1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

هشدار مورينيو به جان تري

شروع موضوع توسط Amir Hossein... در ‏8 ژوئن 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Amir Hossein...

Amir Hossein... کاربر تایید شده

ژوزه مورينيو به جان‌تري هشدار داد در صورتي که آماده نباشد مانند فصل قبل نيمکت‌نشين خواهد شد زيرا او توجهي به اسم و رسم بازيکنانش نمي‌کند.
    ژوزه مورينيو سرمربي جديد چلسي به جان‌تري هشدار داد که او ممکن است همانطور که در فصل قبل نيمکت‌نشين بود فصل جديد را با نيمکت‌نشيني آغاز کند. مورينيو مي‌گويد ترکيب تيمش را بر اساس شايستگي‌ها و قابليت‌هاي بازيکنانش ونگرششان در تمرين مي‌چيند نه اسم و رسم آنها.

به نقل از ايسنا، ژوزه مورينيو به يک رسانه اسپانيايي گفت: من مربي‌اي هستم که هميشه در کارم شايستگي و قابليت بازيکنانم را در نظر مي‌گيرم، هر * که من تشخيص بدهم خوب است بازي مي‌کند بدون توجه به اسم و رسم يا گذشته آن بازيکن. براي من حضور بازيکنان در جلسات تمريني بسيار مهم است همانطور که براي من در اينتر راحت بود که مارکو ماتراتزي بازيکن قديمي اينتر را کنار بگذارم و يا کاري که بنيتس فصل قبل انجام داد و تري را نيمکت‌نشين کرد، تکرار کنم.

مورينيو در ادامه درباره نيمکت نشيني کاسياس در رئال مادريد گفت: هواداران ممکن است فکر کنند که کاسياس از ديه‌گو لوپس بهتر است، من به اين عقيده احترام مي‌گذارم اما من سرمربي هستم و من تصميم مي‌گيرم که چه کسي بازي کند يا نکند. اين مشکل بازيکنان است نه من.