1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

گل‌محمدي: به مساوي هم راضي بوديم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: مقابل ذوب‌آهن به پيروزي رسيدم اما اگر مساوي هم مي‌شديم، راضي‌کننده بود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00002968.jpg
    يحيي گل‌محمدي پس از برتري 2 بر يک برابر ذوب‌آهن گفت: ما براي گرفتن امتياز به اصفهان آمده بوديم و براي آن برنامه داشتيم که خوشبختانه به هدف‌مان رسيديم. مي‌خواستيم حريف را تحت فشار قرار دهيم و با استفاده از سرعت بازيکنان‌مان ذوب‌آهن را تسليم کنيم.

وي ادامه داد: هر دو تيم موقعيت‌هاي خوبي داشتند. بيشتر اتفاقات در نيمه دوم رخ داد. بعد از گلي که دريافت کرديم فشار زيادي به حريف وارد کرده و با تعويض‌هاي‌مان توانستيم سانتر از جناحين را افزايش دهيم و با هوشياري ميلاد نوري 2 گل زديم.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم افزود: شايد اگر اين بازي مساوي هم تمام مي‌شد عدالت فوتبال برقرار بود. من خودم پس از گلي که تيمم به ثمر رساند به بازيکنان گفتم عقب‌نشيني کرده و بسته بازي کنند و به مساوي راضي بودم اما آنها چيزي جز برد نمي‌خواستند.

گل‌محمدي در پاسخ به اين سؤال که بازي‌تان مقابل پيکان تفاوت زيادي با اين مسابقه داشت، گفت: قاعدتاً نبايد انتظار داشته باشيم که مقابل پيکان مانند ذوب‌آهن بازي کنيم. ذوب‌آهن تيم خوبي است و درست است که آنها بحران مالي دارند اما نبايد اين انتظار وجود داشته باشد که اين تيم را با گل‌هاي زيادي شکست دهيم. آنها زياد ما را تحت فشار گذاشتند و در بيشتر لحظات سرتر از ما بودند.

وي در پاسخ به اين سؤال که تيم حال حاضر هنوز سايه ويسي بالاي سرش است يا خير، گفت: اگر بازي‌هاي فصل قبل صبا را ببينند متوجه مي‌شويد که تفاوت‌هاي زيادي داشته‌ايم. تغييرات زيادي در شيوه بازي ما ايجاد شده است اما چون ترکيب فصل گذشته حفظ شده است تاکتيک‌هاي‌مان تلفيقي از فصل قبل و فعلي است.

سرمربي صباي قم در پاسخ به اين سؤال که براي بازي آسيايي با اين تيم مي‌توانيد مقابل حريفان قرار بگيريد، عنوان کرد: درست است که جوانيم اما در ادامه ليگ با تجربه‌تر مي‌شويم. قطعاً از حيثيت فوتبال ايران دفاع خواهيم کرد و به هيچ عنوان زنگ تفريح نخواهيم بود، البته مسئولان باشگاه انتظار زيادي از ما ندارند.