1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

ماچدا: مي توانم در منچستريونايتد اثرگذار باشم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏22 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

فدريکو ماچدا مهاجم تيم فوتبال منچستر يونايتد انگليس که همراه ساير اعضاي تيمش در اردوي آمادگي پيش فصل در آفريقاي جنوبي به سر مي برد گفت اميدوار است در فصل جديد ليگ برتر انگليس فرصت بيشتري براي بازي کردن به وي داده شود.
    awww3.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00036589.jpg
    ماچدا گفت:اميدوارم در اين فصل فرصت بيشتري براي بازي کردن به من داده شود و قصد دارم به سرمربي تيم و هم تيمي هايم نشان دهم که مي توانم در تيم اثرگذار باشم و نتايج خوبي براي آن کسب کنم.

سر آلکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستر يونايتد هم درباره تاثير اردوي آمادگي تيمش در آفريقاي جنوبي گفت:تجربياتي که از اردوهاي تيم در سالهاي گذشته در آفريقاي جنوبي کسب کرده ام نشان مي دهد که اين اردو تدارکاتي تاثيرات خوبي بر روي بازي بازيکنان تيم داشته است زيرا در اين کشور تيم هايي وجود دارند که در برابر تيم شما بازيهاي دشواري را به نمايش مي گذارند و تيم شما به راحتي نمي تواند از آنها امتياز کسب کند و نشان اين موضوع بازي ما در برابر تيم آمازولو بود زيرا زماني که در نيمه اول ما از آنها با يک گل پيش افتاديم آنها در نيمه دوم حقيقتا خيلي خوب عمل کردند و با سرعت دادن به روند بازي حملات زيادي را بر اساس بازي سرعتي خود بر روي دروازه تيم ما انجام دادند و شرايط را براي تيم ما دشوار کردند و بنابراين وقتي ما به اين جا مي آييم انتظار بازيهايي دشوار را در برابر تيم هاي اين کشور داريم و اين به نفع تيم ما است زيرا ما به بازيهايي رقابتي و دشوار نياز داريم تا بازي تيم ما را با چالش روبرو کند و ما با نقاط قوت و ضعف تيم آشنا شويم.

دنيل باگ يکي از طرفداران تيم فوتبال منچستر يونايتد در آفريقاي جنوبي هم گفت:ما از حضور اعضاي تيم منچستر يونايتد در کشورمان هيجان زده شده ايم و حضور اين تيم در کشور ما به نفع فوتبال کشورمان است زيرا اين تيم مي تواند تجارت خود را به فوتبال کشورمان و تيم هاي حاضر در ليگ منتقل سازد زيرا ليگ برتر انگليس يکي از بهترين ليگ هاي حال حاضر فوتبال جهان است .

آرتور بروک يکي ديگر از طرفداران منچستر يونايتد هم گفت:من هرگز انتظار اين موضوع را نداشتم که تيم منچستر يونايتد بازيهاي خوب و زيبايي را در آفريقاي جنوبي به نمايش بگذارد زيرا اين تيم براي برگزاري اردوي تدارکاتي به اينجا آمده است و فکر مي کردم بازيکنان اين تيم با تفکر تمريني در اينجا بازي مي کنند .

گفتني است تيم منچستر يونايتد انگليس علاوه بر آفريقاي جنوبي قرار است در روز هاي آينده در ديدارهايي تدارکاتي در کشورهاي چين،نروژ و سوئد به ميدان برود.