1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

آلگري : پيروزي برابر شالکه حياتي بود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي سابق کالياري و حال حاضر ميلان بر اين باور است که پيروزي برابر شالکه براي اعتماد به نفس شاگردانش نياز بود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00016699.jpg
    ماسيمليانو آلگري،مربي باتجربه ميلان پس از بازي دوستانه تيمش برابر شالکه که با پيروزي 1-0 ميلان در آلمان همراه بود اعتراف کرد که اين برد براي روحيه شاگردانش بسيار حياتي و مورد نياز بوده است.

ميلان و سن سيرو پس از ترک بازيکناني چون سيلوا و زلاتان روزهاي سخت و تاريکي را سپري مي کند ،بخصوص پس از آنکه در تيم کاپ نيز دو شکست 1-0 و 2-1 برابر يوونتوس و اينتر متحمل شدند ؛هر چند که در آن ديدار ميلان به مانند ديدار برابر شالکه به هيچ وجه بازيکنان اصلي و ملي پوش خود را در اختيار نداشت.

الگري در مصاحبه با وبسايت رسمي باشگاه گفت :"من از اين پيروزي بسيار خوشحالم چرا که اين برد بسيار ارزشمند بود و براي روحيه بسيار حياتي.انتقادها و نظرات پس از تيم کاپ بسيار نامهربانانه بود؛ هر چند که اين بازي ها، ما را براي فصل کاملا آماده مي کند,جايي که ميلان بايد در تاريخ 26 آگوست فصل جديد را با تيمي متحول شده آغاز کند. اما من احساس آرامش مي کنم و از اين تيم بسيار راضي بوده ام,تيم شالکه در دو موقعيت بسيار خطرناک بود ؛ ما در ضد حملات بسيار هوشيار و بي نقص بوديم".

در اين ديدار امانوئلسون موفق شد تا با تک گل خود پيروزي ارزشمندي را برابر شالکه براي ميلان به ارمغان آورد .هر چند که يک ديدار دوستانه محسوب مي شد.

او در پايان اين مسابقه گفت:"گلزني هميشه زيباست اما من بسيار از شبي که سپري شد راضي و خوشحالم و از روبينيو بابت پاس گلش نيز متشکرم.

ميلان فصل گذشته را با کسب عنوان نائب قهرماني در سري آ به ثمر رساند و حال بايد به ايالات متحده سفر کند تا برابر قهرمان ليگ قهرمانان اروپا,چلسي قرار گيرد.بازي که در ميامي برگزار خواهد شد.