1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

یک جوان خارق العاده و پرنده عجیب در روستای سمل

شروع موضوع توسط ♥azin baroon♥ در ‏9 ژوئن 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. ♥azin baroon♥

♥azin baroon♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

سایت نتنگستانما نوشت: یکی از این شگفتی ها يك پسر جوان می باشد که در روستای سمل زندگي مي كنند به نام غلامعلي امانی, غلامعلي با خواندن هر شماره خودرو (ماشين) براي يك بار, آن شماره را براي هميشه به ذهنش مي سپارد.
    غلامعلي لطفا در مورد اين موضوع برايمان توضيح دهيد؟
    حدو 2 سال پيش شماره يك ماشين را اتفاقي نگاه كردم با خود گفتم اين ماشين كيه صاحبش را ديدم و شناختم و شماره ماشينش (خودرو) را حفظ كردم .
    وی گفت: اين آغازي بود براي حفظ كردن شماره خودرو و نوع ماشين و نام صاحب ماشين, و تا حالا بيش از 1000 شماره ماشين و نوع ماسين و نام صاحب آنرا حفظ كرده ام تنها با يك بار نگاه كردن حفظ مي شوم.

غلامعلي اين ماشينها فقط مربوط به اهالي سمل مي باشد يا شماره خودرو جاههاي ديگر هم هست؟
    تمام ماشينهاي سمل شماره هاش را حفظ هستم .هر كسي كه در آباد زندگي كند و بشناسم شماره ماشينش را حفظ هستم در چاهكوتاه و روستاهاي اطراف در برازجان و اهرم و بوشهر هر كسي را بشناسم يا با هم حرف زده باشيم شماره اش را حفظ هستم فقط كافي است شما نام هر كسي را بگوييد تا شماره ماشينش را بگويم اگر ماشينش را فروخته و ماشين جديدي خريده بايد بهم بگويي كدام ماشين يعني قبلي يا اينكه الان زير پايش هست من شماره اش را مي گويم.
    غلامعلي در زندگي به چه چيزهايي علاقه داري ؟
    در زندگي تنها به رانندگي علاقه دارم و اينكه پليس راهنمايي و رانندگي شوم, شايد خدا خواست كه به آن روز رسیدم ولی اگر چنین اتفاقی افتاد شماره تمام ماشین های آن شهر را حفظ می شوم و دیگر کسی نخواهد توانست کوچکترین خلاف راهنمایی و رانندگی را تکرار کند.

و اما یکی دیگر از این عجایب ها,
    غلامعلي گفت: در خانه يك پرنده بلبل را تربيت كرده ام كه درب قفسش هميشه باز است به بيرون مي رود و بر ميگردد.
    غلامعلی بیان کرد: هرگاه يك نفر غريبه به خانه ما بيايد یا خواست برود این پرنده شروع به خواندن مي كند , و یا تا يك عقرب يا مار وارد حياط ما بشود آواز می خواند و بالاي سر عقرب يا مار پرواز ميكند تا ما آنرا پيدا كنيم.