1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

هاينکس: اين سه گانه منحصر به فرد است

شروع موضوع توسط Amir Hossein... در ‏4 ژوئن 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Amir Hossein...

Amir Hossein... کاربر تایید شده

سرمربي بايرن‌مونيخ پس از قهرماني با تيمش در جام حذفي آلمان با تمجيد از روحيه تيمي بالاي بازيکنانش گفت، اين قهرماني و کسب سه گانه در اين فصل منحصر به فرد است.
    بايرن مونيخ موفق شد با برتري 3 بر 2 برابر اشتوتگارت فاتح جام حذفي آلمان شود تا سومين قهرماني اين تيم در اين فصل فوتبال اروپا به دست آيد.

به گزارش ايسنا ، يوپ هاينکس، سرمربي بايرن پس از قهرماني با تيمش در جام حذفي آلمان گفت: اکنون لحظه خاص و احساسي براي من است. سه‌شنبه آخرين نشست خبري‌ام را در بايرن برگزار خواهم داد و خواهم گفت آيا به مربيگري ادامه مي‌دهم يا نه.

هاينکس ادامه داد: بازيکنانم امشب بهترين هديه ممکن را به من دادند. اين سه گانه منحصر به فرد است. مهمترين نکته در کسب اين سه گانه روحيه تيمي بالا بازيکنان ما بود. در تيم ما همه براي يکديگر فداکاري و از هم حمايت مي‌کردند.

سرمربي بايرن درباره بازي فينال جام حذفي گفت:‌ بازيکنانم امشب با تمرکز بالايي پاي به ميدان مسابقه گذاشتند. هر چند اشتوتگارت در ابتداي مسابقه کمي ما را اذيت کرد و فرصت‌هاي زيادي براي رسيدن به گل داشت ولي کاري که ما انجام داديم، بي‌نظير بود. در 50 سال گذشته هيچ تيمي نتوانسته بود به آنچه انجام داديم، دست يابد. امسال رکوردهاي زيادي را خلق کرديم. تاکنون موفق نشده بودم به عنوان مربي فاتح جام حذفي آلمان شوم. فقط يک بار به عنوان بازيکن اين جام را فتح کردم.