1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

........................... بهترین خواننده ی جهان .............................

شروع موضوع توسط ♥azin baroon♥ در ‏10 ژوئن 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

1. ♥azin baroon♥

♥azin baroon♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

من از مدت ها قبل می خواستم این پست رو بذارم....
    ولی چون با مسابقه ی بهترین موزیک پروفایل همزمان شده بود صبر کردم تا این مسابقه تموم شه....
    تا کسی خیال نکنه برا تبلیغ دارم این کارو میکنم......البته هیچ جا نگفته بود که تبلیغ برا مسابقه اشکال داره ولی خودم خوشم نمیومد دیگه...........

ابی و کسب مقام اول صدا برای چهارمین بار:
    ابراهیم حامدی ملقب به ابی با دیگر ایران و نام خودش رو در سطر اول دنیا حفظ کرد.

این خواننده برجسته قبلا هم در فستیوال های صدا در ترکیه-فرانسه( برای بار اول)-وایتالیا هم به این مقام رسیده بود اما این بار مقام خود رو هم حفظ کرد
    و همچنین رکورد دست نیافتنی خود رو دست نیافتنی تر کرد و موفق به شکستن رکورد قبلی خود شد.

ابی که در بین مردم ایران از محبوبیت بسیار بسیار خوبی برخوردار است بار دیگر باعث افتخار برای مردم کشورش شد.

اجرای نتهای بسیار سنگین و گامهای موسیقیایی فوق العاده بالا توانایی در اجرای نت دست نیافتنی دوبالا که در دنیا تنها دو خواننده قادر به اجرای آن بودند آن هم به طور نیمه کاره و لحظه ای:
    استاد شجریان یکی از آن دو هست که به خاطر فشار سنگین اجرای این نت دیگر قادر به خواندن نت دو بالا نمی باشد و سومین نفر هم ابی می باشد که خوشبختانه
    ایشان به طور کامل و استاندارد هنوز هم قادر به اجرای این نت بسیار سنگین هستند.

تفاوت صدای ابی با فريدون و فرهاد در اين است که اوج صدای فرهاد و فريدون نت (لا) می باشد اما ابی سابقه خواندن تا نت (دو بالا) را هم دارد.نت دو بالا که همان سومين دو می باشد
    (بدون احتساب دو معکوس ) بالا ترين نت ممکن برای صدای مرد است که تا به حال اجرا شده است و می توان به جرات گفت تعداد کسانی که در جهان توانايی اجرای اين نت را دارند
    به تعداد انگشتان دو دست نمی رسد.
    البته ياد آوری می کنم محمد رضا شجريان استاد بزرگ آواز نيز سابقه اجرای اين نت را دارد.

نکته ديگری که لازم به توضيح می دانم اين است که اکثر خوانندگان و شايد بشود گفت تماميه خوانندگان در اجرای زنده نت آهنگ ها را ۲ تا ۳ پرده پايين می آورند
    تا به صدای آنها فشار نيايد و به راحتی چندين ترانه را بخوانند.اما به جرات می توان گفت ابی تنها خواننده ای است که آهنگ ها را با همان نت آلبوم می خواند و گاهی پيش می آيد
    صدای وی در يک کنسرت در حدود ۲۰ تا ۲۵ بار به روی نت بسيار بالای سل می رود که برای مثال می توان از کنسرت ۱۹۹۴ ابی ياد کرد که ابی بيش از ۲۵ تا ۳۰ بار روی سل ميرود و
    هيچ مشکلی برای وی پيش نمی آيد يا کنسرت ۱۹۹۷ که ابی در حدود ۲۵ بار سل و سل ديز را اجرا می کند و براحتی اين برنامه را به پايان می رساند

-ابی تنها خواننده ایرانی هست که در اجرای کنسرت به موفقیت های بی شماری رسیده و درها و سالن های بزرگ و مشهور جهان رو باز کرده
    از جمله سالن های نامداری که ابی در آنان برنامه اجرا کرده می توان به این سالن ها اشاره کرد:

-شراین آدوتوریوم (محل برگزاری مراسم اسکار)

-اپرا آخن آلمان(با ارکستر بی نظیر ۸۰ نفر سمفونی از بهترین های اروپا و جهان)

- اپرای سیدنی (همراه با ارکستر سمفونی سیدنی )

-یونیورسال آمفی تیاتر (لوس آنجلس)

- رویال آلبرت هال ( لندن )

، کندی سنتر (واشنگتن) ، ، سالن سلطنتی نوبل (استکهلم ) ، کویین آمفی تیاتر (ونکوور) ، گلوین (سالن بین المللی سوید ) ، فیلارمونیک برلن (برلین) ، گلف دبی
    (سالن بین المللی دبی) ، اویشن کلاب (سالن بین المللی دبی ) ، کنسرت هاوس (یوتبوری) و …

ابرو گوندش ، ابراهیم تاتلیس ،* آی فری ، انریکو ، Paul Anka ، از جمله خوانندگان مشهوری هستند که از صدای ابی تعریف و تمجید کرده اند.

اگه خوشتون اومد نظر یادتون نره ها........