیران و سرگردان می شود.
  ت:
  او فردی است خوش چهره و خوش اخلاق کم خواب و هر گاه مرتکب گناه می شود سریع توبه میکند و اگر دل کسی را برنجاند بسیار نگران و در پی آن است که دلجویی کند و همیشه احساس تنهایی عجیبی در خود دارد.
  ث:
  فردی است ثابت قدم و پر اراده و در هر کاری ثابت قدم می باشد خوش اخلاق و پر عقل است و پیشانی او پهن می باشد و در زندگی هرگز محتاج نخواهد شد.
  ح:
  او فردی زیبا و خوش اخلاق و حق گو و کینه ای و حرف را در دل نگه دارد و همیشه در بحث و جدل و جنگ به سر می برد.
  خ:
  فردی است زیبا چهره با چشمانی درشت با محبت و مقرراتی و هر چه سعی میکند رزقش زیاد شود موفق نمی شود و او فردی است عشقی و تنبل و کاهل در کارها و باید این کار را ترک کند تا در زندگی موفق و سربلند شود.
  ر:
  او فردی است خوش اخلاق میانه رو و آتشی و همیشه اطرافیان در پشت سر او بدگویی کنند و او فردی است طمعکار و زیبا چهره و خوش گذران و اگر ایمان خود را حفظ کند به هر مقام و منزلتی که بخواهد می رسد و دست او همیشه از پول دنیا تهی است.
  س:
  او فردی میباشد پر استعداد و با ذوق و سلیقه و همیشه بهترین اجناس را انتخاب می کند و بسیار مغرور و متکبر می باشد و هر کاری که میل داشت انجام می دهد و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی به سر می برد فردی باشد آتشی مزاج و همیشه در چشم اهل واعیان پر هیبت به چشم میاید.
  ش:
  او فردی است مشفق و مهربان و جنگجو و عصبانی و خونگرم و زبان او تلخ است و هر چه در دنیا به او ضرر برسد از دست و زبان خود می خورد و اگر زبان خود را نگه دارد از بلا محفوظ میماند و بسیار لجباز است.
  ص:
  فردی است حرف شنو و دهن بین و هر * هر حرفی را با او در میان بگذارد سریع باور می کند نترس و خشن و خوش اخلاق و با محبت و همیشه در حال ترقی و فکر میباشد.
  ض:
  او فردی است خوش اخلاق و زیرک و دانا و کینه توز و همیشه نگرانی خود را در ظاهر بروز نمی دهد و پیشانی او پهن است و کمان ابرو دارد و در کارها بسیار دقیق می باشد و هرگز یاد خدا را فراموش نمی کند و به دنبال هر کار زشتی توبه می کند و فردی زرنگ است.
  ط:
  او فردی است پاک و خوش اخلاق و عشقی و خوش گذران و خونگرم و پیراهن سیاه بر او خوشایند نیست و دوستی بسیار می کند.
  ظ:
  او فردی است که ظاهر و باطنش یکی است و خشک و مقرراتی می باشد و اطرافیان پشت سر او بدگویی کنند و قدر مال دنیا را نداند و در * و اعضا خالی داد که نشان اقبال است و دنبال دوست رود و خواهان آن است که با دوستان تفریح کند.
  ع:
  او فردی باشد بلند مرتبه و پر گذشت و خوش اخلاق و بخشنده و مقرراتی و خشک و او هرگز قدر مال دنیا را نمی داند و در دوستی با دیگران پایبند و متعصب و در اول زندگی رنج بسیار کشد .
  غ:
  زیبا چهره با گذشت و خوشک و مقرراتی و احساس نا امیدی کند در فکر می رود و به گذشته و آینده خود می اندیشد دانا و عالم است و زندگی را با صلح و صداقت دوست دارد.
  ف:
  او فردی است آتش مزاج و تند خو و جاهل و زیبا چهره و جنگجو و خون گرم و نترس از ناحیه هر چند وقت یکبار مریض و رنج میکشد و در زندگی چند بار شکست می خورد ولی در آینده به مقام و منزلت خوبی می رسد.
  ق:
  فردی است قادر و توانا و زیرک و دانا و در هر کاری نقشه بسیار می کشد و موفق می شود هم زیباست و هم خوش اخلاق و فردی است خوش گذران و قدر مال دنیا را نداند و گاه گاهی با ملایمت و یا خصومت برخورد می کند.
  ک:
  او فردی است زیبا و خوش اخلاق و زیرک و دانا و خشک و مقرراتی و زبان او تلخ است و همیشه دیگران از زبان او در عذاب می باشند با یک کلمه حرف ،دیگران را برنجاند و همیشه در حال ترقی و فعالیت باشد.
  ل:
  فردی است زیبا چهره و خوش اخلاق و یکدنده و همیشه جدایی اختیار کند و غرور خاصی دارد قدر مال دنیا را نمی داند و همیشه متعصب اطرافیان خود می باشد.
  م:
  خوش اخلاق و با محبت و خونگرم و تنرس و همیشه اطرافیان پشت سرش بد گویی کنند و در روبرو از او تعریف و تمجید کنند او فردی باشد خوش چهره و چشمان درشتی دارد و در کارهای خود همیشه کاهلی دارد و زود عصبانی می شود و سریع خاموش می شود عشقی می باشد و در تمام کارها تقاضای کمک کند.
  ن:
  او فردی است زیبا و خوش اخلاق و کینه توز و دم دمی مزاج می باشد گاهی اوقات بسیار خوب و گاهی اوقات بسیار بد و مقرراتی و خشک میشود همچون قاضی می باشد و در حقوق خود و دیگران به میزان برخورد کند.
  ی:
  او فردی است پر فکر و زیبا و با هر * در افتد بر او غالب گردد دم دمی مزاج میباشد و گاهی بسیار خوب و گاهی بسیار خشک و مقرراتی است او فردی است چهار شانه و از مریضی شکم گاه گاهی رنج میبرد.
  پیروز و موفق باشید
  یا علی

   

  موضوعات مشابه

  آراسته از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.