1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

افشای رابطه ی دختر ایرانی با همسر بازیگر مشهور +تصویر

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏15 ژوئن 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

لیلا قبادی مدل 24 ساله ایرانی الاصل اهل کانادا به تازگی ادعا کرده است که از جولای سال 2012 با کانی وست (همسر کیم کارداشیان) رابطه داشته و هم اکنون نیز که کیم کارداشیان دوران بارداری اش را می گذراند، رابطه اش ادامه دارد.
    amedia.jamnews.ir_medium1_1392_03_22_IMG20155345.jpg

او در گفتگو با مجله استار آمریکا اعلام کرد: در هتل آتلانتیک با کانی وست رابطه داشته و حتی هفته گذشته نیز این خواننده رپ از او درخواست ملاقات کرده است.

amedia.jamnews.ir_Kashkool_Images3_Kim_20kardashian_20__20leyla_20ghobadi_20_281_29.jpg
    قبادی گفت: کانی وست در رابطه با کیم کارداشیان فریب خورده است و این رابطه صرفا برای تبلیغات بوده و چندان جدی نیست.
    کانی وست نسبت به این ادعا عکس العمل نشان داده و تبلیغی بودن رابطه اش با بازیگر مشهور را رد کرده است.

amedia.jamnews.ir_Kashkool_Images3_Kim_20kardashian_20__20leyla_20ghobadi_20_282_29.jpg
    لیلا قبادی در توضیح افشاگری های خود گفته است: من قصد دارم خانواده کارداشیان را نابود کنم. این بد است. این بسیار بد و شرم آور است ولی اگر قرار است آنها بچه داشته باشند باید کارداشیان همه چیز را بداند.