1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال26خرداد1392

شروع موضوع توسط fatemeh joooon در ‏16 ژوئن 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. fatemeh joooon

  fatemeh joooon برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  188
  تشکر شده:
  272
  جنسیت:
  زن
  فـال روزانه 1392/03/26 فال روزانه متولدین فروردین

  امروز در مورد احساسات خود آزادانه حرف بزنید. برای بیشتر افراد در میان گذاشتن واقعیت ها و اطلاعات عینی آسان است. چالش اینجاست که حرف های دلتان را در میان بگذارید. فکر نکنید که همیشه باید احساسات خود را مثل راز پنهان نگه دارید. درست برعکس این درست است. باید راه های ارتباطی را باز بگذارید. امروز شما درک می کنید که کسی که در رابطه بین شما دونفر بدترین است طرف مقابل نیست، بلکه خودتان هستید. شما برای هر چیزی که اتفاق می افتاد او را سرزنش می کردید، و در مشکلات به خودتان نگاه نمی کردید. تا وقتیکه مقصر اصلی را که خودتان هستید نشناسید، تغییر مثبتی صورت نخواهد گرفت. روش کاری شما خیلی متفاوت تر از دیگران است، ولی این بدان معنا نیست که آنها اشتباه می کنند و حق با شماست. یادتان باشد که رفتار قضاوتی منجر به عصبانیت و ناامیدی است. بگذارید دیگران زندگی شان را بکنند.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت


  وقتی وارد اتاقی می شوید، دینامیک اتاق کلاً عوض می شود. حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران دارد. آن را سبک نگیرید. همه با دقت به حرف های شما گوش می دهند. مطمئن شوید که محتوای صحبت های شما شدت موقعیتی را منعکس می کنند. همه کلماتی که بر زبانتان جاری می شوند مهم هستند. مراقب باشید چه می گویید. امروز هوا هوای تغییر است. شما امروز کاملاً آگاه می شوید که احساسات پیچیده ای نسبت به یک فرد خاص دارید. آنچه برایتان نویدبخش بود به نظر می رسد که تبدیل به وضعیتی هشداردهنده می شود. می توانید در این مورد کار مثبتی انجام دهید، ولی معنایش این است که باید خیلی صداقت داشته باشید. ناراحتی و سرخوردگی خود از هفته گذشته را بیرون بریزید و با ورزش و تمرین آن را از خود دور کنید. ورزش های گروهی بسیار مطلوب هستند. ناامیدی و عصبانیت زیادی در درونتان هست که باید با ورزش آن را از بین ببرید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  وقتی نوبت به مسائل عشقی و رمانس می رسد، شما در موقعیت بدی قرار دارید. مشکل اینجاست که به نظر می رسد عنصر جدایی دخالت دارد. شریک زندگی شما بجای آن که به شما نزدیک شود از شما دور می شود. یا شاید حس می کنید او مثل گذشته با شما صمیمی نیست. امروز شما یک رابطه خاص را تمام می کنید، ولی قبل از آنکه صحبت های پایانی را انجام دهید، باید در مورد انگیزه های خود برای شروع آن صحبت کنید. اگر این کار را بتوانید با شفافیت انجام دهید، متوجه می شوید که اکنون به نقطه اوج رابطه خود رسیده اید نه نقطه پایانی. انرژی شما تجدید شده است. نیروی زیادی درون شما می جوشد. از این انرژی برای خلق ایده ای جدید در شغلتان و با افرادی که با آنها کار می کنید بهره بجویید. شاید زمان آن رسیده که نسبت به باور خود موضع ثابت تری بگیرید.
  فال روزانه متولدین تیر

  اعتماد به نفس شما باعث می شود که امروز از هر موقعیت دشواری سربلند بیرون آیید. سعی کنید در هر مسئله ای زیاد احساساتی نشوید. باید همه چیز را آسان بگیرید و انرژی خود را بالا نگه دارید. اگر فکر می کنید در موقعیت بدی گیر افتاده اید، ننشینید و منتظر کمک بمانید. خودتان باید خودتان را از مخمصه درآورید. اگر امروز برای اولین بار سر قرار می روید، شاید حس کنید بجای خوش گذرانی از شما بازجویی می شود. طرف شما اصرار می کند که جزئیات را درباره شما، سبک زندگی تان و سرگرمی هایتان بداند. این مسئله را شخصی نکنید. امروز شما در موضع قدرت هستید. حتی اگر سر کار نباشید، در مورد مسائل کاری فکر می کنید. برای آینده برنامه ریزی کنید. دانه هایی که امروز می کارید، فردا باید درو کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد
  سعی کنید خودتان را به خاطر کارهای دیگران که ربطی به شما ندارند خسته نکنید. وقایع اخیر واکنش های دیگران را برانگیخته و تأثیری جدی بر شما گذاشته است. فکر کنید ببینید که می خواهید در این نمایش چه نقشی داشته باشید. آیا بهترین منافع شما هم درگیر می شود؟ بدون شک زمان آن رسیده که از این موقعیت فاصله بگیرید. امروز در بازی رابطه خود ریسک بالایی می پذیرید. شاید بدانید شاید هم ندانید فردی که به او علاقمندید در ذهن فرد دیگری هم هست. هیچکدام از شما هنوز تعهدی ندارید. پس اگر واقعاً او را می خواهید باید سرنوشت خود را خودتان بسازید و جلو بروید و نگذارید که دیر شود. دیگران در محل کار به شما فشار می آورند. آنها با شما بحث می کنند و می خواهند کارتان را زودتر انجام دهید. نگذارید دیگران باعث شوند که کنترل اوضاع از دستتان خارج شود. کارها را به روش خودتان انجام دهید.
  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز از لحاظ عاطفی حس خوبی دارید. پس نگذارید که این اعتماد به نفس از بین برود. با عشقتان کارهایی انجام دهید و بگذارید نور درونی شما بدرخشد. بدانید که می توانید از این نور برای روشن کردن مسیر دیگران هم استفاده کنید. گوش شنوا داشته باشید و برای کسانی که به شما نیاز دارند شانه ای برای گریه کردن ارائه کنید. امروز دیگران مانند آهن جذب آهنربای شما می شوند. زندگی پر از تغییر و دگرگونی است. متوجه می شوید که مسائل بین شما و عشقتان کمی شدت می یابند، ولی این نباید شما را نگران کند. بهتر است با هم صحبت کنید و مشکلات را حل کنید، نه اینکه تظاهر کنید همه چیز خوب است. حتی اگر امروز سر کار نباشید، تحقیق در این حوزه از زندگی تان نتیجه و پاداش خوبی برایتان دارد. ریسک کنید. این کار درهای زیادی به رویتان باز می کند.
  فال روزانه متولدین مهر

  هر قدر تلاش می کنید بعضی چیزها را توضیح دهید، دیگران نمی توانند با شما همراه شوند. سعی کنید همیشه همه واقعیت و نه بخشی از آن را بشنوید. تصویری که تهیه می کنید باید دقیق باشد وگرنه دیگران به قضاوت شما ایمان نمی آورند. امشب قرار شما بسیار پرشور می شود. شما همیشه مودب و موقر هستید، و امروز درمی یابید که طرف شما هم درست مثل شماست. متوجه گذشت زمان نخواهید شد و کاملاً مجذوب هم می شوید. امروز برای چند ساعت هم که شده مسائل کاری را از سر بیرون کنید و کمی استراحت کنید. فکر کردن درباره کار شما را ناامید و عصبانی می کند. امروز سر کار سعی کنید موج نسازید. تا آنجا که ممکن است با دیگران تماس نداشته باشید. زیرا ممکن است بحث هایی پیش بیاید.
  فال روزانه متولدین آبان

  امروز باید با کمک اطرافیان خود شور عشق را زنده کنید. به افرادی بپیوندید که رویاهای مشابهی با شما دارند و با هم برای رسیدن به هر آنچه می خواهید نقشه بکشید. هرچه خلاقیت بیشتری در برنامه ریزی، گردآوری اطلاعات و پیاده سازی آن داشته باشید، بهتر است. امروز در هوا عشق و رمانس موج می زند. ولی آنچه می خواهید انجام دهید کاملاً وابسته به شماست. شاید با نشان دادن عشقتان به طرف مقابل، ابراز احساسات واقعی تان و در میان گذاشتن امیدها و آرزوهایتان با او، خیلی او را خوشحال کنید. ولی شاید در مورد بعضی چیزها هم عصبانی شوید یا تعصب نشان دهید. انتخاب از آن شماست. امروز محرکی قوی دارید و اطرافیان شما را تشویق می کنند. آماده هستید که قدم بعدی را بردارید و از افتخار کردن به خودتان در جمع نمی ترسید. نیروی زیادی در این رفتار مطمئن به خود وجود دارد.

  فال روزانه متولدین آذر

  اگر امروز مراقب نباشید در میان غیبت ها گم می شوید و دیگران این را نکته ای منفی می بینند. سطح بلوغ مکالمه شما کاهش می یابد اگر، بر صحبت در مورد دیگران و غیبت کردن در مورد آنها پافشاری کنید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تا راحت تر باشید و بدین ترتیب نیازی ندارید که در مورد زندگی دیگران غیبت کنید. امروز متوجه می شوید که روابط همیشه موقعیت هایی هستند که ما بیشترین درس ها را از آنها می گیریم و همیشه بیشتر از همه صبر و بزرگ منشی ما را به آزمون می گذارند. شاید دلیل بزرگی برای این باور داشته باشید که طرف شما با شما صادق نیست، ولی فقط از طریق مهربانی و نه عصبانیت و تلخی است که می توانید مشکلات را از سر راه بردارید. کنترل خود را از دست ندهید. به دیگران در محل کار نشان دهید که اگر لازم باشد جنگنده خوبی هستید. نگذارید دیگران از روی شما رد شوند. اگر بگذارید این کار را بکنند، بعداً هم این کار را تکرار می کنند.

  فال روزانه متولدین دی

  اشتیاق شما مسری است و باید این حس را با همه در میان بگذارید. در مورد موضوعات دلی، باید اعتماد به نفس داشته باشید و بدانید که موضع شما کجاست. شما باید بدانید که جای هر چیز کجاست. می توانید هرجا خواستید بروید. از نیروی درونی خود و نیروی اطرافیان خود بیشتری استفاده را ببرید. گاهی برای جبران یک اشتباه در یک رابطه تقریباً باید همه چیزتان را بدهید. امروز حس می کنید که در این رابطه به بن بست رسیده اید. ولی فکر نکنید همه چیز تمام شده، با حرف زدن با اوست که می توانید امید داشته باشید او شما را ببخشد و شروعی دوباره داشته باشید. یک مسئله کاری امروز به نقطه ای بحرانی می رسد. علیرغم فعالیت های امروز این مسئله ذهن شما را درگیر کرده و دقت زیاد شما را می طلبد. این مسئله را حل کنید تا بتوانید امروز به کارهای دیگرتان برسید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز شما در نقطه مهمی قرار دارید و نسبت به اتفاقات آینده هیجانزده هستید. شاید پیش بینی می کنید که شما فقط ایده مبهمی از افق روبرویتان دارید. و می خواهید بلندپروازی کنید و دورتر ها را ببینید. در واقع حس می کنید که هر جایی بهتر از جای فعلی شماست. به آینده اطمینان داشته باشید، زیرا بسیار روشن به نظر می رسد. امروز یک مشکل در رابطه شما رو می آید. ولی همانطور که خودتان هم فهمیده اید، این مسئله مثبتی است نه منفی. این یعنی باید با مسائلی سر و کله بزنید که به دور از توجه شما در جریان بود. ولی وقتی رو آمد، حس بهتری دارید. امروز از رک گویی با دیگران نمی ترسید. این چیز خوبی است. همه چیز را آنطور که هست بیان کنید و اطلاعات خود را صادقانه بگویید. این رویکرد شما شاید کسی را ناراحت کند، ولی برای هر دوی شما بهتر است. از حقیقت خجالت نکشید.
  فال روزانه متولدین اسفند
  بگذارید امروز دلتان منبع قدرت شما باشد، زیرا امروز مسائل عاطفی و دشواری رو می آیند. احساسات شما به اوج می رسند. حساسیت و زودرنجی شما بیشتر می شود. سعی کنید این احساسات به شما فشار نیاورند. امروز عشق تبدیل به یک بسته مختلط از عواطف و مسائل پیچیده می شود. از طرفی، شما عمیقاً مجذوب و وابسته به فردی بسیار معرکه شده اید و در عین حال از فرد دیگ
  ری می گریزید. باید پیام های خود را مستقیماً به هر دوی آنها بدهید تا همه چیز در مسیر رویاهایتان پیشرفت کند. اعتماد به نفس شما در محل کار قوی است و حالت عاطفی شما نیرومند و مثبت است. از این رفتار و نگرش عالی برای حل مسائل کاری استفاده کنید. پیشرفت های امروز ارزش بالایی برایتان دارند.
   
  گلناز2222 از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.