1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

خوردبين :رويانيان فکري به حال اطرافيان خود بکند

شروع موضوع توسط alicpu در ‏25 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرپرست سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران، گفت : مدير عامل باشگاه پرسپوليس بايد فکري به حال اطرافيان خود کند ، زيرا با تغيير بعضي از آنها مي تواند به پرسپوليس بيشتر کمک کند.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00020197.jpg
    محمودخوردبين گفت: محمد رويانيان مدير بسيار خوبي است، اما بايد در اطرافيان خود تجديد نظر کند.

وي در باره نتيجه شب گذشته پرسپوليس مقابل فجر سپاسي شيراز افزود: بايد به مانوئل ژوزه فرصت بيشتري داد، زيرا او تاکنون فرصت کافي براي ساختن پرسپوليس در اختيار نداشته است.

خوردبين با تاکيد بر اينکه اظهار نظر در خصوص عملکرد پرسپوليس و به خصوص ژوزه خيلي زود است و بايد به اين مربي فرصت داد، اظهار کرد: در کميته فني باشگاه بارها به حضور مربي خارجي اعتراض کردم، زيرا فکر مي کنم تيمي که تغييرات زيادي در آن رخ داده بايدمربي ايراني دراختيار بگيرد تااز بازيکنان شناخت داشته باشد.

سرپرست سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران،گفت: خيلي از دوستاني که امروز به حضور مربي خارجي اعتراض مي کنند، در آن زمان به خاطر مخالفت هاي من ، انتقاد کردند و رابطه آنان با من خراب شد.

وي در خصوص اينکه آيا پروين در جلسه کميته فني از حضور مربي ايراني دفاع کرده است، تصريح کرد: من پاسخ اين سئوال را نمي دهم از خود پروين سئوال کنيد.

علي پروين شب گذشته پس از شکست پرسپوليس مقابل فجر شهيد سپاسي در اظهار نظري اعلام کرد از ابتدا با انتخاب سرمربي خارجي مخالف بوده است.

خوردبين درمورد شکست پرسپوليس در ديدار مقابل فجر شهيد سپاسي، اضافه کرد: فکر مي کنم بايد به سرمربي پرسپوليس بيشتر از دو بازي فرصت دهيم اما اين مربي هم با بعضي از تصميمات خود از جمله بيرون گذاشتن محمد نوري نشان داد که از فوتبال هيچ چيز نمي داند.

خوردبين با اشاره به اينکه بهبود وضعيت پرسپوليس دشوار است، گفت: درست کردن اين تيم بسيارسخت است اما حق محمد رويانيان نيز با زحماتي که در پرسپوليس کشيده نتيجه نگرفتن نيست.

پرسابقه ترين پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با انتقاد از انتخاب سعيد ترابي به عنوان دبيرکميته پيشکسوتان باشگاه پرسپوليس، گفت: نمي دانم چرا فردي را براي اين سمت انتخاب مي کنند که حتي يک بار هم پيراهن پرسپوليس را به تن نکرده است.

وي تاکيدکرد:برخلاف ادعاي برخي افرادترابي حتي يک بارهم پيراهن پرسپوليس را نپوشيده است ونمي دانم چرا خودرا پيشکسوت باشگاه مي داند.

خوردبين شايعات اخير مربوط به بازگشتش به باشگاه پرسپوليس را تکذيب و اعلام کرد هيچ صحبتي با رويانيان نداشته است.

سعيد ترابي که از دوستان علي پروين به حساب مي آيد به عنوان دبير کميته پيشکسوتان در باشگاه پرسپوليس انتخاب شده است.