1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

زلاتان:حس ميکنم مدتهاست درپاري سن ژرمنم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

اين ملي پوش سوئدي که هفته گذشته از ميلان به پاري سن ژرمن پيوست، از روز گذشته در تمرينات تيم جديدش حضور پيدا کرد اما قصد دارد در ديدار دوستانه روز شنبه تيمش مقابل دي سي يونايتد به ميدان برود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939886.jpg

او که در رقابت هاي يورو 2012 دو گل براي تيم ملي سوئد به ثمر رساند، اعلام کرد که مشکل چنداني براي جا افتادن در باشگاه جديدش نداشت اما مطمئن نيست که براي بازي کردن کاملا آماده باشد.

او در گفتگو با لو پاريزين گفت:" هنوز در تمرينات پيش فصل هستيم و من بايد آمادگي ام را به دست بياورم. اما احساس خوبي دارم، هرچند به خاطر سفر امروز کمي خسته هستم.

از روزي که قراردادم را امضا کردم، در انتظار اولين جلسه تمريني تيم و ملاقات با هم تيمي هايم بودم.

خوشحال هستم زيرا تيم خوبي داريم. کمتر از يک روز است که با بقيه هستم اما به خاطر رفتار آنها احساس مي کنم مدت هاست که در اين تيم هستم."

گفته مي شود زلاتان به دنبال پيراهن شماره 10 پاري سن ژرمن است اما او از اين مسئله ابراز بي اطلاع ي کرد.

" هنوز در مورد شماره پيراهن من تصميم گيري نشده است. باشگاه در اين مورد تصميم گيري مي کند اما شماره هاي زيادي هست که در اختيار کسي نيست.

از نظر من، شماره ها با هم فرقي ندارد. اين به تصميم باشگاه بستگي دارد. بايد ببينيم چه شماره اي وجود دارد اما هنوز در اين مورد صحبتي نشده است."