1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

شريفات: سپاهان براي گرفتن يک امتياز آمده بود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

بازيکن تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سپاهان براي يک امتياز به ديدار ما آ‌مده بود ولي از تجربه خودش به خوبي استفاده کرد و سه امتياز بازي را از آن خود کرد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00036576.jpg
    اسماعيل شريفات پس از شکست مقابل سپاهان اصفهان در هفته دوم ليگ برتر فوتبال اظهار کرد:‌در نيمه اول بازي خيلي خوب بوديم و از موقعيت‌هاي خود استفاده لازم را نبرديم. اما در نيمه دوم حريف بهتر از ما بود و ما حرفي براي گفتن نداشتيم و فکر مي کنم برد حقشان بود.

وي با بيان اين‌ مطلب که ما بايد در اهواز از امتياز ميزباني با وجود تماشاگران بهترين استفاده را ببريم و قدري محکم‌تر کار کنيم، افزود: اگر بخواهيم در ادامه با اين شيوه بازي کنيم مطمئن باشيد که هيچ نتيجه‌اي نخواهيم گرفت.

هافبک سابق تيم استقلال گفت: مطمئن باشيد که ما به فکر گرفتن سهميه آسيا هستيم ولي خب چون اول فصل است و هنوز بازيکنان جديد تيم با يکديگر هماهنگ نشده‌اند نياز به فرصت بيشتري داريم.

وي گفت: قطعا به مرور زمان و بازي به بازي بهتر خواهيم شد و دل اين هوادار را که در اين هواي گرم تيم محبوب خود را تشويق مي‌کند شاد خواهيم کرد.

شريفات عنوان کرد: تمام سعي‌ام را خواهم کرد که براي فولاد گلزني کنم ولي بايد بگويم که در مرحله اول بايد خوب بازي کنم و براي تيمم موثر باشم. اميدوارم که در بازي‌هاي بعدي عملکرد بهتري از خود به نمايش بگذارم.

وي خطاب به تماشاگران تيمش گفت:‌ انتظار دارم تماشاگران قدري صبر کنند وتيم خود را تشويق کنند. چرا که اکنون براي قضاوت کردن خيلي زود است، ما هنوز اول راه هستيم و نياز به زمان بيشتري داريم. من به تماشاگران قول مي‌دهم که مطمئن باشند در آينده خيلي بهتر خواهيم شد.

شريفات دليل کناره گيري خود از استقلال و پيوستنش به فولاد را اين گونه عنوان کرد:‌با توجه به شرايط دانشگاه و خانواده‌ام که در اهواز زندگي مي کنند تصميم گرفتم از استقلال جدا شوم و به تيم سابقم فولاد برگردم و فکر مي‌کنم د راين تيم راحت‌تر بتوانم بازي کنم، به همين دليل فولاد را انتخاب کردم، خيلي دوست دارم در فولاد فوتبال موفقي داشته باشم و بتوانم به تيم ملي راه پيدا کنم.