1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

یوزارسیف ممنوع التصویر شد

شروع موضوع توسط ♥azin baroon♥ در ‏21 مه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. ♥azin baroon♥

♥azin baroon♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

مصطفی زمانی با انتقاد از عملکرد صدا‌و‌سیما کاندیداتوری‌اش در انتخابات شورای شهر را تکذیب کرد.​
    طی روزهای گذشته دستورالعملی به برنامه‌سازان صدا‌و‌سیما ارسال شده که در آن پخش نام و تصاویر کاندیداهای شورای شهر ممنوع اعلام شده است.​
    در میان این اسامی نام مصطفی زمانی نیز به چشم می‌خورد که حتی واحد بازرگانی صدا‌و‌سیما طی روزهای گذشته به همین دلیل نام و تصویر این بازیگر را از تیزرهای «ملکه» حذف کرده است. اتفاقاتی که تعجب مصطفی زمانی را به همراه داشته است.​
    66524_147.jpg
    او با انتقاد از عملکرد صدا‌و‌سیما گفت: «نمی‌دانم صدا‌و‌سیما با استعلام از کدام مرجع این اخبار نادرست را دریافت کرده و متعاقباً نام و تصاویر من را حتی در تیزرهای فیلم «ملکه» حذف کرده است.»​
    زمانی در ادامه گفت: «من برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام نکرده‌ام و پیش از این بارها اعلام کرده بودم که اصلاً مخالف حضور بازیگران در عرصه سیاست هستم.»​
    در هفته‌های گذشته چهره‌هایی چون امید و امین زندگانی، دانیال عبادی، افسانه بایگان، محمدرضا عیوضی، الهه رضایی، عبدالحسین مختاباد و… برای حضور در شورای شهر تهران ثبت‌نام کرده بودند که ظاهراً همه آن‌ها رد صلاحیت شدند.​
    روزنامه بانی فیلم​