1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

خودم را براي سرمربيگري مس آماده کرده بودم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: ‌هنگامي که در رسانه‌ها مطرح شد قرار است هدايست مس کرمان را برعهده بگيرم، ‌خودم را آماده کرده بودم که در اين رابطه تصميم بگيرم، اما هيچ پيشنهادي به من داده نشد.‌
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00024101.jpg
    منصور ابراهيم‌زاده بامداد امروز پس از ديدار دو تيم مس کرمان و نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌پيش از اين ديدار يک‌سري اهداف را مدنظر داشتيم که تا زمان بازي آنها را مرور کرديم‌ و در ادامه توانستيم با ارائه همين اهداف از پيش تعيين شد در دقيقه يک بازي گل پيروزي بخش تيم را به ثمر برسانيم.

وي افزود: به خوبي ‌مي‌دانستيم ‌مس کرمان از بازيکنان با‌تجربه‌اي برخوردار است، اما بازيکنان جوان تيم نفت تهران نيز با وجود 10 نفره شدن بسيار خوب کار کردند و ‌در نهايت تلاش‌ها و دوندگي‌هاي بازيکنان ما نتيجه داد.

ابراهيم‌زاده با اشاره به‌ اعتراضات هواداران مس در مورد بازي اين تيم‌‌ بيان داشت: همين که هواداران تيم مس کرمان به عملکرد اين تيم اعتراض مي‌کنند، نشان مي‌دهد که تيم ما کار خود را خوب انجام داده و نتيجه لازم را گرفته است.

وي همچنين به اظهارنظرها پيش از آغاز فصل درباره هدايت تيم مس کرمان اشاره و بيان کرد: هيچ‌* از طرف باشگاه مس کرمان به من پيشنهاد نداد، اما در رسانه‌ها اعلام کردند که من به آنها پاسخ منفي داده‌ام.

‌ابراهيم‌زاده عنوان کرد: اما هنگامي که در رسانه‌ها مطرح شد، مس با من مذاکره کرده است، خودم را آماده کرده بودم که در اين رابطه تصميم بگيرم، اما هيچ پيشنهادي به من داده نشد.