1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

هوادران از پرسپوليس فصل قبل درس بگيرند

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

کاپيتان تيم فوتبال استقلال گفت: هواداران تيم ما پرسپوليس فصل قبل و اتفاق‌هاي اين تيم را الگو و سرلوحه کار خود قرار بدهند و از آن درس بگيرند.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00032339.jpg
    مهدي رحمتي پس از شکست دو بر يک برابر سايپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زياد خوب نبوديم و از هفته چهارم و پنجم به بعد تيم ما را ببينيد. سايپا هم تيم خوبي بود و خيلي خوب بازي کرد.

وي در مورد دو دستگي بين هواداران استقلال و تشويق فرهاد مجيدي، گفت: ما بازيکن هستيم و همه پيش از اين بازي به اين نتيجه رسيديم که به مسايل خارج از ميدان کاري نداشته باشيم و تمام تمرکزمان روي بحث فني باشد. آنهايي هم که نام اشخاص ديگر را روي سکوها فرياد مي‌زنند بهتر است اتفاق‌هاي فصل گذشته پرسپوليس يادشان بيفتد. هواداران استقلال بايد پرسپوليس فصل گذشته و اتفاق‌هايي که براي اين تيم رخ داد را سرلوحه و الگوي کار خود قرار بدهند. آن مسئله مي‌تواند درس خوبي براي تماشاگران ما باشد.

وي تاکيد کرد: هر فردي يک سليقه‌اي دارد. آيا همه شما يک جور لباس مي‌پوشيد؟ مهم تيم استقلال است و بايد به قهرماني که در ذهن داريم برسيم.

کاپيتان استقلال در مورد بازوبند کاپيتاني اين تيم گفت: آن مسئله تمام شد. باحرف‌هايي که نکونام با قلعه‌نويي زد و با خودم صحبت کرد ديگر اين مسئله به پايان رسيد. نکونام جزو تاريخ فوتبال ايران است و بزرگ و کاپيتان تيم من در تيم ملي است و من در تيم ملي پشت سر او به ميدان مي‌روم اما به دليل حساسيت‌هايي که پيش آمده بود او ترجيح داد بازوبند را بر بازو نبندد.