1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

اگر هاشمی و مشاعی و....رد صلاحیت شوند (طنز )

شروع موضوع توسط sara** در ‏19 مه 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

 1. sara**

  sara** احساسی کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏27 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  3,283
  تشکر شده:
  3,666
  بالاخره قطار انتخابات در برهه حساس کنونی راه افتاد و ثبت نامها تمام شد. هزار و یک جور آدم آمدند و ثبت نام کردند. از کفن پوش و پاپیون زده و شاپو به سر و داش مشدی گرفته تا جماعت جدی عرصه سیاست و حتی مرید و مراد و عارف و اصل و رهرو پا در راه و رئیس و مرئوس! آش آنقدر شور بود که رئیس جمهور هم از رئیس دفترش مرخصی گرفت تا با هم بروند وزارت کشور و با شدت هرچه تمام تر ثبت نام کنند.

  حالا فرض کنیم که مثلاً هرکدام از کاندیداها رد صلاحیت بشوند، آنوقت چه اتفاقی میافتد؟
  ادامه ....


  داود احمدی ....نژاد

  با توجه به اینکه حاج داود داداش حاج محمود است و با توجه به اینکه علیرغم اختلاف نظر، اختلاف ظاهری ندارند، حاجی به شدت گرفتار میشود چون هرجا برود، همه شعار میدهند صل علی محمد، شبیه محمود آمد. لذا مجبور میشود برود عمل جراحی کند تا شبیه مشایی شود. آنهم مستلزم هزینه فراوان و وقت فراوانتر است.

  ابراهیم اصغرزاده

  اصولا اصغرزاده یک طوری است که هرطوری بشود، او یک طور دیگر میشود. احتمالاً این بار اصغرزاده با دوستهایش از دیوار شورای نگهبان میروند بالا و طی یک عمل انقلابی همه - حتی سعید حجاریان و ماکس وبر- را تأیید صلاحیت میکنند.

  کامران باقری لنکرانی

  اگر کامران جان رد صلاحیت شود، رئیس اتحادیه میوه و تره بار اطلاعیه میدهد و این عمل را آنهم در آستانه فصل تابستان که زمان رونق بازار «هلو»ست، به شدت محکوم میکند.

  سعید جلیلی

  احتمالاً بعد از رد صلاحیت جلیلی، کاترین اشتون هم به نشانه اعتراض استعفا میدهد. او به سرعت در یک اطلاعیه اعلام میکند که با توجه به اینکه مذاکرات هسته ای طول کشیده و من به دیدن ایشان عادت کرده ام، «تا سعید دوباره برنگرده واسة مذاکره، منم دیگه نمیرم سر کار؛ گفته باشم!»

  غلامعلی حدادعادل

  اگر حدادعادل رد صلاحیت شود، برمیگردد سر همان بیست، سیتا شغلی که دارد. اتفاق اصلی موقعی میافتد که حداد تأیید صلاحیت شود و مملکت بیست، سی تا مدیر کلیدی کم بیاورد.

  اسفندیار رحیم مشایی

  الهاک دیو و ریحانه جادو و شیر گویا و فولادزره دیو با والده و مرآت جنی و ملک شعبان و دیو قلعة سنگباران با موتور هوندا 125 به تهران حمله میکنند و با شعار زنده باد بهار، همه چمنهای استادیوم آزادی را لگدمال مینمایند. بعد هم همه هنرپیشه های پیر و جوان به پرچمداری داریوش ارجمند، در حالی که سالار عقیلی برایشان سرود میخواند، خروج میکنند و جلوی شورای نگهبان با شدت هرچه تمام تر با هم عکس میگیرند اما در آن ایام پرکارترین شخص مملکت، رئیس جمهور است که باید مرخصی بگیرد و بیفتد دنبال کار رفیق. اگر هم نشد، لابد یک 10 روزی میرود دورکاری.

  محمدرضا رحیمی

  اگر رحیمی رد صلاحیت شود، به نشانه اعتراض 450 میلیون یورو به بازار ارز تزریق میشود تا دلار دوباره بشود 1000 تومان. بعد هم وثیقه میگذارند تا جوانفکر بیاید مرخصی و با هم به نفع مشایی انصراف میدهند. آنها اساساً آمده اند برای نیامدن.

  محسن رضایی

  با توجه به ثابت قدمی هرچه تمامتر رضایی در چندین دوره گذشته ریاست جمهوری و شدت حضور ایشان در عرصه، رضایی به سرعت یک اطلاعیه صادر میکند و از شورای نگهبان برای دقت فراوانشان که منجر به رد صلاحیت وی شده، تشکر و قدردانی میکند. بعد هم می رود که برای چهار سال بعد و چهارسالهای بعدتر آماده شود. رضایی به قدری برای ریاست جمهوری دورخیز کرده است که هر دوره تا به خط آغاز میرسد، وقت میگذرد.

  حسن روحانی

  اگر حسن روحانی رد صلاحیت شود، با دهها پروتکل و بخشنامه و نظم خاصی به مدت 120 سال متمادی در نهایت آرامش به این موضوع اعتراض مینماید.

  علی فلاحیان

  اگر زبانم لال، دیوار و موش دیوار و گوش نامحرم نشود، خدای ناکرده، بلانسبت، رویم به دیوار، علی فلاحیان رد صلاحیت شود، دیگر در واقع موضوع «صلاحیت»، «رد» شده است.

  محمدباقر قالیباف

  اگر قالیباف رد صلاحیت شود، لج میکند. بچه طرقبه هم وقتی لج کند، پل را کج میکند. آنوقت پل صدر میرود توی تونل نیایش و تونل نیایش هم از وسط اتوبان رسالت سرش در میآید بیرون و میخورد به بنبست. معابر را آب میگیرد. آشغالها سر کوچه میماند. مرده شورخانه تعطیل میشود.

  مصطفی کواکبیان

  اگر کواکبیان رد صلاحیت شود، جو نشاط در جامعه گسترده میشود چراکه عصبانیتر میشود. اصولاً کواکبیان هرچه عصبانیتر میشود، بانمکتر است لذا مملکت خندهبازار میشود و شور و نشاط انتخاباتی همهجا را فرا میگیرد. کواکبیان معلوم نیست چرا وقتی اخم میکند، از همه زوایا خندان به نظر میآید. حالا فکر کنید جماعت طرفدار هم بخواهند در حمایت از او تظاهرات کنند و بخندند... نگفتم مملکت خندهبازار میشود.

  علی اکبر ولایتی

  اگر ولایتی رد صلاحیت شود، دکتر پورحسین آرتروز گردن میگیرد چون ولایتی باز به شبکه 4 میرود و درباره تاریخ ایران و جهان صحبت میکند و پورحسین هم باید در تأیید سخنان ولایتی سر تکان دهد و مهره گردنش زودتر ساییده میشود.

  هاشمی رفسنجانی

  اگر هاشمی ردصلاحیت شود،موضوع و موضع طرفدارانش به کنار،کی می تونه جواب فائزه و حاج خانوم رو بده.بالاخص حاج خانوم که چند روز پیش اعلام کرده بود حاج آقا نباید نامزد ! بشه.
  __________________


   

  موضوعات مشابه

 2. هدیه

  هدیه کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏14 فوریه 2013
  ارسال ها:
  1,474
  تشکر شده:
  525
  جنسیت:
  زن
  خوب بود
  مرسی
   
 3. sara**

  sara** احساسی کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏27 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  3,283
  تشکر شده:
  3,666
  خواهش میکنم عزیزم
   
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.