1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

نکونام: فقط سه روز با استقلال تمرين کردم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: من فقط سه روز است که با استقلال تمرين کردم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939967.jpg
    جواد نکونام پس از شکست دو بر يک برابر سايپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سايپا بيشتر توپ را در خط دفاعش به گردش درمي‌آورد و بازي در نيمه دوم دست ما بود. 2 گل ساده خورديم. گل اول را زديم و مي‌توانستيم برنده شويم اما فوتبال همين است. ما بايد به گونه‌اي بازي کنيم که کارمان به اما و اگر کشيده نشود.

نکونام در مورد اينکه فصل گذشته علي دايي تشويق مي‌شد و براي پرسپوليس حاشيه درست کرد آيا اين فصل با تشويق مجيدي براي اين تيم حاشيه درست نمي‌شود، گفت: من در مورد اين مسايل حرفي نمي‌زنم و اگر در مورد بازي سوال داريد بپرسيد.

نکونام در مورد دليل اين باخت، گفت: در هفته‌هاي اول ليگ هستيم و هماهنگي براي تيم‌هايي که بازيکنان‌شان دير جمع شده‌اند سخت است. خود من فقط سه روز است که با استقلال تمرين مي‌کنم. نياز به زمان و کار بيشتر داريم.

کاپيتان تيم ملي در مورد اينکه نتيجه بازي عادلانه بود يا نه، گفت: نيمه دوم خوب بازي کرديم و فشار زيادي آورديم اما روي اشتباه گل خورديم و حال چه حق ما اين باخت بود يا نبود ديگر بازي تمام شده است.

وي در مورد اينکه نکونام اوساسونا نبود، گفت: فقط سه روز است که به اين تيم آمده‌ام و کل تيم شرايط خوبي نداشتند. استقلال هميشه بايد استقلال باشد.