1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

بخشی از رمان شیطان مست از عطر لیمو و آواز دخترک_ماردین امینی

شروع موضوع توسط bahador khan در ‏13 ژوئن 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. bahador khan

bahador khan برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

at0_gstatic_com_images_f26f60f14176e946c10701a80430b6e8._.jpg
    هوا تاریک بود،شوان جلو اومد و کنارم نشست،فقط منتظر بودم بهم بگه‌ آروم باش،فقط کافی بود اینو بگه‌ که‌ شروع کنم و بهش بگم که‌ همه‌ ش تقصیر اونه‌ که‌ بیخودی منو کشونده‌ تا اینجا،تا بگم دیوونه‌ ی احمق عوضی
    توی روز،وقتی همه‌ جا روشنه‌ نور گم میشه‌ ...
    اشکام خشک شد،همه‌ ی برنامه‌ ام به‌ هم ریخت،این رو پیش بینی نکرده‌ بودم،برای چنین حرفی آمادگی نداشتم.من آماده‌ ی جنگ بودم اما اون از در جنگ وارد نشد،از د...ر صلح هم وارد نشد،اصلا برای اون جنگی وجود نداشت که‌ صلح باهاش معنی پیدا کنه‌ ...
    چی ؟!
    توی چشمام نگاه کرده‌،آرامش تا عمق چشمهاش جاری بود و من اولین بار بود که‌ چشمهاش رو نگاه میکردم،چند لحظه‌ به‌ من خیره‌ موند و بعد سرش رو بالا گرفت،من هنوز نگاهش میکردم،آروم نگاهش رو تعقیب کردم...اون هم منتظر بود تا من همون جایی رو نگاه کنم که‌ اون می دید،و گفت
    وقتی همه‌ جا تاریکه‌ ذره‌ ای نور هم اگر باشه‌ میشه‌ اون رو دید،اما وقتی هزاران چراغ با رنگ ها مختلف می تابه‌،هیچ نوری دیده‌ نمیشه‌،وقتی همه‌ جا روشنه‌ همه‌ چیز دیده‌ میشه‌،خونه‌ ها،آدم ها،سایه‌ ها دیده‌ میشن اما نور گم میشه‌.
    ستاره‌ ها رو نگاه کردم،چراغ های روستا رو...توی این تاریکی چقدر خواستنی بودند..یاد زندگی ای که‌ اون پایین دارم افتادم،چقدر خواستنی بود و من ندیده‌ بودم. به‌ حرف هاش فکر میکردم،توی روشنایی , نور گم میشه‌. توی تاریکی نور رو میشه‌ دید... من هم زندگیم رو وقتی توش بودم نمی دیدم،زندگی من گم شده‌ بود و حالا که‌ از بیرون،از این فاصله‌ ی دور نگاهش میکردم اون رو چه‌ خوب می دیدم و چقدر دوستش داشتم ! ! ! ! !

بخشی از رمان شیطان مست از عطر لیمو و آواز دخترک_ماردین امینی